Superata

Campfire Audio - nowy gracz w naszym gronie - promocja

Do którego miasta po Warszawie maja pojechać modele testowe   66 głosów

1. 1. Do którego miasta po Warszawie maja pojechać modele testowe ?

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

164 postów w tym temacie

łe tam, jak ktoś miły to mu się promocje nie kończą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że z przedłużeniem nie będzie problemu. Jeszcze wszystkie miasta nie dostały.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 20.06.2017 o 23:50, MP3store napisał:

Kolejna dostawa już w drodze.

Znane są już jakieś szczegóły odnośnie lądowania słuchawek w Polsce?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spodziewamy się prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu. Część już jest sprzedana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, MP3store napisał:

Spodziewamy się prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu. Część już jest sprzedana.

Rozumiem, że pojęcie "sprzedane" obejmuje także rezerwacje dokonane w drodze zamówienia przez sklep internetowy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie opcja na sam futerał? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Beh0lder napisał:

Będzie opcja na sam futerał? 

Chyba sprzedają tylko w zestawie. Ale myślę, że nie ma tragedii, gdyż podobne futerały to mogą Ci zrobić zakopiańscy górale z jakichś kapci, co to im się w zimie nie sprzedały. Widziałem takie podobne do tych futerałów - z kożuszkiem w środku. Dla mnie ten kożuchowy futerał jest tak groteskowy, że aż śmieszny. No, może z futra nutrii byłby rzeczywiście śmieszniejszy - z suwakiem zrobionym z pomarańczowego zęba (taki pomysł na przyszłość).

Wszelako, jak już powiedziałem, nie kupuję tych słuchawek dla akcesoriów (tzn. mam nadzieję, że kupię, bo jeszcze nie kupiłem). Wolę taki układ: świetne brzmienie, skromne akcesoria, niż przebogate akcesoria i denne brzmienie (z czym się niestety kiedyś spotkałem). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można też kupić osobno.

Ceny od 120 do 180zl. Docelowo będziemy mieli w ofercie przynajmniej pod zamówienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, westberg napisał:

Chyba sprzedają tylko w zestawie. Ale myślę, że nie ma tragedii, gdyż podobne futerały to mogą Ci zrobić zakopiańscy górale z jakichś kapci, co to im się w zimie nie sprzedały. Widziałem takie podobne do tych futerałów - z kożuszkiem w środku. Dla mnie ten kożuchowy futerał jest tak groteskowy, że aż śmieszny. No, może z futra nutrii byłby rzeczywiście śmieszniejszy - z suwakiem zrobionym z pomarańczowego zęba (taki pomysł na przyszłość).

Wszelako, jak już powiedziałem, nie kupuję tych słuchawek dla akcesoriów (tzn. mam nadzieję, że kupię, bo jeszcze nie kupiłem). Wolę taki układ: świetne brzmienie, skromne akcesoria, niż przebogate akcesoria i denne brzmienie (z czym się niestety kiedyś spotkałem). 

Uh, dziękuję, to tylko Twoja opinia stary... 

Wystarczy sprawdzić na stronie że  mają w sprzedaży oddzielnie. 

Kiedy się dowiadywać i zamawiać? Moje obecne mi zdycha a do górali mam daleko i nie przepadam za ich SQ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niby pudełko CA ubogie ale ma to co trzeba... zestaw tipsów spoko oraz futerał z futerkiem bardzo dobry - solidnie chroni i wygląda cool, jest pancerny - raczej z kapci takich nie zrobią...

jak będą to pierdykne jeszcze taki do innych słuchawek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja bym wolał jakiś taki mniej góralski futerał, ale to oczywiście moja opinia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jest wersja nieskórzana - materiałowa ale też z misiem w środku, bo ten miś robi robotę i chroni 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skórzana jest ok, bo mi pasuje do kapci. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta