Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wiara vs Ateizm , fight!


Soundman1200

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat ze względu na spore zainteresowanie sprawami religijno-filozoficznymi, pytaniem czy jest Bóg, czy wiara Katolicka spełnia nasze oczekiwania.

Czy potrafisz się przyznać że jesteś Ateistą/ Agnostykiem....itd.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle Religi i każdy wyznawca twierdzi że jego jest ta właściwa. Jesteśmy tego wyznania w którym się urodzilismy. Lub je pozucamy. Przecież nikt nie poznaje wszystkich religii i dopiero wtedy wybiera. Wiara pomaga ludzią przełknąć rzeczy których nie ogarnia ją od zawsze tak było.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle Religi i każdy wyznawca twierdzi że jego jest ta właściwa. Jesteśmy tego wyznania w którym się urodzilismy. Lub je pozucamy. Przecież nikt nie poznaje wszystkich religii i dopiero wtedy wybiera. Wiara pomaga ludzią przełknąć rzeczy których nie ogarnia ją od zawsze tak było.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Czasem się zastanawiam... Gdyby bóg był człowiekiem to na jakich słuchawkach by słuchał muzyki. :rolleyes:

Na wszystkich naraz bo skoro jest wszechwiedzacy to i wszechsłyszący

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara lub ateizm jest sprawą osobistą każdego człowieka. I nikomu NIE WOLNO narzucać innym swoich poglądów. Każdy ma prawo do swojego podejścia do wiary. Ja jestem katolikiem, katolikiem błądzącym, szukającym. Szukałem Boga i go znalazłem. Trwało to wiele lat, a właściwie dziesięcioleci

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a poznałeś dogłębnie inne starsze religie na jakiej podstawie stwierdziłeś że jednak jesteś katolikiem akurat. Zawsze mnie to zastanawia czemu ktoś myśli że większość globu jest w błędzie wyznaniowym

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up a poznałeś dogłębnie inne starsze religie na jakiej podstawie stwierdziłeś że jednak jesteś katolikiem akurat. Zawsze mnie to zastanawia czemu ktoś myśli że większość globu jest w błędzie wyznaniowym

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności