Skocz do zawartości

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, spark13 napisał:

Gdy wciskam przycisk zwiększający głośność na pilocie odcina mi dźwięk w prawej słuchawce.

Dodam że bez względu na system tak sie dzieje.(lumia 950,sgs, szanling em 1)

Spotkał się ktoś takim tokiem?

Najlepiej nie wciskaj tego przycisku przy słuchaniu muzyki bo na tych sprzętach na pewno on nie będzie prawidłowo działał. Lumia 950 jest pod Windows a pilot w M1 nie będzie działał. Te słuchawki mają pilota który nie jest przewidziany pod okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, spark13 napisał:

Gdy wciskam przycisk zwiększający głośność na pilocie odcina mi dźwięk w prawej słuchawce.

Dodam że bez względu na system tak sie dzieje.(lumia 950,sgs, szanling em 1)

Spotkał się ktoś takim tokiem?

Kup przejściówke nie pamietam teraz którą ale u @bigmaras dostaniesz. W Windowsphonie jest inny układ styków i jeśli starego masz Samsunga to też i zwierasz wtedy prawy kabel słuchawkowy

2 minuty temu, spark13 napisał:

Na androidzie również mi odcina prawą słuchawkę.

Na jakim sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samsung sph d700 -amerykański galaxy s i9000.

 

Przed chwilą podpiąłem do jakiegoś 2 letniego huawei i również wciśnięcie przyciski zwiększania głośności odcina prawą słuchawkę.

Gdy puszczam przycisk wszystko w porządku.

Nie przeszkadza mi to poprostu chcę wiedzieć czy tylko ja mam taki tik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sir Nick napisał:

 

Jesli nie podejdą Ci razem z Audio Heaven Z6 to bede wielce zaskoczony (a nawet i nieco oburzony ??).

Może i fajnie się zgrają, po prostu wątpię w ich niesamowitość ;) Mam trzy modele KZ, każdy miał to zrobić, żadnemu się nie udało.

Ale jak mnie zaskoczą na plus, to na pewno płakać nie będę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że parę ich modeli słuchawek jest niesamowitych ....  ....jak na swoją cenę. Do tego sporo zależy jak komu coś leży i jak się zgra z ulubioną elektroniką. Nieźle sprawdza się również ich polityka z dość ubogim wyposażeniem, które można łatwo rozszerzyć przez możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów od producenta, które znowu można zwykle dokupić często w bardzo atrakcyjnej cenie.

Edytowane przez MobyDick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, pawkos napisał:

Bo one nie są niesamowite;). Są po prostu niezłe.

Co mnie niezmiernie dziwi - ponoć we wszystkim znacznie lepsze od ZST, które przez wielu są uznawane jako wręcz objawienie, a jednak ZS5 "są po prostu niezłe". Czyżby lepszy technicznie dźwięk, ale z innym strojeniem, zabił "niesamowitość" poprzedników?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZST nie przez wszystkich zostały przyjęte tak entuzjastycznie. Ich brzmienie w dużym stopniu zależy od elektroniki do której są podpięte. Z dobrą i dobrze dobraną elektroniką mogą zaskoczyć przy dość populistycznym typie brzmienia.

Edytowane przez MobyDick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś odebrałem swoje ZS5 (dzięki @Fonzo) i zabieram się za odsłuch.

Już od pierwszych taktów, w porówaniu do ZST są równiejsze w paśmie, bardziej zbalansowane, z czytelniejszą wyższą średnicą,  z jaśniej zestrojoną górą i szczuplejszym basem. Brzmienie jest mniej rozrywkowe. Podoba mi się wyrazistość średnicy, faktura basu i ogólnie wieksza separacja. Dźwięki mają więcej swobody, więcej rozmachu i powietrza.

Słucham dalej.. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem trochę na srebrze i wg mnie gra tak samo jak stock (bardzo dobrze) . Srebro jest jedynie bardziej wygodne w użytkowaniu.

Według mnie znowu, na srebrze jest większa detaliczność i lepsza separacja. Nie jest to jakaś duża różnica ale jest dla mnie słyszalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności