Superata

Astell & Kern KANN - PREORDER

61 postów w tym temacie

KANN to wojownik - twardy, perfekcyjny i mocny!

Obserwując duże zainteresowanie klientów dodatkowymi wzmacniaczami postanowiliśmy już na etapie projektowania wyposażyć naszego wojownika we wzmacniacz zapewniający zapas mocy. Taki wzmacniacz aby nie było już potrzeby podłączać wzmacniaczy zewnętrznych do naszego DAPa bo KANN poradzi sobie nawet z napędzaniem słuchawek najwyższej klasy.

Dodatkowo KANN został wyposażony nie tylko w wyjścia słuchawkowe znane z serii 3XX czyli typowe 3,5 mm i symetryczne 2,5 mm, ale również w wyjście liniowe asymetryczne i symetryczne. Ma to zapewnić możliwość wykorzystania naszego urządzenia jako głównego źródła w zaawansowanych systemach audio.

Duża pamięć wewnętrzna i dwa sloty na karty pamięci umożliwiają rozbudowanie pamięci aż do 576 GB - wewnętrzna pamięć 64GB i dwa sloty po 256 GB. Oczywiście wraz z pojawianiem się nowego oprogramowania wartość ta może wzrosnąć.

KANN podobnie jak nasz najlepszy odtwarzacz AK380 ma możliwość odtwarzania plików DSD w formie natywnej, a wsparcie wszelkich formatów audio daje nieograniczone możliwości odtwarzania dowolnych plików audio.

Kluczowe cechy

• Kompaktowy odtwarzacz przenośny z wbudowanym układem AMP

• Najpotężniejszy odtwarzacz dźwięku na świecie

• Nowy projekt (projekt Cool & Manly)

• Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi duża moc

• Natywne  odtwarzanie DSD

• Różne wyjścia (5EA)

• Podwójna pamięć (microSD + SD)

• Szybkie ładowanie (typ USB C)

• Bateria 6000mAh

KANN_01 (Kopiowanie).jpgKANN_02 (Kopiowanie).jpgKANN_03 (Kopiowanie).jpgKANN_08 (Kopiowanie).jpgKANN_12 (Kopiowanie).jpgKANN_13 (Kopiowanie).jpgKANN_14 (Kopiowanie).jpgKANN_15 (Kopiowanie).jpg

Preorder organizujemy nie pierwszy raz - zasady chyba są znane? Najpierw zapisujemy się na listę potem dokonujemy płatności zamawiając towar w uwagach dopisujemy nick z forum i hasło: Preorder KANN

Link do produktów: http://www.mp3store.pl/search/simple/kann/0

Astell&Kern KANN  cena dla klienta w sklepie online 4999 PLN. Cena dla klienta w przedsprzedaży: 3999 PLN oczywiście plus ewentualny koszt transportu kurierem. 

Czas trwania przedsprzedaży: do 25 kwietnia do tego terminu zbieramy zamówienia czyli wpisujemy się na listę. Dokonywać wpłat można już od razu - ostatecznym terminem płatności jest ostatni dzień miesiąca 30-04-2017

Dostępność-realizacja dla klienta  - 1 połowa maja. Ze względu na możliwe ograniczenia w realizacji przez producenta, dla tych którzy nie załapią się w pierwszej partii (realizacja w późniejszym terminie najszybciej jak to będzie możliwe). Liczy się kolejność wpłat.

Lista: 

1-

2-

3-

5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

/drool

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tym razem jestem bardziej zdecydowany na ten preorder niż w przypadku P2 więc wpisze się jako pierwszy ;)

1.MarcusFenix69 - koniecznie kolor Eos Blue ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. MarcusFenix69 - Eos Blue

2. Baele - Eos Blue

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2. Baele - Eos Blue

3. wegiel21 - Eos Blue

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2. wegiel21 - Eos Blue

rezygnuję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pozwolę sobie tutaj zadać pytanie. Czy w razie ewentualnego rozczarowania sprzętem, w preorderze również obowiązuje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni? Gwarancja na 2 lata?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety w przypadku PRE-orderów nie ma takiej możliwości. Można kupić taniej, ale podejmuje się ryzyko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chcę być upierd...y ale na jakiej podstawie twierdzisz, że w przypadku preorderu nie ma takiej opcji? I co z gwarancją?

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gwarancja jest normalnie, nie ma zwrotu sprawnego sprzętu. Jak w każdym preorderze w którym uczestniczyłem. Dlatego jest niższa cena. Chcesz zwrócić kup w normalnej cenie online.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, kommel napisał:

Nie chcę być upierd...y ale na jakiej podstawie twierdzisz, że w przypadku preorderu nie ma takiej opcji? I co z gwarancją?

Chyba nie ma takiej podstawy...;)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Superata napisał:

Gwarancja jest normalnie, nie ma zwrotu sprawnego sprzętu. Jak w każdym preorderze w którym uczestniczyłem. Dlatego jest niższa cena. Chcesz zwrócić kup w normalnej cenie online.  

Nie chcę zwrócić, pytam tylko czy ewentualnie byłaby taka możliwość. Jeszcze nigdy nie zwróciłem towaru korzystając z tego prawa. I nie tylko w mp3store ale w ogóle.

@MGH - tak, wiem że nie ma takiej podstawy ale myślałem, że może, może... 

Towaru nie można zwrócić jeśli jest on nietypowy, posiada cechy wykonane na wyraźne zlecenie klienta i sklep nie posiada go w stałej ofercie, z Kannem chyba będzie inaczej.

I nie, nie chcę tutaj z kimś się kłócić, po prostu przestrzegajmy reguł (prawa).

6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę, że jest to taka swoista dżentelmeńska umowa. Umożliwiamy Ci zakup w niższej cenie a Ty w zamian zobowiązujesz się zatrzymać towar.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

prawo jest jednoznaczne... towary czy to przecenione czy w promocji, jeśli nabyte na odległość podlegają zwrotowi bez podania przyczyny w terminie 14 dni

problem jest inny - jak nagle banda Januszy nakupi w promocji drogich zabawek, a potem ich nie sprzeda i odda to mp3store zostanie z nimi jak Himilsbach z angielskim

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Sądze że gdyby ktoś się uparł i chciał zwrócić to mp3store będzie musiał przyjąć tyle że obstawiam że to będzie wtedy ostatni zorganizowany preorder ;)

Edytowane przez Spawn
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Spawn napisał:

Sądze że gdyby ktoś się uparł i chciał zwrócić to mp3store będzie musiał przyjąć tyle że obstawiam że to będzie wtedy ostatni zorganizowany preorder ;)

Myślę, że już tacy byli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, Spawn napisał:

raczej ostatni preorder dla tego kogoś :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie krótka piłka chcecie mieć możliwość zwrotu aby zwrócić po odsłuchaniu jak wam nie podejdzie - ja to rozumiem, ale z naszej strony wtedy cała akcja traci sens. Po prostu nie jesteś pewien nie kupuj lub zaprzestańmy wszystkich akcji tego typu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Chyba nie ma co biadolić skoro są 2 , słownie dwie osoby na liście a zasady dla użytkowników są znane od początku. Chcesz 1k taniej ryzykujesz , nie chcesz ryzyka zapłać 1k drożej lub czekaj aż się pojawi w komisie :)

Edytowane przez wegiel21

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem tu nowy, Takze proszę o potwierdzenie Adm czy dopisałem się do listy

2. wegiel21 - Eos Blue

3. Dariusz01 - Astro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2. wegiel21 - Eos Blue

3. Dariusz01 - Astro

4. Kurop - Eos Blue pod klienta sklepu stacjonarnego we Wro

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2. wegiel21 - Eos Blue

3. Dariusz01 - Astro

4. Kurop - Eos Blue pod klienta sklepu stacjonarnego we Wro

5. Wojant - Astro (czas na prezent imieninowy)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Muszę niestety wypisać się z listy.

2. Dariusz01 - Astro

3. Kurop - Eos Blue pod klienta sklepu stacjonarnego we Wro

4. Wojant - Astro (czas na prezent imieninowy)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 24.04.2017 o 08:41, awayeah napisał:

Jak ktoś chce mieć możliwość zwrotu, to możecie kupić na allegro w tej samej cenie: http://allegro.pl/astell-kern-kann-astro-srebrny-i6796462892.html

Plus ciągle aktualna promocja 20 rat 0%.

To i tak idzie przez nas a wszystkie podmioty biorące udział w akcji maja takie same zasady. Nie wnikam jak oni to zrobią. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta