Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zastępca smartphona?


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż kiedyś miałem Clipa+ i jakość dźwięku z niego była dla mnie bardzo dobra, ale niestety się zepsuł i już od kilku lat korzystam z smartfonów do słuchania muzyki.

 

Ostatnio jednak stwierdziłem że kupię go ponownie bo wiadomo bateria w telefonie szybko leci przy słuchaniu muzyki, a i mówi się że jakość też nie jest najlepsza.

Niestety od wczoraj mecze wszystkie ustawienia EQ w RB i za chiny ludowe nie mogę uzyskać tak dobrej jakości jak mam aktualnie na telefonie :).

 

Jestem strasznie zdziwiony bo mój telefon to nie jest wcale jakiś HighEnd. Mam Xiaomi Redmi Note 3 + aplikacja foobar2000. Słuchawki jakich aktualnie używam to Sony MDR-XB450.

 

Nie jestem audiofilem ale różnica jest bardzo zauważalna, w clipie bas jest płaski płytki i bez polotu, w Xiaomi natomiast jest on głęboki i miękki( można sobie wyobrazić jak powoli wibruje membrana głośnika). Wydaje mi się również że na telefonie jest szersza scena, słychać znacznie więcej szczegółów.

 

Na pewno Clip+ idzie na sprzedaż. Zastanawiam się czy dać szanse jeszcze innym budżetowym odtwarzaczom takim jak Audiomagic Player czy Xduoo X2.

Może ktoś coś doradzi :), a może po prostu zostać przy telefonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 

 

Nie wchodź w to szambo, ciesz się muzyką. ;) Zwłaszcza, że zmiana na lepszy player przy Twoich słuchawkach jest po prostu mało opłacalna i ja bym tutaj szukał inwestycji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sound John napisał:

@kaju666 Pobaw się starymi ipodami.

 Coś ala Nano 2g, mini 2g, A1059?

 

8 minut temu, Gourney napisał:

Nie baw się ajpodami, ani innym sprzętem. Słuchaj muzyki. Chyba że jesteś gotów na karuzelę zakupowo-sprzedażową;).

Jeśli ma to do czegoś pozytywnego doprowadzić to czemu nie :)

 

20 minut temu, Seler666 napisał:

+1 

 

Nie wchodź w to szambo, ciesz się muzyką. ;) Zwłaszcza, że zmiana na lepszy player przy Twoich słuchawkach jest po prostu mało opłacalna i ja bym tutaj szukał inwestycji.

 

Haha, to wina tego forum xd. Zawsze jak tu zawitam to mam chęć zmian i czytam miliony opinni :P

Edytowane przez kaju666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kaju666 napisał:

 Coś ala Nano 2g, mini 2g, A1059?

 

Jeśli ma to do czegoś pozytywnego doprowadzić to czemu nie :)

 

 

Haha, to wina tego forum xd. Zawsze jak tu zawitam to mam chęć zmian i czytam miliony opinni :P

 

Przede wszystkim nie napisałeś, jaki masz budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też polować na taczkę albo video (30GB, bo 80GB to bliżej 300-350zł).

 

A najlepiej skasuj konto na tym forum i żyj.

Edytowane przez Seler666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo szukaj fajnych zestawów BT typu Nokia Guru czy Sony SBH52. masz muzykę na telefonie, a gra ci przetwornik z tego małego pudełka. tylko jak pasuje ci ciepłe granie xiaomi, to Guru od razu odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności