Skocz do zawartości
  • 0

"Hybrydowe" słuchawki - pomoc w wyborze


f0ku5

Pytanie

Dzień dobry Panowie i być może Panie :) Mój pierwszy post na forum z prośbą o pomoc.

Potrzebuję zakupić w miarę tanie, ale jednocześnie porządne słuchawki, które byłyby obecnie używane wraz z Samsungiem Galaxy A5 2017. Małe zastrzeżenie - potrzebuję słuchawek "hybrydowych", chociaż nie do końca wiem, czy jest to dobra nazwa. Już opisuję ;)

W skrócie - potrzebuję takich słuchawek, które od jakiegoś czasu dołączane są do nowszych iPhone'ów, lub na przykład Samsunga Galaxy S7. To są przykłady, które znam.

Słuchawki te są niby słuchawkami dokanałowymi, ale ich budowa wypełnia całe (lub większość) ucha i dzięki temu nie wypadają. Szukam takich słuchawek dlatego, że do A5 2017 dostałem słuchawki stricte dokanałowe, których nie znoszę.

Kupiłem jakiś czas temu polecane w każdym miejscu internetu AKG Y16, jednak są to klasyczne pchełki i niestety również nie pasują mi do budowy ucha. Nie trzymają się zbyt dobrze, wypadają, itp.

 

Czy ktoś będzie w stanie mi pomóc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Te nowe słuchawki Apple'a do kupienia osobno kosztują stanowczo za drogo. Co innego, jak dostawałem je w zestawie z telefonem, ale to już inna sprawa ;)

Szukam po prostu słuchawek o podobnej budowie, ale naprawdę dobrze grających za w miarę nie za duże pieniążki :)

 

Chyba nie jest tak, że takich słuchawek nie ma na rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, Rabbit666 napisał:

A jaki masz budżet? Bo na alledrogo niby te aplowe na jacka zaczynają się od trzydziestu kilku złotych :) Podobno oryginały. A zawsze można polować na używki dodawane do telefonu

Jedyne co mają z oryginałów, to tekst "oryginalne" w aukcji. 

 

@f0ku5 Nie widziałem innych pchełek o takim kształcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takim razie albo będę musiał polować na te Earbudsy, albo ewentualnie kupić słuchawki od Samsunga.

Znalazłem coś takiego - http://www.samsung.com/pl/mobile-accessories/in-ear-fit-headphone-eg920b/EO-EG920BBEGWW/

Są to słuchawki o kształcie takim samym, jak te dodawane do S7, ale muszą być nieco nowsze, bo mają dodatkowe gumki i nieco inny kształt pilota.

 

Ogólnie szkoda, bo myślałem, że kupię coś porządnego. Audiofilem niby nie jestem, ale w komputerze siedzi AIM SC808 połączony z Sennheiserami HD 380 Pro, więc lubię dobry dźwięk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności