Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Questyle QP2R


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Ceny w Polsce na Questyle-a staramy się robić niższe. W końcu biedniejszy naród, to dlaczego ma płacić tyle samo.

Wstepnie: QP2R - 4999zl, CMA400i - 3299zl.

 

Na obydwa modele planujemy przedsprzedaż. Mamy nadzieję, że będzie atrakcyjna. Wkrótce więcej info.

 

Obydwa urządzenia są obecnie w testach:

 

http://stereoikolorowo.blogspot.com/2017/06/czerwcowe-zapowiedzi-testowe-ciag-dalszy.html

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 godzin temu, MP3store napisał:

Ceny w Polsce na Questyle-a staramy się robić niższe. W końcu biedniejszy naród, to dlaczego ma płacić tyle samo.

Wstepnie: QP2R - 4999zl, CMA400i - 3299zl.

 

Na obydwa modele planujemy przedsprzedaż. Mamy nadzieję, że będzie atrakcyjna. Wkrótce więcej info.

 

Obydwa urządzenia są obecnie w testach:

 

http://stereoikolorowo.blogspot.com/2017/06/czerwcowe-zapowiedzi-testowe-ciag-dalszy.html

 

 

 

O i to chyba dobra wiadomość. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Małe info dla obecnych posiadaczy QP1R oraz przyszłych posiadaczy QP2R :)

 

Gdyby ktoś był zainteresowany ochroną Qpera (wygląda na to że 1R i 2R mają te same panele przednie i tylne) to jest możliwość nabycia folii ochronnej lub szkła hartowanego od 3MK. Przesłałem do nich skan urządzenia i wykonali projekt na zamówienie, który jest obecnie dostępny dla każdego. Można go zamówić TUTAJ wybierając konkretny produkt oraz wpisując w polach z wymiarami i w komentarzu do zamówienia "Questyle QP1R". Dodam tylko, że zamawiając 1 sztukę którejś z folii otrzymujemy 2 folie: przód + tył. W przypadku szkła należy zamówić 2 sztuki aby otrzymać szkło na przód + tył.

 

Ja osobiście zamówiłem folię 3MK HD+. Wymiarowo pasuje idealnie i będzie ładnie chronić szklane panele Qupera przed zarysowaniami :)

 

Ps. Chciałem to info wrzucić do tematu o QP1R, ale jakimś dziwnym trafem nie mam możliwości dodawania w nim komentarzy choć do niedawna nie było z tym problemu :unsure: Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Brzmienie odtwarzacza najlepiej charakteryzują takie słowa: cielesność, żyzność, nasycenie, ekspresja i masywność, jak i selektywność, plastyczność i holografia. To wszystko ubrane jest w rasową analogowość, piękne kształty tonów, referencyjne basy i zjawiskową przestrzeń."

 

mistrz :blink:

 

Nie potrafię pojąć dlaczego sprzęty (gdy w Polsce jest 1 sztuka) wysyła się do ludzi, którzy nie mają pojęcia jak opisać dany sprzęt tylko muszą posiłkować się językiem, który ma tyle słów a nic nie znaczy. Czyżby odpowiedź była aż tak prosta?

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyźnie? Ktoś go muzyką zaorał? xDDDDDDDDDDD

Cieleśnie? Tu już chyba doszło do pomylenia dziurek...

 

Boję się otwierać ten link i czytać, co tam się dzieje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Najważniejsze to chyba jest jak faktycznie brzmi a nie w jaki sposób ktoś wyraża to co czuje, słyszy czy odbiera.
Moim skromnym zdaniem można to łatwo zinterpretować jeśli ktoś ma odrobine wyobraźni.
Jak ktoś słuchał QP1R to można spodziewać się wiele dobrego po najnowszym modelu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na konkretną recenzję. Liczę na to, że wyeliminowali wszystkie bolączki "jedynki" :)

Szczególnie te dotyczące baterii i konstrukcji kółeczka.

Edytowane przez MGH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szczygiel oczywiście, że fani QP1R i dobrego brzmienia liczą na to, że jego następca to będzie wyższy poziom pod każdym względem i warto będzie pójść ten krok do przodu i przesiąść się na QP2R. Niestety taki tekst (bo recenzją tego nie nazwę) nie wnosi ani nie mówi totalnie nic. Dla mnie jest całkowicie bezwartościowy. Nie zmienia to jednak faktu, że czekam z niecierpliwością aby móc osobiście posłuchać nowego Qupera :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szczygiel napisał:

Najważniejsze to chyba jest jak faktycznie brzmi a nie w jaki sposób ktoś wyraża to co czuje, słyszy czy odbiera.
Moim skromnym zdaniem można to łatwo zinterpretować jeśli ktoś ma odrobine wyobraźni.
Jak ktoś słuchał QP1R to można spodziewać się wiele dobrego po najnowszym modelu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Troszkę chyba przesadzasz z tym interpretowaniem, tego się nie da czytać a co dopiero interpretować.

Dlatego napisałem no comments, nawet mu się już nie chce zdjęć robić, nie zmienia ujęć,

kiedyś chociaż fotki były dobre. Do pisania używa generatora losowych słów z dobranego zbioru, sensu to to nie ma.

Abyś sobie nie myślał miałem Qperka jedynkę i bardzo go lubiłem sprzedałem tylko dlatego że fonty były za małe,

a większe wprowadzili za późno. Też mam nadzieję że dwójka dobrze gra ale please....

Edytowane przez saudio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Jeszcze nie czytałem tekstu. Opieram się na wyrywkach tutaj publikowanych. Dla tych którzy już maja Questyle byc moze właśnie ten tekst może okazać się mało pomocny w formie E jakiej jest.

Z tego co wiem kółko jest cyfrowe i praktycznie niezniszczalne. O to wiec bym był spokojny. Jeśli. chodzi o inne rzeczy to mniejmy nadzieje ze producent je również wyeliminował. Ja akurat mam QP1R i nie miałem problemu z bateria , ale słyszałem ze zdarzały się.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Bywalec

Nie maja jeszcze niestety. Jakieś Opóźnienie ze strony producenta- możliwe ze coś jeszcze poprawiaja.
W wawie jest sztuka demo QP2R. Next week wpadnę posłuchać bo odbieram AEONy, które akurat już na mnie czekają


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szczygiel napisał:

Nie maja jeszcze niestety. Jakieś Opóźnienie ze strony producenta- możliwe ze coś jeszcze poprawiaja.
W wawie jest sztuka demo QP2R. Next week wpadnę posłuchać bo odbieram AEONy, które akurat już na mnie czekają emoji56.png

 

No to koniecznie podziel się wrażeniami i jeśli możesz porównaniem do QP1R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności