Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lub miałem słuchawki dla mnie lepsze od ZST oraz ZS5, a które podobnie kosztowały. Tak więc wątek ceny możesz spokojnie odstawić na bok i porzucić ironię z "lepsze".

 

Swoją drogą widzę pewien dysonans: niby nie stać na słuchawki na kilkadziesiąt dolarów, a w statusie XDP-100R jako odtwarzacz...

Edytowane przez Inszy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZhiYin Z2000 pod każdym względem, ale już są niedostępne. Teraz czekam na Z3000, które wczoraj wylądowały w Warszawie. Jak będzie ok, to dam znać.

Od ZST zdecydowanie wolę też MEMT X5 oraz Seahf AWK-009. Pierwsze ciepłe i basowe, drugie wręcz przeciwnie. Obie pary zdecydowanie mniej cyfrowe w brzmieniu od ZST oraz ZS5 (choć te z dobrze dobranym źródłem fajnie się rozwijają).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również posłuchałem ZST i ZS5, a następnie sprzedałem obie pary. To prawda, że cenę mają atrakcyjną. Jednak w tym przypadku droższe słuchawki są jednak zdecydowanie od nich lepsze. I przyjemność większa. Chociaż droższa. ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LuQi napisał:

 

I co teraz już nie przerywa?

Już jest okej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawkos napisał:

Ja również posłuchałem ZST i ZS5, a następnie sprzedałem obie pary. To prawda, że cenę mają atrakcyjną. Jednak w tym przypadku droższe słuchawki są jednak zdecydowanie od nich lepsze. I przyjemność większa. Chociaż droższa. ;)

 

 

 

Pełna zgoda, ale jak idę, jadę w miejsca gdzie mogę zgubić, uszkodzić itp. to wolę zabierać te tańsze ;)

Podobną zasadę wyznaję z dapami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, superbart said:

Właśnie miałem to samo wrzucić. Fakt, że towar niedostępny, ale nazewnictwo i tak mylące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ten link jest nieaktywny od ponad roku.

2) Easy miał je dostępne tylko przez chwilę, a skoro pomylił model (faktycznie sprzedawał Z2000), to i pewnie z firmą mógł to zrobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Inszy napisał:

1) Ten link jest nieaktywny od ponad roku.

2) Easy miał je dostępne tylko przez chwilę, a skoro pomylił model (faktycznie sprzedawał Z2000), to i pewnie z firmą mógł to zrobić.

Racja, przepraszam ale zupełnie bez sensu wujek google taki produkt podpowiada zamiast tych prawidłowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawym górnym rogu masz "Go to Global Site (English)". Niestety jak się kliknie w link z innym językiem, to zawsze Aliexpress go przestawia i trzeba przywracać na angielski.

Ale widać niektórzy wolą opisy łamanym polskawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły moje ZS5 i wczoraj trochę ich posłuchałem, ale o dźwięku na razie nie będę się wypowiadał. Co do wyglądu to wiadomo było, że są podobne do Andromedy, ale nie wiedziałem, że będą się zachowywały na wyjściu słuchawkowym mojego telefonu tak jak one. Tzn. na moim Note 4 nie wydają z siebie żadnego dźwięku (ani na stockowym kabelku, ani na sreberku). Dopiero gdy podłączę je do fiio e06 zaczynają grać. O co tu chodzi? Ktoś z Was też miał taki przypadek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vegetto87 napisał:

Doszły moje ZS5 i wczoraj trochę ich posłuchałem, ale o dźwięku na razie nie będę się wypowiadał. Co do wyglądu to wiadomo było, że są podobne do Andromedy, ale nie wiedziałem, że będą się zachowywały na wyjściu słuchawkowym mojego telefonu tak jak one. Tzn. na moim Note 4 nie wydają z siebie żadnego dźwięku (ani na stockowym kabelku, ani na sreberku). Dopiero gdy podłączę je do fiio e06 zaczynają grać. O co tu chodzi? Ktoś z Was też miał taki przypadek? 

Ja mam Note4 i grają bez problemu. A nie wyciszyłeś multimediów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wyciszyłem multimediów. Sprawdzałem na Tidalu, Neutronie i YouTube i wszędzie była cisza. Dopiero gdy podpiąłem je pod wzmacniacz fiio e06 wydobyły z siebie dźwięk. Na początku myślałem, że słuchawki są zepsute bądź źle kabel włożyłem. Miałem dokładnie taką samą sytuację gdy odsłuchiwałem Andromedy. Dlatego wspomniałem, że zs5 nie tylko wyglądem przypominają Andromedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Note na Snapdragonie czy na Exynosie? Ja mam snapa i chodzi bez problemów. Jeszcze przed chwilą sprawdzałem grają i muzyke zapisaną i na Tidalu i Spotify. bez wzmacniacza zewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności