Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

COWON PLENUE D czy GALAXY S8


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szanowni Panowie i Panie, mam pytanie :P Co zagra lepiej Cowon plenue D czy samsung Galaxy S8? Nie jestem expertem stąd moje pytanie. Obecnie mam htc m9 i miałem Cowona x7, który mi padł. Na co dzień używam słuchawek B&O H3. Nie znam się ale cowon ma dac 24bit a galaxy 32bit ale czy to można porównywać. Zastanawiam się nad kupnem cowona lub wymianą telefonu na S8. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poważne pytanie, czy jakiś trolling? Wysyłki S8 zaczynają się 19.04 przy zamówieniach przedsprzedażowych, czyli najwcześniej będą u ludzi 20.04, a ty oczekujesz, że ktoś powie Ci jak to gra? Prima Aprillis było 11 dni temu, sorry, a z fusów chyba nikt tutaj nie wróży.

 

MAMY NA FORUM WRÓŻKĘ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vaiet napisał:

To jest poważne pytanie, czy jakiś trolling? Wysyłki S8 zaczynają się 19.04 przy zamówieniach przedsprzedażowych, czyli najwcześniej będą u ludzi 20.04, a ty oczekujesz, że ktoś powie Ci jak to gra? Prima Aprillis było 11 dni temu, sorry, a z fusów chyba nikt tutaj nie wróży.

 

MAMY NA FORUM WRÓŻKĘ?!

 

Ja go słuchałem już 2 tygodnie temu :)

Każdy może ich posłuchać - wystarczy przejść się do brand store'a, wgrać Tidala i podpiąć słuchawki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to gra w takim razie? Wygłupiłem się, mea culpa i serdecznie przepraszam. Nie miałem pojęcia, że S8 są w sklepach, skoro wysyłka pierwszych sztuk dopiero za 6 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Vaiet napisał:

No to jak to gra w takim razie? Wygłupiłem się, mea culpa i serdecznie przepraszam. Nie miałem pojęcia, że S8 są w sklepach, skoro wysyłka pierwszych sztuk dopiero za 6 dni...

 

Za krótko słuchałem, żeby wiarygodnie ocenić. Na pierwszy rzut "ucha" - trochę więcej mocy niż S7e, trochę twardsze i czystsze granie. Na R2S było bardzo dobrze. Strzelam, że z dokami wypadnie lepiej od Cowona D.

Słuchałem tylko większą z sióstr - S8+, ale powinny grać tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon jest przede wszystkim bardzo wygodny - mały i trzyma na baterii idiotycznie wręcz długo. Gra też dobrze (raczej ciepłe brzmienie). Jako odtwarzacz dla ludzi "w biegu" moim zdaniem bajka.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności