Skocz do zawartości

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

co wy tylko o tej ilości tego basu, chodzi o jakość danego pasma, dajcie przykład z yt i opiszcie co tam słychać a nie jakieś banialuki ;) 

gdyby były go więcej niż w ZST byłaby załamka 

słychać jakieś "dziury" na wyższym basie, co ze średnicą ?

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać. Po co YT skoro mam i słucham? Moje zdanie - jest bardzo dobrze, te słuchawki ( w moim odczuciu) cały czas się układają/wygrzewają i im dalej w las tym lepiej. Średnica jest a resztę ocenisz sam. Nikt, żadna recenzja nie powie tyle co własne ucho i własny sprzęt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MH1 i odpowiedź moja - tak, mają więcej basu. Ale, słuchałem na przemian, to nic nie znaczy. Są dużo lepsze od MH1( ja też nie lubię basotrzepów), bas jest tam gdzie ma być, MH1 to, niestety, dźwięk zrównoważony ale jednak hmmmm... płytki. ZS5 układają się pod daną muzykę i robią to dobrze. Takie są moje odczucia. Zaryzykuj.

I na koniec - ZS5 mają wszystkiego więcej od MH1, i to jest dobre. Przesłuchałem dla pewności MH1 i odczucia pozostały niezmienne. Na Metallice jest wszystko ( chodzi o ZS5)i clou programu to przyjemność z odsłuchu. Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja swoje powinienem jutro odebrać to też coś skrobnę, ale skrobnę pojutrze, bo po tym co piszecie, to pierwsze z nimi chwile będą mnie skłaniały ku delikatnemu po nich pojechaniu...

Pierwsze chwile pewnie tak. Zobaczymy w miarę upływu czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All swoje już w komis wrzucił, stwierdził dyplomatycznie, że mu nie podeszły ergonomicznie ;)

26 minut temu, rgomez napisał:


Pierwsze chwile pewnie tak. Zobaczymy w miarę upływu czasu.

dlatego napisałem, że na drugi dzień coś skrobnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, brunnerius napisał:

All swoje już w komis wrzucił, stwierdził dyplomatycznie, że mu nie podeszły ergonomicznie ;)

 

Bo nie podeszły, są większe od andromed i nie włażą mi w uszy. Nie wiem czy to przez brak odpowiedniego seala, ale góra była mocno cyfrowa, piaszczysta. Nie do przyjęcia.

I żeby nie było, że sprzedaje tylko tanie doki, Andro też dziś poszły B)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All swoje już w komis wrzucił, stwierdził dyplomatycznie, że mu nie podeszły ergonomicznie
dlatego napisałem, że na drugi dzień coś skrobnę

No powiem szczerze że ergonomia w tych dokach jest co najmniej dyskusyjna. Próbuję uszy przyzwyczaić, ale nie jest dobrze. Nie wiem co za uszy mają chinole ale jeśli u nich wszystko jest takie duże( oprócz wzrostu oczywiście) to szacun.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, all999 napisał:

 

Bo nie podeszły, są większe od andromed i nie włażą mi w uszy. Nie wiem czy to przez brak odpowiedniego seala, ale góra była mocno cyfrowa, piaszczysta. Nie do przyjęcia.

I żeby nie było, że sprzedaje tylko tanie doki, Andro też dziś poszły B)

nikt się nie łudził że cokolwiek z tobą zostanie także luz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje wysłane 27 maja i nadal (chyba szybowcem) lecą do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, Superata napisał:

Wysyłka z Chin 26-05, a 30-05 w Warszawie i teraz tam leżą :( dziś 05-06 i nadal leżą. Potem narzekamy jak te paczki z Chin długo do nas jadą. 

Kiedy oni coś z tym zrobią? Ile wasze leżały w Warszawie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności