Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Express


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec zakladam ten topic bysmy pogadali nad nowym mp3 sandiska sansa express , ma byc dostepny w marcu ma miec 1gb pamiecii , slot na micro sd , radio , dyktafon , pendrive ... wyswietlacz. ma byc wielkosci ipoda shuffle 1gen

 

http://www.sandisk.com/Corporate/Default.aspx?CatID=1476

 

pare zdjec ;P

 

zamiezam go kupic jak wyjdzie , sprzedam swoje m240 i zmieniam ...

jedyne co mne gryzie to zaczep na smycz na zatyczce od usb oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no musze powiedzieć ,że zakochałem się od pierwszego wejrzenia.

Jak już się dowiem co sobą reprezentuje(jakość dzwięku) to też planuje taki zakupić (podobami się że jest w formie pendriva).

 

A jak z jego wielkością mniejszy od m240 (bo ten troche klockowaty ;) )??

 

 

P.S. Bedzie na aku czy aaa a może na aa(troche bujam w obłokach chyba ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek bo do premiery coraz bliżej.

Brestinder zmień nazwe tematu na coś w rodzaju nowy odtwarzecz sandiska czy coś w tym stylu bo jakieś małe zainteresowanie tematem jest.

Może ludzie nie wiedzą że chodzi o nowy odtwarzacz ;)

 

Mowisz, masz ;) //Ralph

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,no też mam na niego ochotę :P ale jak będzie miał wbudowany akumulator to chyba odpuszcze...

jedyne co mne gryzie to zaczep na smycz na zatyczce od usb oO

No też mnie to zdziwiło.Jak znam życie po kilku zdjęciach tej zatyczki obluzuje się i będzie schodzić po lekkim pociągnięciu przez co nietrudno będzie zgubić odtwarzacz nosząc go na smyczy.Ale coś się wykombinuje,w końce zatyczkę od mojego no name'a mam przyklejoną plastrem bo bym ją dawno zgubił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak mi si uda opylyć to co mam to też sobie ufunduje takie cudeńko :) Tyko czy będzie lepiej grał niż T20?? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

tez jestem zainteresowany zakupem sansy Express. Zastanawiam sie pomiedzy wlasnie expressem a c240. Oprocz roznicy w cenie nurtuja mnie jeszcze trzy sprawy:

1. Jaka jest roznica w dzwieku?

2. Czy na europe nie "przytna" którychś opcji?

3. wyświetlacz w expressie wydaje sie byc bardzo prosty i ubogi w stosunku do c240 - (a moze sie myle) czy przez to nawigacja nie berdzie bardziej skomplikowana/czasochlonna?

 

pozdrawiam i czekam na premiere oraz opinie pierwszych szczesliwcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności