Recommended Posts

saudio    1153

widać że prosto z banku, zielone recepturki ;)

Piszesz o tej sobocie ? MAją być też chyba STAXy chyba będzie się działo, będziesz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ententa    135
2 godziny temu, wulkan napisał:

SoundRebels-> Dzięki, Marcinie!

Ententa-> Ze zdjęcia, które zamieściłeś, najbardziej podoba mi się... gotówka na stole:D Dużo kasiorki (górna i prawa część zdjęcia) :)

Taki mi się kolaż zrobił :-) Test na spostrzegawczość ;-) 

2 godziny temu, saudio napisał:

Piszesz o tej sobocie ? MAją być też chyba STAXy chyba będzie się działo, będziesz ?

Chyba nie będę, ostatni dzień przed urlopem. Chyba, że uda się żonę zaciągnąć. Szanse 0,01% ;)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Art-S    49
3 godziny temu, saudio napisał:

Zielone gumki to moze mafia :ph34r: uzywa.

Pracujac w banku nie widzialem poza specjanymi papierowymi obwodkami aby spinac kase inaczej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Art-S    49
43 minuty temu, saudio napisał:

W ilu bankach pracowaleś?

PKO BP.

A po co pytasz?

Pracowalem w oddziale wiec wiekszy.Pelne kwoty byly w papierowych banderolach z opisami kwoty itd.

Jak kwota byla nie cala np 2900 to mogli 900 stow spiac moze i gumka.Ja sie nie spotkalem ale sa mniejsze placowki.

Mam dwa konta w tym iPKO i jestem zadowlony z szybkich przelewow.Bylem w innym "reklamowanym" banku ale to nie ten rozmiar i ukryte kwoty ciagle cos z konta sobie pobierali za to czy tamto.

Apropo sluchawek z Kolegi fotki - maja wyglad bizuterii jubilerskiej.Cacka.

Edytowane przez Art-S
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
saudio    1153

Cóż znam ten bank ale tak 20 lat wstecz.Mi się kilka razy zdażyło dostać recepturkę w gratisie z kasy:)
ciekawe czy Ultima będzie na spotkaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spawn    2294
Teraz, saudio napisał:

Cóż znam ten bank ale tak 20 lat wstecz.Mi się kilka razy zdażyło dostać recepturkę w gratisie z kasy:)
ciekawe czy Ultima będzie na spotkaniu.

I właścicielka futerka dla której położono pieniądze na stole.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
saudio    1153

To akurat część pudła od Sonorusów X.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Superata    588
12 godzin temu, ententa napisał:

PS Sony już jest dostępne w Polsce. Dystrybucje Z1R i WM1Z robi Audiomagic, co mnie mocno zaskoczyło. Słuchawki będą na meecie Audiomagic w te sobotę.

e tam zamówienie dwóch sztuk to nie dystrybucja :) 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Art-S    49
31 minut temu, Superata napisał:

e tam zamówienie dwóch sztuk to nie dystrybucja :) 

Tym bardziej ze na stronie sklepu wieksza czesc grajkow pisze : na zamowienie.

A tak na marginesie WM1Z ile Audiomagic chca za niego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MP3store    230

Wkrótce powinniśmy mieć u siebie też w ofercie Serie Sony Signature - jeśli oferta dostawcy będzie dla nas na tyle atrakcyjna.

W Polsce za bardzo nie ma dystrybucji, przynajmniej nie robi tego Sony Polska - mało tego -  odpisywali, że nie bedzie to dostepne w Polsce. I w sumie jak widać to w zasadzie prawda. Serie Signature ma jedna firemka, , która ma układy z Nimi ale jak widać to raczej niewiele robią z tym. 

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
all999    3543
11 minut temu, MP3store napisał:

Serie Signature ma jedna firemka, , która ma układy z Nimi ale jak widać to raczej niewiele robią z tym. 

Jaka to firemka?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MP3store    230

Nie pamiętam nazwy. Ale jakby sie reklamowali to dałoby się ich znaleźć.  Pro - cos tam.

Mają jeszcze jakiś serwis ale nie bede reklamował ich - bo mam kiepskie doświadczenia z tymi ludźmi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ententa    135

Może nie będę pisał ile Audiomagic chce za złota cegłę i Z1R bo mam przeczucie, że te ceny będą ewaluować. Dopytywać Patryka i Michała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rymcymcym    1075
Dnia 27.07.2017 o 07:54, wulkan napisał:

Ententa-> Ze zdjęcia, które zamieściłeś, najbardziej podoba mi się... gotówka na stole:D Dużo kasiorki (górna i prawa część zdjęcia) :)

Kolejne ujęcie prawdopodobnie będzie przedstawiało złotą cegłę Sony, SS kałacha i biżuterię uszną na tle walającego się, rzuconego en passant  kluczyka z Maserati czy innego DB9 i karty członkowskiej elitarnego klubu golfowego. Nie od dziś wiadomo przecież, że dobra fotografia produktowa powinna zawierać jakiś przekaz podprogowy.

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MPM    19
Dnia 27.07.2017 o 13:41, MP3store napisał:

Wkrótce powinniśmy mieć u siebie też w ofercie Serie Sony Signature - jeśli oferta dostawcy będzie dla nas na tyle atrakcyjna.

W Polsce za bardzo nie ma dystrybucji, przynajmniej nie robi tego Sony Polska - mało tego -  odpisywali, że nie bedzie to dostepne w Polsce. I w sumie jak widać to w zasadzie prawda. Serie Signature ma jedna firemka, , która ma układy z Nimi ale jak widać to raczej niewiele robią z tym. 

Kiedy można się spodziewać jakiegoś info np. o sony nw wm1a, chociaż w przybliżeniu, bo wolałbym wesprzeć polskiego przedsiębiorcę zakupem niż obcego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MPM    19
Dnia 27.07.2017 o 13:41, MP3store napisał:

Kiedy można się spodziewać jakiegoś info np. o sony nw wm1a, chociaż w przybliżeniu, bo wolałbym wesprzeć polskiego przedsiębiorcę zakupem niż obcego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tawek33    20

Ta douszna biżuteria to według mnie najlepiej odwzorowane wokale , przestrzeń , holografia , realizm i nic żadne złośliwości i zazdrość tego nie zmieni :)

pozdrawiam Pana od biżuterii :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rymcymcym    1075
Godzinę temu, tawek33 napisał:

Ta douszna biżuteria to według mnie najlepiej odwzorowane wokale , przestrzeń , holografia , realizm i nic żadne złośliwości i zazdrość tego nie zmieni :)

Zazdrość? Buahahaha. U made my day bro.

A tak na marginesie, niestety nie zrozumiałeś mojego posta.

Edytowane przez rymcymcym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Thar    175
2 minuty temu, MP3store napisał:

W każdej chwili

Czyli można się spodziewać preorderu na serię Signature od Sony z okazji wprowadzenia urządzeń do oferty? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Art-S    49
3 godziny temu, MPM napisał:

Sony WM1A to srebrna tansza nieco wersja.

WM1Z to zlota kolorystyka ze stopu i jest drozsza ponoc ten stop cos wnosi w brzmienie.

3 godziny temu, tawek33 napisał:

Ja wczesniej pisalem ze maja wyglad jubilerskiego wyrobu ...ze sa jak cacko.

Mialem calkiem pozytywne odczucie.Prezentuja sie zgola duzo inaczej niz zadne na rynku.Maja wyglad niszowy.Dla samego wygladu nie wiem czy bym kupil ale skoro fajnie graja a to co piszesz o nich idealnie wpisuje sie w moje potrzeby.

Jaka jest ich pelna nazwa i ile kosztuja? Sa ich jakies recenzje w sieci?

Mogly ktos wprost i bez niedomowien napisac - ile za WM1Z zada sobie zaplacic na obecna chwile Audiomatic? Ktos wie?

Pozdr ;)

Edytowane przez Art-S

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Spawn    2294
21 minut temu, Art-S napisał:

Sony WM1A to srebrna tansza nieco wersja.

WM1Z to zlota kolorystyka ze stopu i jest drozsza ponoc ten stop cos wnosi w brzmienie.

Jeśli wierzysz że brzmienie zmienia obudowa a nie inne okablowanie i inny rezystor w środku to tak ;)

Edytowane przez Spawn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Art-S    49
3 minuty temu, Spawn napisał:

Jeśli wierzysz że brzmienie zmienia obudowa a nie inne okablowanie i inny rezystor w środku to tak ;)

Czytalem ze cos takiego jest.Ale na pamiec tego nie uczylem sie.

Akutal dla  mnie "czary mary" producentow sa nic nie znaczace.Wazne jest tylko brzemienie ...no i cena.Te z pewnoscia nie sa odpowiednie do jakosci grania>placi sie slono a i tak niedorobki w tych za pare tysiecy sa czasem osmieszajace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta