Skocz do zawartości

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

Jest juz na audiobudget.com.com recenzja KZ ZS5 . Bardzo dobrze piszą o nich 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz na audiobudget.com.com recenzja KZ ZS5 . Bardzo dobrze piszą o nich 

Moim zdaniem to o nich można tylko dobrze pisać. Odkąd dopasowałem tipsy to i wygoda jest i brzmienie coraz lepsze. Bardzo fajne słuchawki, no ale zobaczymy/przeczytamy co o nich powie guru doków jak je dostanie w swoje łapki.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o srebrzone przewody to KZ wyraźnie robi je z odcinkami drutu z pamięcią przy wtyczkach podłączanych do słuchawek. Wygląda na to że wersje do ZST i ZS3 ( do ZS5 są te same przewody co do ZS3 ) różnią się tylko kształtem wtyczek 2-pin. Spotkałem się z informacjami od sprzedawców, że kable srebrzone do ZS3 pasują do ZST i że kable od ZS3 nie nadają się do ZST. Wszystko to zapewne zależy od ukształtowania odcinka drutu z pamięcią. Sporo tu może też zależeć od wielkości i kształtu ucha. Nie bez powodu takie kable i zestawy bluetooth są produkowane w wersjach do ZST lub do ZS3 / ZS5. Proste wyprowadzenie wtyczki z ZS3 nie  powinno stwarzać problemów przy ZST przy odcinku z pamięcią. Kable takie jak w ZST ( czyli z ciężarkami i bez odcinków pamięciowych ) gdyby były wyprowadzone na wprost z gniazda dawały by dłuższe ramię i mogły by doprowadzać do obracania się obudowy słuchawki w uchu, pod wpływem ciężaru kabla.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy, moze ktos chce odsrzedac ZS5? chce byc w zacnym gronie posiadaczy tego fenomenu (w tej kwocie) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też oczekuję niecierpliwie na swoje zamówienie. Przesyłka dotarła 12.06 do WER Warszawa, od tego czasu jest w statusie ,,przesyłka w transporcie''. Tylko tak się zastanawiam skąd dokąd. Odbieram w Wawie. Może nie przeszła jeszcze przez cło?  Macie doświadczenie co oznacza ten status? Bo nie wiem czy dzwonić tam / nie dzwonić? 

 

Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Nadanie 2017-06-02 02:14 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2017-06-02 15:48 SHENZHEN
Przyjęto w Polsce 2017-06-12 18:25 WER Warszawa
Przesyłka w transporcie 2017-06-12 18:30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wciskam przycisk zwiększający głośność na pilocie odcina mi dźwięk w prawej słuchawce.

Dodam że bez względu na system tak sie dzieje.(lumia 950,sgs, szanling em 1)

Spotkał się ktoś takim tokiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arturos1967 napisał:

 

To nie ja. To gr07 bassss. Właśnie słucham Nilsa Frarahma "Spaces" i nie planuje żadnej zmiany i eksperymentu. Chwilo trwaj ;)

(sorry za OT)

nie to nie 

*Nilsa Frahmana 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności