Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

No grają spoko, nie ma szału, nie ma "o ja pier po 4 przetw na ucho" ale nie jest źle, na pewno spokojnie warte są te 100 pln, muszą się tylko trochę pobujać i na srebrzonej sznuróweczce oczywiście, w sumie nie wiem jak grają na stockowym, nawet nie odpakowałem. Dół jest ok, nie ma go wcale więcej niż w zst, jest bardziej rozbudowany i lepiej trzymany w ryzach, jest też więcej smaczków, średnica, czyli najważniejsze dla mnie, niestety nieco wycofana i jakaś taka lekka, nie do końca mi się podoba, góra, no pod niebiosa nie szybuje ale jest ok, piasek znika po kilku godzinach. Podsumowując, nie moje granie, dobre, ale nie moje, niedługo wylądują w komisie ale najpierw dam Lordowi do posłuchania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mikla napisał:

Trzeba było pisać miesiąc wcześniej jak zamawiałem srebrny kabel do zs5 mając srebrny do zst :P

Triple nie masz? To jak kupisz jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2017 o 18:53, Starh napisał:

@Bernie 

Pamiętaj, że ten user pisał o nich prosto wyjetych z pudełka. Pewnie po wygrzaniu tych 4 przetwornikow zagrają lepiej.

 

EDIT:

właśnie czytan na reddicie aby nie kupować zs5 bez tego ulepszonego kabelka. Podobno bez niego brzmią dość zalanie. Czytam jeszcze, że kabelek od zs5 nie pasuje do zst.

Tym się zasugerowałem i przez moje czytanie ze "zrozumieniem" pomyślałem, że to działa również w drugą stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Vaiet napisał:

Nie pasuje, bo ZS5 mają wtyki 0.78mm a ZST 0.75mm. Taki psikus. Dla mnie dobrze, bo do ZS5 będę mógł używać Linuma Bax xD

Kto ci powiedział, że ZST mają 0,78 mm sprawdź link. Jak przyjdą ZS5 to porównam bo przyjdą z kabelkiem a do ZST mam już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Kto ci powiedział, że ZST mają 0,78 mm sprawdź link. Jak przyjdą ZS5 to porównam bo przyjdą z kabelkiem a do ZST mam już

Słońce, przeczytaj jeszcze raz to, co zacytowałeś B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje, bo ZS5 mają wtyki 0.78mm a ZST 0.75mm. Taki psikus. Dla mnie dobrze, bo do ZS5 będę mógł używać Linuma Bax xD

ZS5:

 HTB1_4pERpXXXXb3XpXXq6xXFXXXk.jpg?size=22889&height=823&width=750&hash=9d5be95d423362853708bd61f15ae05b

 

 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam srebrzony kabelek kupiony do KZ ZS3, używam go do KZ ZST (bezproblemowo) i spodziewam się, że do KZ ZS5 też będzie pasował. Wszystkie wymienne kable do KZ (ZS3, ZS5, ZS ED12, ZST) mają rozstaw 0,75mm, Mają inny kształt wtyczki, rozstaw ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, strong6 napisał:

Ja mam srebrzony kabelek kupiony do KZ ZS3, używam go do KZ ZST (bezproblemowo) i spodziewam się, że do KZ ZS5 też będzie pasował. Wszystkie wymienne kable do KZ (ZS3, ZS5, ZS ED12, ZST) mają rozstaw 0,75mm, Mają inny kształt wtyczki, rozstaw ten sam.

 

Ano nie mają, bo ZS5 mają według danych producenta piny średnicy 0.78mm a ZST 0.75mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od moich ZS5 stockowy i posrebrzany pasują bezproblemowo do ZST i odwrotnie stockowy ZST do ZS5 również. Przed chwilą sprawdzałem.

Bez wciskania na siłę i bez luzu. Jedynie kształt wtyczki jest inny i w muszlach ZST jest większy otwór na wtyczkę niż w  ZS5. Dlatego wtyki ZST wchodzą bardziej płytko do ZS5, ale siedzą pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brałem stąd:
klik
W innym miejscu:
klik
Wszystkie mają 0,75mm

1 minutę temu, Bernie napisał:

Od moich ZS5 stockowy i posrebrzany pasują bezproblemowo do ZST i odwrotnie stockowy ZST do ZS5 również. Przed chwilą sprawdzałem.

Bez wciskania na siłę i bez luzu. Jedynie kształt wtyczki jest inny i w muszlach ZST jest większy otwór na wtyczkę niż w  ZS5. Dlatego wtyki ZST wchodzą bardziej płytko do ZS5, ale siedzą pewnie.

Zgadza się z tym co pisałem powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tamte były półprzeźroczyste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności