Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Odtwarzacz mp3 + słuchawki do 400 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Szukam odtwarzacza mp3 i słuchawek do niego do 400 zł. Do tej pory korzystałem z mptrójek od Sandiska(M240,Clip,Clip+,Clip sport) .

Ogólnie byłem zadowolony z nich,żadnej z tego co pamiętam nie przytrafiła się awaria i grały na naprawdę dobrym poziomie za nie wielkie pieniądze.

Chciałbym jednak kupić coś innego dla odmiany bo Jam raczej nie różni się brzmieniem od Sporta.

Na mp3 chciałbym przeznaczyć 250 zł a resztę na jakieś pchełki.Zawsze istnieje możliwość zwiększenia budżetu na odtwarzacz tzn za mp3 więcej a za słuchawki mniej.

Co do wymagań to chciałbym żeby player grał uniwersalnie,był dobrze wykonany i cały matowy,łatwy w obsłudze i interfejs był w miarę ogarnięty,długa praca na baterii,czytał karty SD.

Co do samych słuchawek to muszą to być koniecznie pchełki,mniejsze niż Monki,dobrze wykonane no i żeby zgrały się z mp3.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o słuchawkach z Chin np. KZ ZST a do tego od gourneya Xuelin ihifi770. I otrzymasz zacny zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z KZtami może niekoniecznie, ale ten Xuelin jest naprawdę fajny. Trochę potrzeba do przyzwyczajenia się do obsługi, ale gra naprawdę porządnie. A do tego 2 wyjścia słuchawkowe i każde nieco inaczej gra.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sound John napisał:

re400 hm700

hifiman-hm-700-balanced-dap-digital-audi

Ale z Chin i bez słuchawek za ok. 75-80 $, więc podobnie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2017 o 21:04, nsk napisał:

Pisał, że chce coś mniejszego niż Monki.

 

Generalnie jest mały wybór z mniejszym rozmiarem. Ja bym brał to [klik].

Podroby pk2 zawsze spoko :)

 

A może HiFiman es100? Bardzo wygodne, nie czuć ich w uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A pomyśl o Fiio X1 II gen. Ma BT, i podobnież dużo lepszy od I gen, którą miałem i nie była wcale taka zła. Jak zwykle kwestia synergii ze słuchawkami. Przy niewłaściwym dobraniu i sprawdzaniu danych słuchawek na innym sprzęcie może być spore rozczarowanie. Ostatnio miałem na testach Aigo Z6 i wszystkie po za Klipschami nieźle zgrywały. Za to Klipsche super grające z moimi grajkami były nie do słuchania, jedna wielka klucha. Nie przesądza to o jakości dźwięku zarówno Z6 jak i Klipschy po prostu nie lubią się i tyle :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej przemawia do mnie Xduoo X3.. chciałbym się zapytać posiadaczy,osób które go miały... Jak wygląda sprawa z awaryjnością tego modelu? Czy jak piszą w recenzjach rzeczywiście ekran jest mocno podatny na zarysowania? W zestawie jest dołączona folia ochronna? Jeśli nie to można takową kupić na allegro/Ali/ebay itp ? 

Ile tak średnio pociągnie na baterii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam,że tak truję dupę,ale czy możecie jeszcze polecić do 300 zł jakiegoś grajka spełniającego wyżej wymienione wymagania? Coś ciekawego wyszło od chińskich ''speców'' ? ;) Prosiłbym jeszcze o jakieś propozycje co do słuchawek,wymagania jak wyżej w 1 poście... 

Chciałbym już wszystko kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności