Skocz do zawartości
  • 0

[500 PLN] Słuchawki nauszne zamknięte, ciepła barwa, Sansa Clip+ lub SGS7


E-Mariusz

Pytanie

Cześć!
 

Wiosna w pełni, więc aż chciałoby się wyjść do ogródka z jakimiś fajnymi słuchawkami. Moje AKG K518 są już lekko na wykończeniu po paru latach, zatem pora na zmianę. Szukam modelu o zbliżonej charakterystyce i wykonania i dźwięku.

 

Nie jestem audiofilem do stopnia, że rozpoznaję ilość Hz w pasmach, ale lubię jak słuchawki zagrają ciepłym dołem. Na playliście gości głównie muzyka "taneczna" i rap. Teraz z racji pogody wszystkie chillo-podobne gatunki także.

 

Chciałbym rozejrzeć się za czymś z Bluetooth. Współpracowałyby z SGS7 lub przewodowo z Sansą Clip+. Byłoby idealnie, gdybyśmy zamknęli się w kwocie 500 PLN lub niższej.

 

Wpadły mi w oko AKG Y50 BT - warto? Mierzyłem, całkiem wygodne (wygodniejsze od K518), ale może jest jakaś inna alternatywa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeśli pokusiłbyś się na kabelek: Monster N-Tune HD za 250-300zł, zależy jak dorwiesz :)

Miałem okazję słuchać K518 i o ile nie jestem głuchy, to słyszałem tam tylko taki sztuczny, kartonowy bass... W Monsterach jest on zdecydowanie dużo głębszy i przyjemniejszy, ale to też indywidualne odczucie, bo jest go naprawdę sporo choć nie odczuwam aby zalewał, bo sama góra jest równie mocno podbita i ma dość ładny detal.

Edytowane przez Patriq6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przeglądałem forum, jest naprawdę ogrom słuchawek na kablu w tej kwocie, ciężko byłoby mi cokolwiek wybrać.

 

Szczerze mówiąc - ten sztuczny bas mi nawet leży. Tak jak wspomniałem wcześniej - nie doszukuję się w dźwięku części pierwszych. To już moja trzecia para K518 i w sumie mają wszystko, czego oczekuję od słuchawek - są dość wygodne (oczywiście dla mnie), nieźle izolują w tej cenie i słychać w nich głównie dół. Tak się już wychowałem i raczej ciężko mi będzie mi się przystosowywać do innej charakterystyki dźwięku ;)

 

Niemniej, jeśli znajdę coś bezprzewodowego, dostępnego w Polsce (z możliwością odsłuchu), to oczywiście wezmę to pod uwagę - może akurat trafi się lepszy model od AKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a może coś takiego Bluedio turbine 3+ a tu link do testu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 16.04.2017 o 10:32, Jaro54 napisał:

a może coś takiego Bluedio turbine 3+ a tu link do testu

Widziałem, że sporo osób zamawia te słuchawki z Aliexpress. Co do samej recenzji - niby wszystko w porządku, ale ciężko mi wywnioskować jakim dźwiękiem finalnie grają. Czy ma to jakieś odniesienie do wspomnianych AKG?

 

Różnica w cenie jest niepodważalna (nawet kupując w Polsce), zatem na pewno wezmę pod uwagę, ale chciałbym wcześniej zapytać jakiego dźwięku mogę oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności