Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne do 500zł


przemko46

Pytanie

Hej, do tej pory używałem tych słuchawek + sandisk clip zip.

 

Myślę nad zmianą słuchawek i być może odtwarzacza do nich.

Ale najpierw chcę zakupić b.dobre słuchawki i dopiero po następnej wypłacie zakupić Dobry odtwarzacz do nich  za powiedzmy  300zł.  Kupie coś lepszego do tej ceny od sandisk clip zip?

 

Słucham głownie hip hop + starsze kawałki z lat 70-80 + np black and peas, Bob Sinclar, Sean Paul, Czesław Mozil, + lekki rock np: Knocking On Heavens Door, Highway To Hell

Więc muzyka bardzo różna.

 

Poszukuje wszechstronnych słuchawek, będę ich używał zarówno:

poza domem:

mp3

telefon: Lenovo  P2

Na laptopie

Podczas grania na konsoli Xbox one ( podpięte do pada), Oglądania netflixa,

Podpięte do TV

Pomożecie?

 

I jeszcze pozostaje kwesta wygody, bo te co obecnie używam posiadają mięknie poduszki i nawet słuchając z 1h muzyki leżąc na łóżku na boku nie bolą wcale uszy, nie odczuwał  żadnego dyskomfortu. Znajdę drugie takie??

 

Zastanawiam się nad modelami:

Koss PRO4S

AKG 240

Sennheiser Urbanite Black
AKG Y50

MARSHALL Major II

 

Czy może polecacie coś innego?

 

 

 

Edytowane przez przemko46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

bas- średni.

 

Ktoś? coś?

 

Jeszcze myślę nad:

AKG K612 Pro

BRAINWAVZ HM5

Tylko czy mój odtwarzacz sprosta takim słuchawką?

Chodzi mi o to, czy będę czół różnice jakościową między moimi starymi słuchawkami?

 

Edytowane przez przemko46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To może od kolegi @Norda na bazarku Musical Fidelity MF 200. Wiem, wiem na tym i prawie wszystkich forach ta marka słuchawek nie istnieje. Choć wielka szkoda, bo grają zacnie (jestem szczęśliwym posiadaczem MF100) i takiej przestrzeni ze świeczką by szukać.Masz wrażenie, że słuchasz głośników nie słuchawek. Dźwięk jest wokół ciebie a nie w głowie. Rozważ to, na pewno warto

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

UP

Takie wrażenie według mnie tworzą słuchawki otwarte / pół otwarte ( jak słuchałem DT990 Pro to właśnie w taki sposób je odbierałem - ale do głośników bym tego nie porównał - jednak przy głośnikach jest "coś jeszcze"). Nawet mając na głowie Audeze LCD-X nie powiedziałbym, że przypominają głośniki - słuchawki to inne granie po prostu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi o to, że nie grają ci w środku głowy jest bardzo duża przestrzeń i nie męczą przez to jak inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności