Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dr Dree Studio 1.0 , Czy Oryginalne ?


MaciakPlock

Pytanie

Cześć. Dostałem propozycję wymiany swojego telefonu (wartego ok 350PLN) za słuchawki Dr Dree Studio 1.0, dodam że ten telefon wyniósł mnie ok 150PLN, gdyż mam ich dużo zamawiając hurtem, 

No i pytanie do was, jako że ja nie jestem AudioFilem, a że telefon nie tak łatwo sprzedać chętnie bym się z nim wymienił, obecnie słucham muzyki na starych poczciwych SuperLux HD 681.

 

Wrzucam zdjęcia jakie dostałem od kolesia który chce się ze mną wymienić, zdając sobie sprawę że jest masakrycznie dużo podróbek postanowiłem napisać i założyć ten temat.

Koleś twierdzi że kupował je półtora roku temu~ za 1250PLN, były używane parę miesięcy bo na święta dostał nowszy model (również widoczny na tych zdjęciach).

 

Proszę o opinię, chodzi oczywiście o białe słuchawki, pozdrawiam

image_0-6.jpg

image_0-7.jpg

image_0-8.jpg

image_1-2.jpg

image_1-3.jpg

image_1-4.jpg

image_2-1.jpg

image_2-2.jpg

image_3-1.jpg

image_3-2.jpg

image_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

1. Gdzie słuchawki w takim budżecie miałyby taki kiczowy plastik (dekielek)

2. Z tego co wyczytałem oryginalne słuchawki mają w innym miejscu numer seryjny (nie zgłębiałem mocno tematu). Dla fejków charakterystyczny jest serial w takim miejscu, jak na zdjęciu

3. Wygląd kabla - wydaje się tani

4. Oryginały chyba nie mają na muszli takich "nóżek"

5. Na oko plastik wykorzystany jest marnej jakości.

 

Poproś o dokładne zdjęcia opakowania. W necie widać, że powinien mieć przy zamku wyszywany napis monster

 

Jak dla mnie prawdopodobnie fake. Ja bym się w to nie pchał.

 

Prosta sprawa - niech wysyła zdjęcia papierów po zakupie (pewnie tylko się zgubiły przy przeprowadzce. Ja to bym chciał być na tyle bogaty, żeby gubić papiery od sprzętu za 1250 ziko :) )

 

Te złote to też nie biją jakoś szczególnie luksusem :)

 

Edit: Strona do sprawdzania numerów seryjnych beatsów wymaga 10 znaków (w google grafika nawet można sprawdzić, że beatsy mają 10 znaków). Twoje ordżinalne mają 8 w złym miejscu pod kiczowatym plastikiem :) 

Edytowane przez Rabbit666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 godzin temu, Rabbit666 napisał:

Edit: Strona do sprawdzania numerów seryjnych beatsów wymaga 10 znaków (w google grafika nawet można sprawdzić, że beatsy mają 10 znaków). Twoje ordżinalne mają 8 w złym miejscu pod kiczowatym plastikiem :) 

Mógł byś podać mi adres tej strony? wysłał mi jeszcze jeden kod co do sprawdzenia oryginalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, MaciakPlock napisał:

Mógł byś podać mi adres tej strony? wysłał mi jeszcze jeden kod co do sprawdzenia oryginalności

 

Cwaniak, bo aktualnie nie można sprawdzić bezpośrednio po serialu Beatsów, bo chyba usunęli stronę. Nie spojrzałem dokładnie, ale tamte były do sprawdzenia monsterów. Niemniej Beatsy według jakiegoś forum mają mieć 10 znaków w numerze seryjnym i to w innym miejscu. Potwierdza to gogle grafika.

 

Jak dla mnie te słuchawki nie wyglądają na takie warte 1250 zł, co najwyżej 10% tej ceny pod względem zastosowanego plastiku. Najlepiej byłoby pomacać je osobiście

 

Ale w sumie też mają dużo wspólnego z oryginalnymi. Ale trochę dziwny interes, że ktoś chcę się wymienić za coś wartego 1/3 początkowej ceny. Ja bym był uważny.

 

A dokumenty zakupu się znalazły?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Rabbit666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rabit666 tak jak mówiłeś, tak zrobiłem - poprosiłem o dodatkowe zdjęcia opakowania i oto one:

image_0 (1).jpg

image_0.jpg

image_1.jpg

image_2.jpg

image_3.jpg

image_4.jpg

 

Sugerowałem się tym, co można zobaczyć czyli pudełkiem i ogólnym wykonaniem, jak dla mnie są oryginalne biorąc pod uwagę nawet same pudełko, nie dopatrzyłem się ŻADNYCH zastrzeżeń.

http://forums.ilounge.com/accessories-iphone-ipad-ipod/258315-fake-monster-beats-studio-hd-here-how-tell-real-fake.html

Edytowane przez MaciakPlock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodziło mi o futerał na słuchawki. Stąd też o naszywkę chodzi :)

 

Pudełko z linku jest inne. Na opakowaniu nad muszlą masz znaczek Monstera. A na słuchawkach już napis studio. Nie wiem czy to ma znaczenie

 

Ja bym szukał sposobu na sprawdzenie oryginalności po numeru seryjnym. Być może to oryginały, być może bardzo dobre podróbki

 

A ja nadal nie uzyskałem odpowiedzi, co z dokumentami sprzętu za 1250 złotych :) Bo nie widzę czegokolwiek do uczciwego potwierdzenia oryginalności

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Rabbit666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli gość nie ma w dowodzie "Święty Mikołaj", "Matka Teresa" nie pracuje w Caritasie, ani innej instytucji dobroczynnej, a sprzedaje za 30% wartości najbardziej podrabiane słuchawki na świecie, twierdzi że kupił w sklepie za tyle a tyle, kawał grosza w sumie, ale nie ma na to żadnych papierów, to ....?

 

Odpowiedź powinna być absolutnie oczywista dla każdego myślącego człowieka i należy ją sobie wstawić samemu i poszukać innej oferty, a nie zagłuszać rozsądku "okazyjnością".

 

I w zasadzie tyle w tym temacie. Dalsze dywagacje w bieżącym wątku, jeśli nie znajdzie papierów zakupowych, to nic innego jak próby zagłuszenia rozsądku właśnie, w imię "bo jest okazja".\

 

EDIT

A co do akcesoriów, pudełka i całej reszty. Byłem w zeszłym roku na wakacjach w zamorskim kraju, widziałem tam takie słuchawki w dużej ilości, cena w przeliczeniu była w okolicach 50$, pudełka były śliczne, wyposażenie też. A słuchawki były na półce zaraz obok..... Rolexów za kolejne 50$ :).

Ludzie, nie dajcie się zwariować...

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności