Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern KANN


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Dwóch kolegów miało okazję chwilę posłuchać -dosłownie chwilę. Sprzętu niestety nie mamy. Poniżej pokrótce jak to wygląda dźwiękowo.

 

- bliżej AK380

- duża dynamika

- rozdzielczość i scena na wysokim poziomie

- z głębia trochę gorzej, za to fenomenalnie eksponowana średnica

- dużo powietrza

- gra równo - jak trzeba to jest agresywny, a kiedy wymaga tego muzyka to jest łagodny jak baranek

 

Jedyny egzemplarz jest w tej chwili u p. Piotra Ryki z hifiphilosophy.com/  więc można próbować podpytywać. Został wysłany bo był potrzebny DAP z dużą mocą, do testów MrSpeakerów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MP3store napisał:

Dwóch kolegów miało okazję chwilę posłuchać -dosłownie chwilę. Sprzętu niestety nie mamy. Poniżej pokrótce jak to wygląda dźwiękowo.

 

- bliżej AK380

- duża dynamika

- rozdzielczość i scena na wysokim poziomie

- z głębia trochę gorzej, za to fenomenalnie eksponowana średnica

- dużo powietrza

- gra równo - jak trzeba to jest agresywny, a kiedy wymaga tego muzyka to jest łagodny jak baranek

 

Jedyny egzemplarz jest w tej chwili u p. Piotra Ryki z hifiphilosophy.com/  więc można próbować podpytywać. Został wysłany bo był potrzebny DAP z dużą mocą, do testów MrSpeakerów.

 

 

 

Którzy to są Ci koledzy jeśli nie tajemnica? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Wymienianie ludzi to chyba niewiele by pomogło jeśli ktoś nie zna osób personalnie. Znając życie to zaraz zaczęłyby się pojawiać pytania czy słuchali rano czy wieczorem albo czy może pod wpływem alkoholu i jaka była wtedy pogoda albo może w jakiej szerokości geograficznej przebywali.

 

Zapewniamy, że informacje są wiarygodne. Chyba, że jedynie Wojtek jest dla niektórych jedyną osobą kompetentną w firmie... Jeśli tak, to tutaj niestety nie jesteśmy w stanie pomóc.

 

Kilka postów wcześniej daliśmy informacje gdzie obecnie znajduje sie sampel urządzenia. Myślę, że owa osoba cieszy się szacunkiem, ją można pytać co sądzi jeśli ktoś ma wątpliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wegiel21 napisał:

Podobno jutro ma się ukazać recenzja Piotra Ryki na hifiphilosophy

Tego Pana biorę z przymrożeniem oka, bo raz po odsłuchu wyłuskane z tekstu informacje nawet mi się pokrywają... a innym razem... nie :\
Może mam po prostu inny gust... chociaż nie - często się nam słuchawki pokrywały... w takim razie nie wiem o co chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, crysis94 napisał:

To co na pewno to większa i tak o 25% moc komba w stosunku do nowego produktu... 2W@32ohm vs 1,5W@32ohm.

+ osobne puszki, osobne zasilania co chyba jest istotne :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest, ja tu chciałem raczej ukrócić dywagacje o dźwięku i "pozycjonowanie produktu", bo okazać się może, że nie zagra to nawet w połowie tak dobrze jak się zakłada... a może nawet lepiej niż w założeniach, bo parametry od producenta czy ta sama zastosowane kostki niewiele mówią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś cytował:

"A&K Kann:

Meh. In fairness, I was A/B-ing against my QP1R and there aren't many DAPs out there that beat a QP1R. But even in the noisy-ish CanJam environment the Kann wasn't even close. It also pailed in comparison to the other A&K DAPs it was sharing a table with."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, saudio napisał:

Nie wiem czy już ktoś cytował:

"A&K Kann:

Meh. In fairness, I was A/B-ing against my QP1R and there aren't many DAPs out there that beat a QP1R. But even in the noisy-ish CanJam environment the Kann wasn't even close. It also pailed in comparison to the other A&K DAPs it was sharing a table with."

Pożyjemy zobaczymy, ja tam jestem jednym z tych co QP1R za wyznacznik nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nsk napisał:

W sumie ta moc szału nie robi, dx200 ma 1V mniej. Mogli zostawić 8V jak reklamowali na początku. 

To co ty chcesz nim pedzic ;)

Ja w DX200 mocy mam aż nadto a Kann ma jeszcze ten 1V więcej więc mi w zupełności wystarczy bo fostexom da radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności