Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&ultima SP1000


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

To raczej żadna promocja dla Polaka. Normalna cena 999 USD.

Jak kupisz za 799USD i doliczysz VAT to nagle zrobi się detaliczna w Polsce pomimo promocji :)  Nie wspomnę o przesyłce jeśli w ogóle wysyłają do Polski.

 

Nie lepiej było skorzystać z Naszej promocji za 799USD :)   http://promo.mp3store.pl/

 

Czasem to Was nie rozumiem.

 

Promocja już się skończyła, ale warto jeszcze popytać sklepów. Myślę, że coś się znajdzie !! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja To Was  nigdy nie zrozumiem. Czytajcie Towarzyszu uważnie. Mam już AK300 nabyty w cenie lepszej niż promocyjna bo na forum.  A link zamieściłem bo Kolega pytał. A moźe ma Babcię lub Ciocię w USA czy Korei ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, westberg napisał:

 

Tego nie wiemy, ale większa moc zawsze jest lepsza niż mniejsza. Łatwiej wysterować słuchawki. To jest plus dodatni, jak to mawiał noblista.

 

że na papierze gra lepiej to wiemy po porównaniu specyfikacji... nie wiem jak zagra w praktyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Cena jest znana 3500USD.

W EU pewnie 3500usd/euro + pewnie VAT czyli obstawiam, że cena będzie tak jak AK380.

 

Ta cena za wersje Stainless Steal. Ciekawe czy Copper bedzie jezcze droższy.

Edytowane przez szczygiel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, szczygiel napisał:

Cena jest znana 3500USD.

W EU pewnie 3500usd/euro + pewnie VAT czyli obstawiam, że cena będzie tak jak AK380.

 

Ta cena za wersje Stainless Steal. Ciekawe czy Copper bedzie jezcze droższy.

Obstawiam 13999 u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wulkan napisał:

 

Ultymatywny to bezkompromisowy, nieprzejednany, ostateczny...

 

Tiaaaa,..tylko że w handełe oznacza to tyle, co aktualnie sprzedawany. Kolejny też będzie superduperhiperomni, żeby nasz Kolega Wulkan mógł się wzmóc emocjonalnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kann jest konkurencją dla ak300. Ak380 to już inna liga.


Widzisz... a ja nawet abstrahujac od ceny z tych dwoch wybieram ak300 :)
Takze mam nadzieje ze ultima nie bedzie lepsza bo jeszcze poglebi sie u mnie fanbojstwo ak :)


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grubbby napisał:

 


Widzisz... a ja nawet abstrahujac od ceny z tych dwoch wybieram ak300 :)
Takze mam nadzieje ze ultima nie bedzie lepsza bo jeszcze poglebi sie u mnie fanbojstwo ak :)


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

 

 

A jak będzie lepsza, to trzeba będzie kupić tę Ultimę. Najlepiej razem z Kannem dla porówniania. Przecież nie po to się producent dla nas tak wysila, żeby produkty się kurzyły na półce w sklepie. Wszak to zgroza y lordoza!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności