Skocz do zawartości

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ilov3 napisał:

raczej nie bo nawet wooeasy sprzedaje już wersję okrojoną

Dokładnie. Jak dziękowałem wooeasy za duże pudło to mi odpisał, że teraz on też już będzie wysyłał w tych małych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LuQi napisał:

Czyli to była jakaś partia startowa z innym pudłem i bogatszym wyposażeniem w postaci większej ilości tipsów, a teraz już będzie jak w przypadku ZST czyli małe pudełeczko i 3 pary tipsów?

Nie. Duże pudło jest na rynek chiński, małe dla reszty świata. Kilka postów wstecz o tym pisałem i wklejałem zdjęcia obu zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalnie to oni dalej będą sprzedawać w większym opakowaniu. Okrojona wersja idzie na świat.

Dzisiaj odebrałem swoją parkę.
Po pierwszych minutach mnie nie przekonały, ale grały sobie z 8h i już zaczynam się do nich przekonywać.
Przyjdzie czas na porównania z ZST i samych kabli, ale na razie jestem zadowolony. Pieniędzy raczej nie zmarnowaliśmy ;)
No i bałem się o komfort, a jest chyba lepiej jak z ZST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, yogi_gti napisał:

Nie. Duże pudło jest na rynek chiński, małe dla reszty świata. Kilka postów wstecz o tym pisałem i wklejałem zdjęcia obu zestawów.

 

4 minuty temu, krz napisał:

Lokalnie to oni dalej będą sprzedawać w większym opakowaniu. Okrojona wersja idzie na świat.

 

Toż to jakaś dyskryminacja jest :P

 

Ps. Ktoś potwierdzi, że w małym pudełku jest ten sam zestaw tipsów co w dużym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Czy wam też przy zdejmowaniu słuchawek nie które tipsy zostają w uszach?

 

Tak, szczególnie te niebieskie polecane do zst, nawinąłem na tulejki trochę taśmy izolacyjnej i niby jest lepiej. Dzieje się tak dlatego bo nie mają tego wycięcia na tulejce tylko jest gładka co jest dla mnie sporą wadą:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odebrałem swoje.

Z cyklu ciekawe połączenia - zs5 + hugo = jest przepiękne granie typu "fun", mocna V-ka, ale dynamika, separacja i tonalność świetna w tym połączeniu.

Jak dotąd najlepsze fun-owe połączenie doków z hugo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to kabel Bluetooth jest znów dostępny. Myślicie, że będzie pasował do ZS5 ?
https://www.aliexpress.com/store/product/KZ-ZST-Hybrid-Earphone-Bluetooth-Wired-2-cables-Armature-Dynamic-Drive-HI-FI-Bass-earphones-for/2610020_32808047765.html?spm=2114.12010608.0.0.TZuTar

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności