Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki radio i gramofon i CD 3w1?


Rekomendowane odpowiedzi

radio i gramofon i cd dla taty 

Mój tota potrzebuje radia razem z gramofonem i odtwarzoczem cd. 

Ma 5 głośników z zestawu mediona i subwufer, 
w radiu i DVD zepsuło się dvd i nie opłacło się go noprawiać. Fajnie jakby się dało te głośniki i subwufer podłączyć chyba że coś innego razem z głośnikami i subwooferem bedzie lepsze. Może być 2.1 ale najlepiej 5.1.
Budżet 400zł.
Co byście polecili?

20170510_162739_HDR.jpg

20170510_170037_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanowić się dobrze , taki 2 w 1 to do włosów dobre jest a nie do....  

ale mi się już nie chce  tłumaczyć żeby  przejrzeć przeczytać  wcześniejsze posty i tematy

a nie  , tak trudno zadać sobie trud  zdobycia jakiejś wiedzy.?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osobno co kupić? 

1 godzinę temu, amrowek napisał:

zastanowić się dobrze , taki 2 w 1 to do włosów dobre jest a nie do....  

ale mi się już nie chce  tłumaczyć żeby  przejrzeć przeczytać  wcześniejsze posty i tematy

a nie  , tak trudno zadać sobie trud  zdobycia jakiejś wiedzy.?

Przejżałem 5 kart i nic nie znalazłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, amrowek napisał:

@ibrachim

ile razy ojciec che posłuchać płyty winylowej na czymś takim?

Jak raz a  dobrze to się nadaje a jak ....... 

Często. 

 

5 godzin temu, userfrom napisał:

a konkretnie który, możesz mi jakieś firmy odradzić a jakieś polecić? Bo nie chcę badziewia kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ibrachim12 napisał:

Często. 

 

a konkretnie który, możesz mi jakieś firmy odradzić a jakieś polecić? Bo nie chcę badziewia kupić. 

 

w tej cenie tylko badziewie  i płyty jednorazowego użytku. jeśli chodzi o 3w1 lub2w1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zestaw z gramofonem Sony: https://www.olx.pl/oferta/wieza-sony-z-gramofonem-CID99-IDm4rJi.html#edbb3ef898

Możesz też wypatrywać starych wież Pioneera, z serii DC (Z72, Z82, Z92) czy XD-Z54T.

Tylko nie oczekuj że to zagra jakoś super, ale będzie spełniać swoje zadanie.

Nie radzę kupować tych najtańszych plastikowych "no name".

Edytowane przez Urban Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Urban Shadow napisał:

Tu masz zestaw z gramofonem Sony: https://www.olx.pl/oferta/wieza-sony-z-gramofonem-CID99-IDm4rJi.html#edbb3ef898

Możesz też wypatrywać starych wież Pioneera, z serii DC (Z72, Z82, Z92) czy XD-Z54T.

Tylko nie oczekuj że to zagra jakoś super, ale będzie spełniać swoje zadanie.

Nie radzę kupować tych najtańszych plastikowych "no name".

Czyli kupię taki zestaw sony a dało by się do tego jakoś laptopa podłączyć tzn. Żeby radio z laptopa szło?

2 godziny temu, Oskar2905 napisał:

Można kupić osobno. Najtaniej jak się da, ale będzie na pewno lepsze od jakiś plastikowych w/w wierz i no nameów. 

Wzmacniacz/amplituner z kolumnami ~150-200zł.

gramofon-150-200zł. i zostaje parę dyszek na jakiś odtwarzacz. 

A jak wszystko osobno to co konkretnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. jakiś amplituner rft z kolumnami (kolumny tylko 2 lub 3 drożne) i do tego jakiś tani gramofon. 

https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-tuner-deck-gramofon-rft-sv-3938-CID99-IDk87t6.html#e8c3682f19 do tego kolumny. Bardzo tanio, gramofon ma bardzo przyzwoitą wkładkę, trzeba by tylko pewnie zmienić igłę (jak w każdym kupowanym od kogoś używanym gramofonie). Za 200zł. kupi się jakieś przyzwoite kolumny. Jest to chyba najtańszy sprzęt który nie zniszczy i nie "zeszlifuje" (takie nowe chińskie comba które podałeś nazywa sie szlifierkami). Nie ma tak dużego nacisku jak tamte (tam będzie ustawione pewnie 4-6g bo to wkładka ceramiczna chyba jest). Nacisk to będzie pewnie 1-2g maksymalnie. Im większy nacisk ustawisz tym płyta będzie się szybciej zużywać.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ibrachim12 napisał:

Czyli kupię taki zestaw sony a dało by się do tego jakoś laptopa podłączyć tzn. Żeby radio z laptopa szło?

 

Większość wież ma wejście AUX, więc będzie się dało bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Oskar2905 napisał:

np. jakiś amplituner rft z kolumnami (kolumny tylko 2 lub 3 drożne) i do tego jakiś tani gramofon. 

https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-tuner-deck-gramofon-rft-sv-3938-CID99-IDk87t6.html#e8c3682f19 do tego kolumny. Bardzo tanio, gramofon ma bardzo przyzwoitą wkładkę, trzeba by tylko pewnie zmienić igłę (jak w każdym kupowanym od kogoś używanym gramofonie). Za 200zł. kupi się jakieś przyzwoite kolumny. Jest to chyba najtańszy sprzęt który nie zniszczy i nie "zeszlifuje" (takie nowe chińskie comba które podałeś nazywa sie szlifierkami). Nie ma tak dużego nacisku jak tamte (tam będzie ustawione pewnie 4-6g bo to wkładka ceramiczna chyba jest). Nacisk to będzie pewnie 1-2g maksymalnie. Im większy nacisk ustawisz tym płyta będzie się szybciej zużywać.

Czyli kupuję to co w linku podałeś i do tego podłączyć te głośniki że zdjęć? Jak nie to jakie kupić? I podłączę to do laptopa czy trzeba jeszcze radio z cd dokupić? Jak trzeba dokupić to jakie? 

Tak się o wszystko pytam bo jestem w tym zupełnie zielony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widziałem ze ktoś koniecznie chce sobie wyrobić zdanie na podstawie tych plastikowo brzmiących super kolumn:D

napisałem co można i co się opłąci kupić  i praktycznie skończyłem już tłumaczenie bo i trafi się ktoś co poleci plasticfantastic a ktoś to łyknie jak ciepłe bułeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności