Substraty

Recabling słuchawek 5.1 - jaki kabel ?

Recommended Posts

Nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi na moje nurtujące pytanie, więc spróbuję tutaj.

A mianowicie mam kolegę, który ma swoje ulubione słuchawki 5.1 Easy-Touch Dendroid ET-9205. Niestety już uszkodziła mu się druga para w ten sam sposób, tzn. przerwał się kabel między słuchawkami a kontrolerem i to w dwóch miejscach. Jako, że ciężko dostać nowy komplet, wpadłem na pomysł aby przylutować nowy kabel. W tym cały problem bo wszystko jest połączone 10 żyłowym kablem. I tu skłaniam się do pytania gdzie można dostać taki kabel, albo jakiś podobny, który pełniłby taką samą funkcje ? 

IMG_20170316_194508.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czemu nie przylutuje tego samego?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo oryginalny kabel jest uszkodzony w dwóch miejscach, w tym przy słuchawce, przez co pilota musiałbym przylutować przy samym uchu.

Zależy mi na znalezieniu kabla z 10 żyłami, równie dobrze mógłbym porozczepiać żyły ze zwykłych słuchawek i po przylutowywać po kolei ale nie wiem jak zrobiłbym oplot takiej wiązki więc lepiej by było kupić jakiekolwiek gotowca. Są takie kable 10 wiązkowe, które nadawałyby się do dźwięku ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta