Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&ultima SP1000


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Blade42 napisał:

Witam, jestem potencjalnie zainteresowany wymiana Ultimy 1000 cooper na Sony 1z. 

Jesli jest wola, chętnie posłucham czegoś nowego..

Porównywałem dosyć długo face-to-face Sony 1Z z SP1000 Copper. To jest ta sama klasa, ale jednak dłużej można było słuchać SP1000 Copper. Sony 1Z robi świetne pierwsze wrażenie, ale w dłuższej perspektywie jednak fajniej wypada SP1000 Copper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11 kwietnia 2018 o 14:54, wulkan napisał:

... wulkan trąbi, że SP1000 Copper jest lepszy od SP1000 SS, a i tak mu nie wierzą...;)

DAP_Chart.png

 

Jeśli większość słuchawek gra dla mnie za jasno, to mimo, że uwielbiam holografię, powietrze, przestrzeń, szeroką scenę i separację, lepszym wyborem będzie CU? Nawet na najnowszym sofcie?

Ktoś z Was słuchał Ultimy z Edition 5?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ange7 napisał:

 

Jeśli większość słuchawek gra dla mnie za jasno, to mimo, że uwielbiam holografię, powietrze, przestrzeń, szeroką scenę i separację, lepszym wyborem będzie CU?

Tak, zdecydowanie Astell&Kern SP1000 Cooper.

Jeśli chodzi o samo ciepło, to jeszcze cieplej, niż SP1000 Copper, gra SONY, ale już nie z tym samym powietrzem, holografią, przestrzenią, separacją i sceną (porównywałem bezpośrednio).

Mimo wszystko jednak, dźwięk Astella SP1000 Copper w bezpośrednim porównaniu z SONY NW-WM1Z, wydaje mi się "zrobiony". Sony w moim odczuciu brzmi bardziej naturalnie.

Osobiście czekam na SP2000 Copper lub następcę SONY-ego, bo w tej chwili kupowanie SONY-ego (chodzi mi o egzemplarz nowy, bo używane są chyba warte grzechu) chyba nie ma sensu, skoro pewnie w blokach startowych czeka już następca 1-ki...

Edytowane przez wulkan
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wulkan napisał:

Możliwe, ale za te pieniądze to ja mam naprawdę dobre kolumny głośnikowe, a nie taką małą zabawkę, którą w dodatku ktoś może mi zajomać w tramwaju, czy autobusie?

I powiedział to ktoś kt ma słuchawki za 12000 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wegiel21 napisał:

I powiedział to ktoś kt ma słuchawki za 12000 zł ;)

A dokładniej 14.500 zł (wg cennika MP3store)?

Ale na moje szczęście nikt nie zwraca na nie uwagi, bo są mimo wszystko w miarę małe (na tle wszystkich hełmofonów)?

Za to ten Soniacz jest duży, bajerny i widoczny, więc godny "grzechu zajomania"?

 

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, userfrom napisał:

Ten Soniak jest po to, żeby wyleczyć audionervosę, mając świadomość że to już jest endgame.

 

Chwiliowo.

 

Chwilowo, bo za chwilę wyjedzie coś jeszcze bardziej absurdalnego cenowo. W audio nie ma endgejmów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności