Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

LZ A4


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele plotek na temat tych słuchawek słyszałem i wiele opowieści. Czy rzeczywiście pojawiła się konkurencja dla FLC? Myślę, że przekonamy się w najbliższych dniach gdy będą dostępne w Polsce.

 

Co wiemy na ich temat.

Najważniejsze to przetowrniki a jest ich trzy sztuki. Dwie zbalansowane armatury (Knowles) + jeden dynamiczny (Titanium silver composite diaphragm dynamic driver)

Odpinane kable z popularnymi wtykami MMCX

W zestawie są 3 wymienne filtry z tyłu kopułki i 6 na tulejke, daj nam to 18 możliwości dostrojenia brzmienia.

 

Specyfikacja:

  • Impedance: 16Ω 
  • Headphone sensitivity:120dB
  • Frequency range: 20-28000Hz
  • Interface: 3.5mm 
  • Cable Length: 1.2m±5cm
  • Weight: 30g
  • Interface Type: MMCX

 

A wyglądają one tak:

 

aeeqeOV.jpg

 

4tKjsBi.jpg

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 od ponad 3 godzin siedzą w moich uszach (plus wcześniej z godzinę). Grają skubane rewelacyjnie, a jeszcze nie bawiłem się filtrami. Takie trochę GR07 BE na sterydach, tylko wygoda trochę słabsza. No i nie trzeba się bawić w wygrzewanie by je docenić ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę posłuchałem dzięki bigmarasowi

 

grają z dużą energią, funowo, sporo powietrza, v-ką, chociaż można je dostroić filtrami - mój ulubiony zestaw to dwa czarne

czerwony z tyłu dodaje sporo basu i robi miśka, czarny robi zwarty bas bardzo szybki z dużą porcją subbasu, bardzo przyjemnie to brzmi a w tej cenie rewelacja

 

górę regulują filtry tulejki, niebieski jest nieco ostry, choć bardzo energetycxny to nieco zagłusza średnie, giną... dlatego wolę czarny - średnica nie znika, choć wciąż nie jest blisko - dodatkowo pianki wygładzają nieco brzmienie i dodają trochę elegancji też średnicy

 

miałem problemy z ergonomią - tipsy nie łapały seala, do tego tulejka spora plus kopułki trzeba odpowiednio ustawić w uchu... finalnie najlepiej sprawdziły się comply - jak ktoś ma małe uszy i kanały może być lipa

 

 

GR07X są spokojniejsze, bardziej zbalansowane, ciut bardziej rozdzielcze i jeszcze bardziej muzykalne

granie lz a4 przypomina Meze - jest energia, muzykalność, choć bas mają lepszy, to średnicę słabszą

FLC8s są technicznie lepsze, ale dużo droższe

 

oryginalny kabel gra nieźle, choć to taniocha a spliter i wtyk to już taniocha na maksa - same wykonanie słuchawek jest ok, solidna metalowa kopułka, tulejka, gwinty i filtry, plus plastikowa obejma z wtykiem na kabel

 

słuchałem też na grubej miedzi po bal. od JD - dolne pasmo w tej cenie rewelacja, szybkość, kontrola, schodzi nisko

 

w sumie fajne słuchawki - jak ktoś lubi energetyczne granie to trudno znaleźć konkurencję w tej cenie - zadowolą też miłośników basu i solidnego ******lnięcia

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myku, dzięki za fajny opis, bo już mnie ( mnie ?????) audiofilia nervosa zaczęła trzepać, ale ten kawałek : " FLC8s są technicznie lepsze, ale dużo droższe ", skutecznie ściągnął mnie z trzepaka.

Do orania mam kazety, do delektowania się FLC8s, z Pionkiem ofkors.

Gdybym nie miał FLC, musiałbym tego Lekarskiego Zwolnienia szrajbniętego na kartce A4 posłuchać ...

A tak to je...ć to ;)

I tak najlepszą synergię z Pionkiem mam na G325. Jestem od tego połączenia uzależniony jak Yogi od miodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności