Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

http://www.superbestaudiofriends.org/index.php?threads/mrspeakers-Æon-impressions-review-and-measurements.4429/

 

Trochę różnią się od tej sztuki, którą miał Tyll. Z wad prawdopodobnie przez nowe pady jest dziura na przełomie wyższego basu i dolnej średnicy. A same pady są przymocowane niby na stałe. W skrócie jest dobrze, ale zawsze jest ale :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam 76 napisał:

 problemie z "dolnym środkiem/górnym basem" 

Skąd ta opinia? Masz na myśli jeden wpis u nas na forum? 

Przeczytałem dzisiaj dwie recenzje, które porównują te słuchawki do Elear i PM3 i Ethery zjadły obie pary na śniadanie. Druga recenzja to już wogole same zachwyty więc tutaj byłbym ostrozniejszy ale mimo wszystko średnia ocen bardzo wysoka, szczególnie za cenę 600$ w US&A.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o to, faktycznie jest dziura w dolnej średnicy/górnym basie.

 

http://www.superbestaudiofriends.org/index.php?threads/mrspeakers-Æon-impressions-review-and-measurements.4429/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Skąd ta opinia? Masz na myśli jeden wpis u nas na forum? 

Przeczytałem dzisiaj dwie recenzje, które porównują te słuchawki do Elear i PM3 i Ethery zjadły obie pary na śniadanie. Druga recenzja to już wogole same zachwyty więc tutaj byłbym ostrozniejszy ale mimo wszystko średnia ocen bardzo wysoka, szczególnie za cenę 600$ w US&A.

Ethery to możliwe :), ale z tym zjedzeniem na śniadanie to ty na poważnie? Oficjalnie kosztują 800$.

 

A same słuchawki zapowiadają się dobrze jeśli ktoś jest skłonny żyć z tymi wadami. Natomiast ciekawy jest fakt, że w produkcie za tyle kasy padów nie można zdjąć.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy klejone, ale podobno producent w instrukcji oznajmia, że próba ściągnięcia spowoduje uszkodzenie padów. W celu wymiany trzeba kupić nowe pady u producenta :). Myślę, że i tak to nie powstrzyma majsterkowiczów, którzy będą próbowali pobawić się z tą dziurą, a padami będą się przejmować później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nsk napisał:

z tym zjedzeniem na śniadanie to ty na poważnie? Oficjalnie kosztują 800$.

A same słuchawki zapowiadają się dobrze jeśli ktoś jest skłonny żyć z tymi wadami. Natomiast ciekawy jest fakt, że w produkcie za tyle kasy padów nie można zdjąć.

Sam nie słuchałem, ale z tej recenzji porównawczej z PM3 i Elear wypadły nadzwyczaj dobrze. Zarówno pod względem SQ jak i wygody.

Oficjalnie kosztują 800$ ale w preorderze w USA kosztowały 600$.

Ale jeśli nie ma opcji wymiany padów (kwestia do potwierdzenia) to moim zdaniem bardzo duże niedopatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś o subbasie napisali? Może te niezdejmowalne pady są dlatego, żeby ukryć jakie przetworniki tam siedzą? Problem z subbasem to typowa przypadłość przetwornika Fostexów T50rp/T40rp czyli modelu na którym MrSpeakers się wybił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do AEONów będą dodawane wkładki przed przetwornik, więc jak ktoś chce to może minimalnie kosztem komfortu włożyć sobie takie wkładki. Mają one poprawić odpowiedź basu i dodać dolnej średnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to też wyglądać jakby a/ nie były dopracowane i/lub b/ po pierwszych opiniach nie są pewni, że dobrze je zestroili. Nie wiem co o tym myśleć, ale nie podoba mi się takie coś. Kupisz AEONy a za chwilę wyjdzie wersja 1.1 jak z Etherami. Tutaj tłumaczyli się tym, że zrezygnowali z tych wkładek bo wtedy jest mniej miejsca w muszli na ucho i beta testerzy narzekali na średni komfort. A po pierwszych opiniach postanowili dodawać te wkładki do przyszłych zamówień na AEONy.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mykupyku napisał:

fju, czyli słuchają głosu ludu i ludzi, którzy je już z powodzeniem modowali, fajnie

Trocchę jak z Nighthawkami. Społeczność je modowała, to wydai wersję poprawioną przy okazji Owli. 

Chcą po prostu trafiać do jak największej ilości odbiorców. Ile to już powstało wersji MKII różnych par słuchawek. Nie dopatrywałbym się tutaj "nie dopracowania " produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Może to też wyglądać jakby a/ nie były dopracowane i/lub b/ po pierwszych opiniach nie są pewni, że dobrze je zestroili. Nie wiem co o tym myśleć, ale nie podoba mi się takie coś. Kupisz AEONy a za chwilę wyjdzie wersja 1.1 jak z Etherami. Tutaj tłumaczyli się tym, że zrezygnowali z tych wkładek bo wtedy jest mniej miejsca w muszli na ucho i beta testerzy narzekali na średni komfort. A po pierwszych opiniach postanowili dodawać te wkładki do przyszłych zamówień na AEONy.

 

też się zastanawiam czy jednak nie traktują pierwszych nabywców jak beta testerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności