Skocz do zawartości

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

posłuchałem

 

całkiem fajne - wolę od ZST, grają jaśniej, bas lepiej kontrolowany i bez takiej przesady, nie są tak przyciemnione, sporo jaśniejsze ale jednak podbarwiają i analityczne też nie są - próbowali producenty złapać taki złoty środek

 

w swojej cenie to bardzo dobry deal

 

design kopułki niemal identyczny jak w Andromedach, ale zielone są minimalnie mniejsze oraz wtyk mają zdecydowanie mniejszy - dodatkowo można się pokusić o stwierdzenie, że chińskie producenty słuchali Andromedy jak robili zs5 i nie tylko kopułkę chcieli skopiować... nie udało się, ale kierunek dobry i grają naprawdę spoko, choć dla fanów zamulaczy lepsze zst

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ofensywną średnicę rozumiem i odbieram jako wyostrzoną górną średnicę - wokale i instrumenty (szczególnie jaki ich jest dużo) z tego pasma są przez to lekko nienaturalne, potrafi to zmęczyć w trakcie dłuższych odsłuchów. W porównaniu do KZ ZST jest większa scena i więcej (kontrolowanego) basu. Taki jest mój odbiór KZ ZS5.

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, maja potencjal te ZS5. Gdyby tylko udalo sie troche uspokoic gorna srednice/nizsza gore byloby naprawde bardzo dobrze. W tej chwili za bardzo mi szelesci w tym rejonie, a wolake sa zbyt nosowe. Moze cienka warstwa platka kosmetycznego naklejona na siateczke zalatwilaby sprawe... Jak wroce do kraju to Perul chyba dostanie je do zabawy.

Edytowane przez lolomanolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi krwawiły uszy po UiiSii HM7. ZS5 trochę mnie męczą ale dopiero po kilku godzinach słuchania. Ta detaliczność  dźwięku jest tym chyba okupiona, ale i tak dla mnie są to świetne słuchaweczki.

Edytowane przez yogi_gti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Compton napisał:

Złagodniała, ale czy poprawiła się też głębia?

Bo to, że jest ofensywa i wyrazista, to ok, ale nadal gra na twarz?

hmm...ująłbym tak, że delikatnie się odsuwa i jakby mniej trapie w oczy, no ale nie oczekujmy, że głębia będzie doskonała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje maja kolo 50 godzin i na pewno nie powiedzialbym ze maja ofensywna srednice. Sa sporo jasniejsze od zst ktore to jednak daja bule ktora oczywiscie moze sie podobac (mi sie podoba bo nie mam drugich takich sluchawek). Graja dosyc bezposrednio ale nadal nie calkiem na twarz. Powedzialbym ze lekko wycofana srednica i troche podbity bas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Spawn napisał:

Moje maja kolo 50 godzin i na pewno nie powiedzialbym ze maja ofensywna srednice. Sa sporo jasniejsze od zst ktore to jednak daja bule ktora oczywiscie moze sie podobac (mi sie podoba bo nie mam drugich takich sluchawek). Graja dosyc bezposrednio ale nadal nie calkiem na twarz. Powedzialbym ze lekko wycofana srednica i troche podbity bas.

Ale to chyba zależy od źródła.

Grasz z Colorfly?

Ja z tel. na Sabre, i tu te wspomiane przez mnie cechy się dublowały.

Z ZST gra mi to świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z telefonu htc 10 ale co do sabre to dla mnie on generalnie jest suchy i ofensywny (jedynie w pono taki nie jest z tego co znam), przy polaczeniu dosyc jasnych zs5 i sabre pewnie by mi plomby wypadly od zgrzytania zebami wiec w sumie zgoda i masz racje :)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, nsk napisał:

Produkt niezgodny z opisem, kupiłem słuchawki z wypchniętą średnicą, a za jakiś czas V-ka się zrobiła. To chyba przez te dynamiki, bo armatura się chyba nie wygrzewa?

A określiłeś w zamówieniu w którą stronę ma iść czubek V-ki? Bo jak nie to ci odrzucą :) V-ka jest tylko w drugą stronę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem chwilę ZS5 i całkiem fajne jak za taką kasę. Co prawda jest to na tyle agresywne V, że ciężko je uznać za uniwersalne.
Niestety słychać, że strojenie dynamików i armatur poszło w inne strony, ale np. scena robi wrażenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności