Skocz do zawartości

Astell&Kern KANN


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny! Przypomina mi stare iriverowe playery jak T30, T50. T60.

Gdybym był typem mocno mobilnym i potrzebował przenośnego combo, to mógłby być niezły wybór. Na szczęście nie potrzebuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MP3store napisał:

Nie twierdzą, że ten jest najlepszy. Najlepszy ich player to AK380 dotychczas. Natomiast KANN reprezentuje całkowicie inna filozofie.

 

 

kann.png

 

Twierdzą, iż ten jeden odtwarzacz rządzi pozostałymi. Jeżeli jednocześnie twierdzą, że ten który rządzi nie jest najlepszy, to znaczy, że rządzić pozostałymi może jakiś średniak. Albo, że pozostałe są na poziomie tegoż średniaka. No, jak dla mnie, są to Himalaje logiki oraz rzemiosła reklamowego. Oczywiście ten dopisek na samym dole wskazuje, że chodzi wyłącznie o użyteczność (porównanie do samochodu z napędem 4x4). Ale kto normalny porównuje toyotę land cruiser do ferrari i na dodatek twierdzi, że land cruiser rządzi? Idiota?

Edytowane przez westberg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, westberg napisał:

 

Twierdzą, iż ten jeden odtwarzacz rządzi pozostałymi. Jeżeli jednocześnie twierdzą, że ten który rządzi nie jest najlepszy, to znaczy, że rządzić pozostałymi może jakiś średniak. Albo, że pozostałe są na poziomie tegoż średniaka. No, jak dla mnie, są to Himalaje logiki oraz rzemiosła reklamowego. Oczywiście ten dopisek na samym dole wskazuje, że chodzi wyłącznie o użyteczność (porównanie do samochodu z napędem 4x4). Ale kto normalny porównuje toyotę land cruiser do ferrari i na dodatek twierdzi, że land cruiser rządzi? Idiota?

Nie debil tylko człek od marketingu, niestety tacy ludzie rządzą światem, bo większość człowieków ich słucha jak jakiś kapłanów, a to bezmózgi, niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się po prostu wydaje, że ten marketingowy bełkot jest tworzony ad hoc, dla stworzenia jakichkolwiek pozorów dla nadania sensu wypuszczeniu tego odtwarzacza. Sądząc po bebechach jest to coś w rodzaju AK300 + coś w rodzaju Ak380amp (patrząc na moc) + wydajna bateria. Całość zdecydowanie tańsza niż zestaw AK300+AK380AMP, prawdopodobnie przy zachowaniu podobnej jakości brzmienia. No więc to jest rzeczywiście mocny zawodnik w wygryzaniu z rynku AK300 w zestawie z AK380AMP (czyli w zasadzie obu produktów). Majstersztyk strategii producenckiej. Tylko pogratulować. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, juni0r napisał:

Pytanie dlaczego? A juz mowie... Dlatego, ze AK300 to naprawde zacny DAP. I chyba jak go wypuszczali to nie wiedzieli jaka krzywde zrobia ak320 i ak380. Imho.

 

Dlatego chcą ten manewr powtórzyć dołączając do zestawu także AK300? Teraz będą zarzynać sprzedaż 300-tki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, juni0r napisał:

Pytanie dlaczego? A juz mowie... Dlatego, ze AK300 to naprawde zacny DAP. I chyba jak go wypuszczali to nie wiedzieli jaka krzywde zrobia ak320 i ak380. Imho.

Wiedzieli, wiedzieli, ale dotychczasowe wyniki finansowe nie spełniły wymagań właścicieli i muszą szybko dowieźć sporo gotówki a to wg mnie jedyny sposób na to. Niestety rzeczy najdroższych nie sprzedaje się dla zysku tylko dla prestiżu, a tańsze A&K są i tak za drogie w stosunku do możliwości. Więc Kann ma zapewnić ciepłe stołki dla zarządu a jak nie wypali to można spodziewać się dość poważnych zmian na najwyższych stołkach. Kann wydaje się najlepiej wycenionym AKaczem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... Nie wiemy jeszcze jak będzie grał. A jesli gorzej od AK70, AK300 ? Coś jak ten nieszczęsny 320.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Nie wiem czy trzeba dosłownie interpretować hasło "One Player to rule them all".

 

Wydaje Nam się, że powinno się to interpretować w ten sposób iż player ma świetne cechy/parametry, które wymieniono na rysunku i na dodatek udało się to uzyskać w jednym urządzeniu, za jeszcze wcale nie wygórowaną cenę.

 

Mieliśmy okazję go usłyszeć - BRZMI REWELACYJNIE.

 

Jesteśmy przekonani, że Ci którzy zdecydują się na zakup będą zadowoleni z decyzji.  Tak po krótce można ocenić ten odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MP3store napisał:

Nie wiem czy trzeba dosłownie interpretować hasło "One Player to rule them all".

 

Wydaje Nam się, że powinno się to interpretować w ten sposób iż player ma świetne cechy/parametry, które wymieniono na rysunku i na dodatek udało się to uzyskać w jednym urządzeniu, za jeszcze wcale nie wygórowaną cenę.

 

Mieliśmy okazję go usłyszeć - BRZMI REWELACYJNIE.

 

Jesteśmy przekonani, że Ci którzy zdecydują się na zakup będą zadowoleni z decyzji.  Tak po krótce można ocenić ten odtwarzacz.

Tak jak pisałem wcześniej brak kasy w AK zmusił do rozsądnego wycenienia porządnego sprzętu. A za darmo dodają możliwości obronne (w innych modelach drogo za to sobie liczą) - jak rzucisz w przeciwnika, trup murowany :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni hajendowy player z budząca respekt bateria to był HSA Studio V, który dodatkowo miał wzmaka w A klasie bodaj, a Kann...hmmm...jestem go ciekaw, od razu mi Studio przyszło na myśl, bo i wygląd ceglasty i bateria wytrzymała i moc...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jaro54 napisał:

Wiedzieli, wiedzieli, ale dotychczasowe wyniki finansowe nie spełniły wymagań właścicieli i muszą szybko dowieźć sporo gotówki a to wg mnie jedyny sposób na to. Niestety rzeczy najdroższych nie sprzedaje się dla zysku tylko dla prestiżu, a tańsze A&K są i tak za drogie w stosunku do możliwości. Więc Kann ma zapewnić ciepłe stołki dla zarządu a jak nie wypali to można spodziewać się dość poważnych zmian na najwyższych stołkach. Kann wydaje się najlepiej wycenionym AKaczem

że niby tani jest i będzie hitem sprzedaży ??

komu na co taka cegłą  ? mamy XXI w. 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MP3store napisał:

Bardzo muzykalny. Jest mięcho , soczyste granie. Ładna faktura brzmieniowa, sprężysty bas tam gdzie trzeba, góra kryszatł. W tym wszystkim sśrednicy w ogóle nie brakuje.

TH900 Fostexa w końcu graja jak należy.

A co z:

- dynamiką 

- rozdzielczością 

- sceną 

- głębią? 

 

Bliżej mu do:

- ak380

- ak240

- ak320 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale manewr z wypuszczeniem Kanna był zaskakujący. Dla Polaków szczególnie bo mniej osób ma kasę, umożliwiającą żonglowane DAPami co kilka miesięcy. No i większość z nas wystawia sprzęt na sprzedaż w Polsce. 

 

No i nagły powrót do fizycznych klawiszy ? Sylwetka nie trzymająca linii sprzętu serii 3xx i 2xx . To że oddano solidną baterię ok, ale jak widać nie zaryzykowano dwóch DACów, Dual mono choć dodano natywne DSD (no i co - nie można tego dodać w AK300 programowo ? Czyli Dual DAC dla elity ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MP3store czyli można powiedzieć, że to rozwinięcie grania AK300?

 

Co ciekawe w innych sklepach też jest preorder na Kanna, nowa polityka AK?

Chciałem się zaczaić na AK300 za kilka miesięcy, a teraz to już nie wiem.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Wszystko fajnie, ale manewr z wypuszczeniem Kanna był zaskakujący. Dla Polaków szczególnie bo mniej osób ma kasę, umożliwiającą żonglowane DAPami co kilka miesięcy. No i większość z nas wystawia sprzęt na sprzedaż w Polsce. 

 

No i nagły powrót do fizycznych klawiszy ? Sylwetka nie trzymająca linii sprzętu serii 3xx i 2xx . To że oddano solidną baterię ok, ale jak widać nie zaryzykowano dwóch DACów, Dual mono choć dodano natywne DSD (no i co - nie można tego dodać w AK300 programowo ? Czyli Dual DAC dla elity ?

 

Uważam, że AK poszło w tym przypadku na totalny rympał, robiąc w tzw. ciula swoich dotychczasowych klientów, którzy zaufali mozolnie budowanej filozofii firmy. Dotychczas ta filozofia była spójna, hierarchia produktów była klarowna. Ale nawet taki drobiazg jak wprowadzenie AK380AMP wskazywał, że klienci którzy nabyli produkty tej samej serii 300, mimo ogromnych różnic cenowych między poszczególnymi produktami, są traktowani poważnie. Aż tu nagle taki kwiatek. Żeby nie było: wcale nie twierdzę, że ten Kann to jest zły sprzęt, ja twierdzę coś zupełnie przeciwnego. I dlatego mnie to tak wkurza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ICTC napisał:

Dziwi mnie słaba cena w pre-orderze. Liczyłem na 30% upust, z wiadomych względów.

 

Naprawdę nie chcę robić za wolontariusza w nakręcaniu cudzego biznesu, ale naprawdę - Kolega sobie doda cenę AK300 i AK380AMP, a następnie porówna cenę preorderu na AK Kann. Tak naprawdę wydajesz tyle ile "urzędowo" mp3store sobie liczy za samo AK300. Moim zdaniem świetna okazja (ale nie dla tych, co wcześniej nie kupili AK300). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności