332 postów w tym temacie

Przejrzyjcie ebay.pl sa fajne ochraniacze z chin ktore mozna samemu konfigurowac tzn kolor skory zewnetrznej i wewnetrzenej mikrofibry czy swoje logo , jest tez gosc na Ukrainie ktory ma fajne etui a ceny sa zacznie lepsze niz Digins.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za info. Zaraz rzucę okiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Dziś miałem okazję posłuchać Kann-a z 2 parami słuchawek. Jedne to Sennheiser HD-700, które cieszą się umiarkowaną popularnością. Czytałem o nich średnio pochlebne opinie. Spodziewałem się, że będzie ostro i męcząco. Ale wcale tak nie było. Z Kann-em było bardzo dobrze i w sumie, to fajne słuchawki. Lekkie, wygodne, piękna przestrzeń i żadnych ostrości. Zważywszy na cenę, to całkiem dobra oferta. Możliwe, że z innymi grajkami dadzą ostry dźwięk, ale z Kann-em grały dobrze. Może to właśnie zasługa tego playera i jego muzykalnej, gęsto-soczystej, barwnej specyfiki dźwiękowej.

Drugie słuchawki to HIFi Man HE-1000. I to jest rewelacja. Ale też cena dużo wyższa. Są łagodniejsze niż HD-700, ale piękna przestrzeń, genialny bas, piekielne zejście na basie, piękna średnica, blask góry pasma, rozdzielczość, czystość, wielka przyjemność słuchania i najwygodniejsze słuchawki jakie miałem na głowie.

Miałem też Audeze LCD-X i LCD-3. Też fajne ale te HE-1000 jak dla mnie dużo lepsze, znacznie wygodniejsze. Po chwili człowiek zapomina, że ma na głowie słuchawki. Uszy nie męczą się jak przy wielu innych słuchawkach. Tylko ta cena!

Ciekawe jak wypadną HiFi Man HE-Edition Xv2. Za miesiąc mam mieć możliwość weryfikacji. Wcale nie jest powiedziane, że z Kann-em będzie gorzej niż HE-1000.

Edytowane przez Sly30

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słuchałeś V1 czy V2?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

V1.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś byłem w mp3store długo Kanna nie słuchałem, bo przesiadałem się z Ultimy, wbrew pozorom

nie jest ciężki w stosunku do DXa i Ultimy, można nawet stwierdzić że jest lekki;)

Bardzo dobrze pasuje do ręki, dobrze się trzyma i obsługuje, kółeczko głośności też bardzo funkcjonalne.

Ogólnie lepiej się prezentuje niż na zdjęciach, nawet niebieski.

Dźwiękowo nie będę opisywał bo za krótko słuchałem, i byłoby to krzywdzące dla niego bo mocno odstaje od Ultimy

i moim zdaniem od DXa też, sprawdzone na HE1000, daje im radę, tyle. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po Ultimie ciężko zagrać na poziomie:) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta