Skocz do zawartości
  • 0

Doki do 270-300 zł


Binambik

Pytanie

Właśnie wróciłem ze spaceru. Moje ukochane słuchawki cresyn C740S padły- gra jedna słuchawka i czas pomyśleć o następcy.

Z tych słuchawek byłem mega zadowolony i dlatego myślałem nawet nad zakupem kolejnej pary ALE przed wydaniem pieniędzy wolę poradzić się bardziej doświadczonych ;)

Z czym słuchawki grajną?

xDuoox 10, Sansa Clip Sport

Czego słucham?

Pop, Leonard Cohen, Shiller, Rock, Swing

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pomyśl o czymś ze stajni KZ

ED-9

ZST

Tanio i dobre wykonanie oraz SQ na bardzo przyzwoitym poziomie, potwierdzonym przez duże grono forumowych właścicieli powyższych. Sam mam obydwie pary i zamówiłem kolejne, inne ze stajni KZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wolę jasne i przestrzenne brzmienie z dobrze kontrolowanym basem. Chyba pod xDuoo x10 było by mega misiowato, skoro to słuchawki basowe?

A co sądzisz o tych słuchawkach:

http://www.mp3store.pl/article/vsonic-vsd3s-black-ean.6923994700333,2015281051766230405.html

http://www.mp3store.pl/article/fiio-ex1-2gen-ean.2017360170906221511,2017360170906221511.html

Jedyny minus to prowadzenie za uchem w przypadku Vconiców oraz cena obu modeli ale dopuszczam takie przekroczenie jeśli będzie warto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Binabik, to się może zainteresuj Triple.Fi które mam w komisie? Czytelne, ze świetną sceną, niemęczące granie z fajnym basem, czytelną średnicą i świetną górą. Wiem, że autoreklama, ale mój egzemplarz jest jak nowy i mieści się w budżecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Posłuchaj @Vaieta Triple bardzo fajny sprzęt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Vsd5/gr07

Z nowych raczej nic ciekawego nie znajdziesz.

 

Kiedyś z nowych poleciłbym audeo, ale teraz jest duży problem z dostępnością szarych filtrów.

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ciężki orzech do zgryzienia. Ciągle się zastanawiam.

Mimo wszystko jakoś Vsd5 - ze względu na budowę bardziej by mi podeszły, jeśli idzie o sygnaturę to strzałem w 10 powinny być gr07...

Na chwilę obecną zamówiłem to cudo:

http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html

Nie lubię wydawać pieniędzy nawet małych na byle jaki sprzęt ale tak pozytywnie pisał o nich Jaro54 oraz uczestnicy wątku o chinolach, że stwierdziłem, że zaryzykuję.

za 53 zł to nie dramat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, Binambik napisał:

Ciężki orzech do zgryzienia. Ciągle się zastanawiam.

Mimo wszystko jakoś Vsd5 - ze względu na budowę bardziej by mi podeszły, jeśli idzie o sygnaturę to strzałem w 10 powinny być gr07...

Na chwilę obecną zamówiłem to cudo:

http://www.gearbest.com/on-ear-over-ear-headphones/pp_533515.html

Nie lubię wydawać pieniędzy nawet małych na byle jaki sprzęt ale tak pozytywnie pisał o nich Jaro54 oraz uczestnicy wątku o chinolach, że stwierdziłem, że zaryzykuję.

za 53 zł to nie dramat :)

To jeszcze kabelek ze srebrzonej miedzi zamów i tipsy wg mnie niebieskie są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 29.04.2017 o 20:58, Jaro54 napisał:

To jeszcze kabelek ze srebrzonej miedzi zamów i tipsy wg mnie niebieskie są ok.

A linka do tego cudnego kabelka też zapodasz :P?

Najlepiej na GB

Dnia 29.04.2017 o 21:23, Sound John napisał:

"Wolę jasne i przestrzenne brzmienie z dobrze kontrolowanym basem."

To chłopie wybrałeś :D Są czymś niezwykłym za tą kasę, ale sq to nie sygnatura.

Czyli źle wybrałem :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trudno wtopiłem.

Tylko po kiego Jaro to polecał skoro od początku jasno formułowałem swoje potrzeby :/ 

Zobaczymy najwyżej będę miał awaryjne doki.

@Sound John  dzięki za rzeczową odpowiedź. Dozbieram kasy i kupię coś co mi wcześniej polecałeś...

PS. Jest jakiś chinol o dźwięku jakiego szukam?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 28.04.2017 o 00:16, Jaro54 napisał:

Posłuchaj @Vaieta Triple bardzo fajny sprzęt 

 

 

1. Nie wtopiłeś.

2. @Jaro54Ci triple polecał, po tym jak opisałeś preferencje dźwiękowe.

3. 

Dnia 27.04.2017 o 20:18, Binambik napisał:

 

Czego słucham?

Pop, Leonard Cohen, Shiller, Rock, Swing

 

 

Do tych gatunków spokojnie kz zst, polecone przes @Jaro54 ZANIM opisałeś preferencje brzmieniowe - będą świetne

 

4. Jak koniecznie musisz mieć gr07 - pisz na PW

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niekoniecznie wtopiłeś, słuchawki nie brzmią same z siebie tylko są wypadkową całego toru. Przecież nie wiesz jak będzie w połączeniu z Twoimi grajkami( mozna ewentualnie zakładać, a czasami te założenia nie przekładają się na rzeczywistość).

 Z tego co pamiętam Sansa Sport grała raczej jasno i chudo.(nie mylić brzmienia generowanego w połączeniu z słuchawkami dołączanymi do zestawu, bo te nawalały po ciemnej i ciepłej stronie) Starała się, na ten przykład, kontrolować bas w kx-100, brainwavz S0 czy też koss porta pro. 

No i zmieniaj tipsy w celu uzyskania zadowalającego efektu:)

 

Edytowane przez rezystor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, Jaro54 napisał:

Tu masz link do kabelka.

Dzięki :)

Kabelek zamówiony i słuchawy też. Najlepiej słucha mi się na piankach snab FT-3. Jeśli nie będą pasować mówicie by szukać niebieskich pianek?

Co do sygnatury dźwięku faktycznie później napisałem o moich preferencjach - błędnie założyłem, że jeśli nie podam w gatunakch drum'n'base to nikt mnie za basheada nie weźmie :P

Niemniej zobaczymy jak się zgrają te słuchawy z xDuoox10, bo faktycznie z clipem mogą się polubić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niebieskie to nie pianki tylko silikony o takie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki! Też kupiłem hmm robi się z tego ciekawa kwota ;) 

Powiem tak, coraz bardziej jestem ciekaw jak ten zestaw/zestawy zagrają.

Dużo zmienia w odsłuchu ten kabelek bo jakby nie patrzeć to prawie 50% ceny słuchawek. Intrygujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozjaśnia brzmienie, dodaje powietrza. Jest wart swojej ceny, przynajmniej dla mnie

Tipsy też poprawiają brzmienie bo mają szerokie wyloty

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to tym bardziej mnie utwierdziłeś, że dobrze wydałem pieniądze. Jest coś jeszcze z tej chińszczyzny wartego uwagi ?

Może o "klasycznej" budowie? Dobrze izolujące, jasne? Będę szukał też czegoś na siłownię bo nie nie trawię tej muzyki, która jest w tego typu miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności