Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki zamknięte + Odtwarzacz 1500 zł


Glypho

Pytanie

Witam.

Chciałem zakupić jakiś porządniejszy sprzęt mobilny który troszeczkę podniósłby poprzeczkę tandetnym dokanałówkom za kwotę 150 zł... Do wydania mam 1500 zł i chciałbym za taką oto kwotę zakupić zarówno słuchawki jak i odtwarzacz. Co do preferencji muzycznych, to słucham w większości rapu, czasem wpadnie jakaś nutka future lub coś w tym stylu (basowe). Jak dotąd użyłem dokanałówek (BW M1, SM E10 itp.) oraz telefonu w którym z resztą padł mi wtyk. 

 

Dodam że wpierw byłem zainteresowany słuchawkami AKG K550 ale że ostatnio słyszałem wiele pochlebnych opinii o Focal Listen, sam nie jestem w stanie zdecydować które bardziej by pasowały do mojego gustu muzycznego. W temacie odtwarzaczy jestem bardziej niż zielony, bowiem żadnego nigdy w życiu nie posiadałem (oprócz Mp4 Sony Creative... aktualnie ma może z  10 lat albo i więcej).


Byłbym bardziej niż wdzięczny gdyby ktoś poradziłby w jakim kierunku się udać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
9 minut temu, Glypho napisał:


Byłbym bardziej niż wdzięczny gdyby ktoś poradziłby w jakim kierunku się udać.

 

 

W kierunku najbliższego sklepu, mp3store, MM, Saturn, przesłuchać co się da i napisać co się podobało a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam przesłuchać parę odtwarzaczy; takich jak "Shanling M1" albo "Fio X3 2 gen."; chodzi o porównanie i przekonanie się samemu czy taki dzwięk jest odpowiedni i wystarczy. Chociaż szczerze mówiąc szału nie będzie, lepiej za tą kwotę zakupić coś lepszego co dostarczy jakichś wrażeń i da satysfakcję na dłużej.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z "iBasso DX80"; słucham na nim różnej muzyki; z rapem też sobie radzi dobrze; ogólnie to świetny sprzęt do 2000PLN; który można nabyc za sporo mniej; dla chcącego nic trudnego. Na słuchawki bym dozbierał; a ewentualnie na początek można kupić coś budżetowego ale sprawdzonego. Patrz rankingi.

Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 godzin temu, LuQi napisał:

Napisz jeszcze czy bierzesz pod uwagę sprzęt używany czy tylko nowy za te 1500zł.

Raczej skłaniałbym się ku nowemu sprzętowy, nigdy nie wiadomo kto taki odtwarzacz czy słuchawki użytkował, czy dbał czy wręcz przeciwnie. Do sklepu mp3store nie mam w sumie tak daleko, ale fajnie byłoby wiedzieć jakie modele słuchawek przetestować, nie chciałbym przesłuchiwać każdego możliwego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Glypho napisał:

Raczej skłaniałbym się ku nowemu sprzętowy, nigdy nie wiadomo kto taki odtwarzacz czy słuchawki użytkował, czy dbał czy wręcz przeciwnie. Do sklepu mp3store nie mam w sumie tak daleko, ale fajnie byłoby wiedzieć jakie modele słuchawek przetestować, nie chciałbym przesłuchiwać każdego możliwego modelu :)

Kiedyś będziesz chciał stary sprzęt sprzedać i będziesz zachęcał kupujących, że warto brać używany, bo prawie nówka, stan idealny;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, dj1978 napisał:

Kiedyś będziesz chciał stary sprzęt sprzedać i będziesz zachęcał kupujących, że warto brać używany, bo prawie nówka, stan idealny;)

Jeżeli już będę sprzedawał to na pewno nie będę nikogo zmuszał do kupna, to jest wola kupującego jaki sprzęt chce zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
46 minut temu, Glypho napisał:

Jeżeli już będę sprzedawał to na pewno nie będę nikogo zmuszał do kupna, to jest wola kupującego jaki sprzęt chce zakupić.

Oferta sprzedaży, to jednak zachęcanie a nie przymuszanie. Naturalnie, decyduje nie kto inny tylko kupujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności