Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern A&ultima SP1000


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Superata napisał:

e tam zamówienie dwóch sztuk to nie dystrybucja :) 

 

Tym bardziej ze na stronie sklepu wieksza czesc grajkow pisze : na zamowienie.

 

A tak na marginesie WM1Z ile Audiomagic chca za niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Wkrótce powinniśmy mieć u siebie też w ofercie Serie Sony Signature - jeśli oferta dostawcy będzie dla nas na tyle atrakcyjna.

W Polsce za bardzo nie ma dystrybucji, przynajmniej nie robi tego Sony Polska - mało tego -  odpisywali, że nie bedzie to dostepne w Polsce. I w sumie jak widać to w zasadzie prawda. Serie Signature ma jedna firemka, , która ma układy z Nimi ale jak widać to raczej niewiele robią z tym. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2017 o 07:54, wulkan napisał:

Ententa-> Ze zdjęcia, które zamieściłeś, najbardziej podoba mi się... gotówka na stole:D Dużo kasiorki (górna i prawa część zdjęcia) :)

 

Kolejne ujęcie prawdopodobnie będzie przedstawiało złotą cegłę Sony, SS kałacha i biżuterię uszną na tle walającego się, rzuconego en passant  kluczyka z Maserati czy innego DB9 i karty członkowskiej elitarnego klubu golfowego. Nie od dziś wiadomo przecież, że dobra fotografia produktowa powinna zawierać jakiś przekaz podprogowy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2017 o 13:41, MP3store napisał:

Wkrótce powinniśmy mieć u siebie też w ofercie Serie Sony Signature - jeśli oferta dostawcy będzie dla nas na tyle atrakcyjna.

W Polsce za bardzo nie ma dystrybucji, przynajmniej nie robi tego Sony Polska - mało tego -  odpisywali, że nie bedzie to dostepne w Polsce. I w sumie jak widać to w zasadzie prawda. Serie Signature ma jedna firemka, , która ma układy z Nimi ale jak widać to raczej niewiele robią z tym. 

 

Kiedy można się spodziewać jakiegoś info np. o sony nw wm1a, chociaż w przybliżeniu, bo wolałbym wesprzeć polskiego przedsiębiorcę zakupem niż obcego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2017 o 13:41, MP3store napisał:

Wkrótce powinniśmy mieć u siebie też w ofercie Serie Sony Signature - jeśli oferta dostawcy będzie dla nas na tyle atrakcyjna.

W Polsce za bardzo nie ma dystrybucji, przynajmniej nie robi tego Sony Polska - mało tego -  odpisywali, że nie bedzie to dostepne w Polsce. I w sumie jak widać to w zasadzie prawda. Serie Signature ma jedna firemka, , która ma układy z Nimi ale jak widać to raczej niewiele robią z tym. 

 

Kiedy można się spodziewać jakiegoś info np. o sony nw wm1a, chociaż w przybliżeniu, bo wolałbym wesprzeć polskiego przedsiębiorcę zakupem niż obcego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta douszna biżuteria to według mnie najlepiej odwzorowane wokale , przestrzeń , holografia , realizm i nic żadne złośliwości i zazdrość tego nie zmieni :)

pozdrawiam Pana od biżuterii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tawek33 napisał:

Ta douszna biżuteria to według mnie najlepiej odwzorowane wokale , przestrzeń , holografia , realizm i nic żadne złośliwości i zazdrość tego nie zmieni :)

pozdrawiam Pana od biżuterii :)

 

Zazdrość? Buahahaha. U made my day bro.

 

A tak na marginesie, niestety nie zrozumiałeś mojego posta.

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MPM napisał:

Kiedy można się spodziewać jakiegoś info np. o sony nw wm1a, chociaż w przybliżeniu, bo wolałbym wesprzeć polskiego przedsiębiorcę zakupem niż obcego ;)

 

Sony WM1A to srebrna tansza nieco wersja.

WM1Z to zlota kolorystyka ze stopu i jest drozsza ponoc ten stop cos wnosi w brzmienie.

 

3 godziny temu, tawek33 napisał:

Ta douszna biżuteria to według mnie najlepiej odwzorowane wokale , przestrzeń , holografia , realizm i nic żadne złośliwości i zazdrość tego nie zmieni :)

pozdrawiam Pana od biżuterii :)

 

Ja wczesniej pisalem ze maja wyglad jubilerskiego wyrobu ...ze sa jak cacko.

Mialem calkiem pozytywne odczucie.Prezentuja sie zgola duzo inaczej niz zadne na rynku.Maja wyglad niszowy.Dla samego wygladu nie wiem czy bym kupil ale skoro fajnie graja a to co piszesz o nich idealnie wpisuje sie w moje potrzeby.

Jaka jest ich pelna nazwa i ile kosztuja? Sa ich jakies recenzje w sieci?

 

Mogly ktos wprost i bez niedomowien napisac - ile za WM1Z zada sobie zaplacic na obecna chwile Audiomatic? Ktos wie?

Pozdr ;)

Edytowane przez Art-S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Art-S napisał:

 

Sony WM1A to srebrna tansza nieco wersja.

WM1Z to zlota kolorystyka ze stopu i jest drozsza ponoc ten stop cos wnosi w brzmienie.

 

Jeśli wierzysz że brzmienie zmienia obudowa a nie inne okablowanie i inny rezystor w środku to tak ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Spawn napisał:

 

Jeśli wierzysz że brzmienie zmienia obudowa a nie inne okablowanie i inny rezystor w środku to tak ;)

 

Czytalem ze cos takiego jest.Ale na pamiec tego nie uczylem sie.

Akutal dla  mnie "czary mary" producentow sa nic nie znaczace.Wazne jest tylko brzemienie ...no i cena.Te z pewnoscia nie sa odpowiednie do jakosci grania>placi sie slono a i tak niedorobki w tych za pare tysiecy sa czasem osmieszajace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2017 o 13:41, MP3store napisał:

Wkrótce powinniśmy mieć u siebie też w ofercie Serie Sony Signature - jeśli oferta dostawcy będzie dla nas na tyle atrakcyjna.

W Polsce za bardzo nie ma dystrybucji, przynajmniej nie robi tego Sony Polska - mało tego -  odpisywali, że nie bedzie to dostepne w Polsce. I w sumie jak widać to w zasadzie prawda. Serie Signature ma jedna firemka, , która ma układy z Nimi ale jak widać to raczej niewiele robią z tym. 

 

 

Pociągnijcie towar z Azji to Polacy tylko od Was będą kupowali :) (brak blokady głośności)

Edytowane przez barl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety smuci mnie że oferty które dostałem od polskiej dystrybucji (Audiomagic) są wyższe niż u Niemca. Mam nadzieje że się to zmieni i dlatego nie cytuję na forum ich cen. Sami dopytujmy indywidualnie Panowie.

Co do biżuterii fakt. Wygląd szczególnie sonorusów kontrowersyjny "na mieście", w taksówce itd. ale chrzanić to. Nie nosze słuchawek aby się komuś podobać, ale cieszyć pięknym brzmieniem. Ogółem Finale to jest ten kierunek w audio, który nie idzie w studyjną neutralność, ale piękno brzmienia, eufonię, dociążenie średnicy, gładkość wokali itp.
W porównaniu np. KSE1500 są dla mnie zbyt bezduszne i choć "absolutnie perfekcyjne", to jednak rzadko ich słucham.

Co do WM1Z moim zdaniem zabija wm1a właśnie pięknem brzmienia. W porównaniu wm1a jest po prostu bardzo dobrym dapem... i tyle. Przy WM1Z pojawia się tzw. magia.
Różnica poza obudową oczywiście jest w rezystorach i wewnętrznym okablowaniu. Obudowa ponoć służy jako masa.

 
Pociągnijcie towar z Azji to Polacy tylko od Was będą kupowali  (brak blokady głośności)

Blokadę głośności ponoć łatwo zdjąć. Informacje są na headfi. Będę to weryfikował...
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ententa napisał:

Niestety smuci mnie że oferty które dostałem od polskiej dystrybucji (Audiomagic) są wyższe niż u Niemca. Mam nadzieje że się to zmieni i dlatego nie cytuję na forum ich cen. Sami dopytujmy indywidualnie Panowie.
 

 

Najwyrażniej oferta Audiomagic nie była zbyt zachęcająca dla Sony, sprowadzała się zapewne tylko do dodania do skepu informacji że taki produkt w ofercie posiadają, zeby tylko zrobić konkurencję i zaistnieć w świadomości - że jako pierwsi mają w sklepie te cacka. Właściwie im się to udało :) 

Trzeba chyba troche przetrzeć szlaki... Komu się to uda, zapewne wygra rynek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro maja drozej niz od Niemcow ... to (klasyka) zawsze u nas musi byc drozej niz gdzie indziej.Jak to mozliwe - gdzie marza i upust lub ewentualna cena w UE nie jest stala ale ruchoma (dlatego zawsze mozna poprosic o rabat) ?

Pewnie prawda jest taka ze nie nabywaja w nazwijmy to "hurtownii Sony" tylko podpieli sie pod jakis duzy niemiecki sklep z jakas tam umowa i niemcy sprzedaja im / sprzedadza (nie wroze wielkiego zarobku na zdzieraniu) po detalu a oni dodaja swoja marze = polska cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barl napisał:

 

Najwyrażniej oferta Audiomagic nie była zbyt zachęcająca dla Sony, sprowadzała się zapewne tylko do dodania do skepu informacji że taki produkt w ofercie posiadają, zeby tylko zrobić konkurencję i zaistnieć w świadomości - że jako pierwsi mają w sklepie te cacka. Właściwie im się to udało :) 

Trzeba chyba troche przetrzeć szlaki... Komu się to uda, zapewne wygra rynek.

Jaki rynek poniżej 100. Choć to pewnie też przesada.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności