Skocz do zawartości
  • 0

Słychawy do klona BCL


pierotero

Pytanie

Potrzebuję pomocy w doborze słuchawek.

 

Mam problem z moim klonem. Amp skończony kondy dobrane, dobre okablowanie, obudowa tymczasowa a więc dobrej budy tylko brak :)

Klon gra bardzo gładko w większości pasma, b. analitycznie od dołu, neutralnie na średnicy i niższej górze, niestety najwyższe mają górkę która potrafi zaboleć.

Ogólnie żadnej V-ki, zero dodatków na dole, cykania na górze i tak zwanego szybkiego funa. Podczas słuchania sygnatura wydaje się z przesunięciem ciężaru w górę i chłodna oraz bez ciepełka na wokalach.

Chłop który dobierał całokształt polecał jako ideał modowane CALe, no ale...

Moja lista 'ja chcę' po lekturze forum w kolejności cenowej:

 

1. S. HD681 EVO bo Perul - nie wiem czy do modowania

2. CALe modowane

3. Denki 1100 modowane bo Perul polecał

4. K701 - te na 99% bo mam sentyment!! - tylko jasno i analitycznie x 2??  :P:unsure:

5. Może szaleć i HFM HE400 lub coś ala-w podobie w dobrej cenie trafić

 

Jak piszę klon nie rozpieszcza kwiatami na wokalach ale Knopfler brzmi rzetelnie.

 

Teraz 2 para kaloszy. Na dzień nauszniki, a na noc doki aby rodzinka mogła spokojnie spać i nie marudzić a jak pracować, surfować i słuchać jak należy B)

Inszy polecił ewidentnie HFM RE400 ew. MEMT X5, strong6 jak najbardziej UrbanFuny. Doki też wykorzystam w inny sposób, jakiś amp przenośny ~.

 

 

Słuchawki wskazane potrzebujące prądu bo ampy mają moc. Wolałbym raczej gęściej na średnich i niskich, nie pogardzę porządnym  subbasem ale górka złagodzona/ zaokrąglona ale nie matowa.

 

 

-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ogólnie patrząc myślę że byłyby najleprze :)  no ale nie wiem czy wygrają z AKG.

A jakie doki, re400 się nadadzą jakościowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności