Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZS5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Starh napisał:

Jak to mówi @Insz pieniądze grają 

Tak szczerze to trudno za kilka czy kilkanaście dolców zrobić rasowo grający sprzęt, ale moim zdaniem żadne doki nie powinny kosztować więcej niż pińcset zet chyba, że miałyby np.tipsy powlekane wyprawioną skórką z dziewiczych cipek ;)

No, ale o takich nie słyszałem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mnie też zawsze droższe gra lepiej ( jak wiem, że jest droższe)

Tak poza tym to nie ma o co kruszyć kopii.
Coś co komuś gra wcale nie musi grać komuś innemu i odwrotnie.
 
Nie przyjmujmy nigdy krytyki posiadanego czy właśnie zakupionego sprzętu jak ataku na własną osobę - to jest podstawa koegzystencji na Forum.
Na każdym forum.
 
Jak ZS5 nie podejdą to je z pewnością zjadę. Nie zapominając jednak o zaimkach osobowych : mnie, mi, moim itp.

Ja podchodzę do krytyki na luzie, ale są fora gdzie ludzie mogli by Ci głowę odciąć, gdyby mogli, za krytykę ich poglądów, sprzętów itp. Na szczęście tutaj jest inaczej, przynajmniej do tej pory takie odniosłem wrażenie

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem takie podejście, ale ocenianie Z5 - tek względem drogich słuchawek i pisanie, że ZS5 są słabe w porównaniu z nimi, to ciężko mi zrozumieć.

To jest robione trochę z przekąsem. Przy ZST padło, że są dowodem na to iż pieniądze nie grają, a słuchawki KZ trzymają poziom doków za tysiaka.
No a skoro ZS5 są jeszcze lepsze, to niech biją te za dwa koła, a nie byle B2M się boją ;)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, paratykus napisał:

Tak szczerze to trudno za kilka czy kilkanaście dolców zrobić rasowo grający sprzęt, ale moim zdaniem żadne doki nie powinny kosztować więcej niż pińcset zet chyba, że miałyby np.tipsy powlekane wyprawioną skórką z dziewiczych cipek ;)

No, ale o takich nie słyszałem.

A jak ktoś pakuje po 8 armatur na kanał to jak ci to sprzeda za 500 zł :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Inszy napisał:


To jest robione trochę z przekąsem. Przy ZST padło, że są dowodem na to iż pieniądze nie grają, a słuchawki KZ trzymają poziom doków za tysiaka.
No a skoro ZS5 są jeszcze lepsze, to niech biją te za dwa koła, a nie byle B2M się boją ;)

Moim zdaniem KZ ZST jeśli chodzi o techniczną stronę odtwarzania dźwięków dostają z pewnością po łbie od droższych konstrukcji.

Nie przeszkadza mi to jednak ( o czym już wcześniej gdzieś pisałem ) słuchać ich bez zgrzytania zębami zaraz po wyjęciu z ucha FLC8.

Przy czym tak jak też już pisałem - u mnie na pierwszym miejscu jest "przyjemność odsłuchowa". Cała reszta daleko z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest różnica pomiędzy "najbardziej mi się podobają" a "są najlepsze/lepsze od". Niestety przy ZST o wiele za dużo było tego drugiego.
Ja np. wolę Hi1200 od Orionów, ale w życiu nie powiem, że są od nich lepsze, bo zwykle kłamstwo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nsk napisał:

A jak ktoś pakuje po 8 armatur na kanał to jak ci to sprzeda za 500 zł :)?

Mnie nie sprzeda. Mam na ten temat swoją opinię:

dobre zestrojenie ze sobą przetworników maleje wraz ze zwiększaniem ich ilości ...

5 minut temu, Inszy napisał:

Tylko jest różnica pomiędzy "najbardziej mi się podobają" a "są najlepsze/lepsze od".

 

I to jest clou większości zgrzytów na Forum.

Zupełnie nie rozumiem czemu ludzie nie piszą w pierwszej osobie wypowiadając się na jakiś temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak nam odpowiada to jest w porządku. Każdy ma inny gust, słucha innej muzyki, a co poniektórzy kupują tylko dzieki reklamie, bo są trendy, choć nawet nie są w stanie tego słuchać, ale mają modny sprzęt :) Cóż ludzie i fajnie, że się różnimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ZS5 ale nie miałem takiego problemu z ZST. A na ZS5 dopiero leci z Chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, paratykus napisał:

Tak szczerze to trudno za kilka czy kilkanaście dolców zrobić rasowo grający sprzęt, ale moim zdaniem żadne doki nie powinny kosztować więcej niż pińcset zet chyba, że miałyby np.tipsy powlekane wyprawioną skórką z dziewiczych cipek ;)

No, ale o takich nie słyszałem.

O tych dziewiczych @paratykus? Masz rację, dziś takie tipsy po milionie by szły :):):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ilov3 napisał:

czemu kurcze zawsze wysyłają z tym odcinkiem pamięciowym kabelek? - strasznie on niewygodny, całe szczęście że przy zamawianiu ed12 trafiła mi się sztuka bez niego :D

Cierpliwie wyprofiluj kabelki, a "zwygodnieją" ;)

 

My tu Wy gadu gadu o kabelkach, tipsach i innych "sripsach", a o dźwięku jak na lekarstwo :P

Wnioskuję  "po tem", że kiepski on Ci jest ... ten dźwięk.

 

Koniec hajpu !

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wnioskuję że jeszcze mało ludzi je ma, a ci co ładnie recenzują to albo słuchają albo jeszcze na nie czekają. Według mojej oceny są, jak pisałem, dużo lepsze id ZST. Basu przybyło od wczoraj, zależy czego słucham ( a rozrzut gatunkowy mam bardzo szeroki) to albo jest go w sam raz albo czasem ciut za dużo. Pewnie dużo od sprzętu na którym słuchamy zależy. Ale co ja tam będę się rozpisywał. Te zadanie zostawiam lepszym od siebie pisarzom a ja wolę słuchać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się  dzieje u innych, że z dnia na dzień przybywa basu. Moje graja dokładnie z taka sama ilością basu jak wczoraj i nie narzekam ,że jest go za mało.
 

Ja zaczynam narzekać że jest go za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, emadine napisał:

Rozumiem, że bas  macie  w dobrej ilości bez korektora ?

Moim zdaniem jest go na tyle wystarczająco, że nie ma potrzeby go jeszcze podbijać. Ja nie przepadam za zbyt dudniącym basem w słuchawkach i jak pisałem kilka postów wczesniej przy pierwszym odsłuchu jak dla mnie basu jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności