Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern KANN


Karmazynowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cena podobna do tej DX200. Pewnie w preorderze będzie lepsza. No i ten slogan - haslo - Jeden by zastąpić wszystkie.. Znaczy AK380 do kubełka ? Czy to ma może jakiś związek z Władcą Pierścieni ;) .

Kojarzy mi się z Kosmicznym Marine w pancerzu Terminatora :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusFenix69 napisał:

Niezle się prezentuje ten Kann zwłaszcza w kolorze Eos Blue jego wygląd skojarzył mi się z Robocopem ;)

Ciekawe czy w zestawie będzie dodawana dedykowana ładowarka bo jak nie to trzeba będzie się zaopatrzyć w tą 9V 1,67 A ;)

Nie ładowarka tylko miniaturowa elektrownia atomowa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Kann okaże się odpowiednikiem pary 300/380 AMP ? Kogo chce wygryźć lub zastąpić ta maszyna. Czy konkurencję (ale brak jej pełnego Androida) czy droższe z serii 2xx i 3xx ? Nie ma zwyczajowego oznaczenia cyfrowego, może jest jednorazowych wybrykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga teoria spiskowa: zwróćcie uwage, ze na wiekszosci zdjec KANA nie ma logotypow astell&kern. Na tych najswiezszych pojawilo sie logo AK na dole urzadzenia kolo slotow. Po necie kraza ploty ze to chinczyk jest, Alex An na to pytanie odpowiadal na swoim profilu, ze 100% korean job. Dla mnie wyglada to troche tak... Byla sobie firma KANN, ktora zrobiła grajka w dobrej cenie, ktory spokojnie moze konkurowac z ak3XX + amp. Astell zapukal do ich drzwi i ich zwyczajnie wykupil, dodal swoje logo i sprzedaje jak swoje. Kolejna rzecz to stylistyka daleko odbiegajaca od tej ktora znamy. Ktos tam wspominal ze to z powodu innego projektanta i segmentacji rynku. KANN rzekomo ma byc w segmencie performance, taki AK70 to basic, a AK380 to core. Ciekawe jak to to bedzie gralo? Bo po specyfikacji wyglada calkiem spoko. Plus na moon audio i w jakims artukule, bodajze na verge czytalem, ze dodaja do preordera karte 256gb. No ciekawe.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, juni0r napisał:

Uwaga teoria spiskowa: zwróćcie uwage, ze na wiekszosci zdjec KANA nie ma logotypow astell&kern. Na tych najswiezszych pojawilo sie logo AK na dole urzadzenia kolo slotow. Po necie kraza ploty ze to chinczyk jest, Alex An na to pytanie odpowiadal na swoim profilu, ze 100% korean job. Dla mnie wyglada to troche tak... Byla sobie firma KANN, ktora zrobiła grajka w dobrej cenie, ktory spokojnie moze konkurowac z ak3XX + amp. Astell zapukal do ich drzwi i ich zwyczajnie wykupil, dodal swoje logo i sprzedaje jak swoje. Kolejna rzecz to stylistyka daleko odbiegajaca od tej ktora znamy. Ktos tam wspominal ze to z powodu innego projektanta i segmentacji rynku. KANN rzekomo ma byc w segmencie performance, taki AK70 to basic, a AK380 to core. Ciekawe jak to to bedzie gralo? Bo po specyfikacji wyglada calkiem spoko. Plus na moon audio i w jakims artukule, bodajze na verge czytalem, ze dodaja do preordera karte 256gb. No ciekawe.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ciekawie, ale nie oszalałem jeszcze, żeby co trzy miesiące zmieniać grajka, cały czas dokładając tysiące do tego interesu. To producenckie adhd zaczyna mnie po prostu wpieniać. Powinni mieć też świadomość, że nadaktywność prowadzi do zaburzenia wewnętrznej hierarchizacji produktów. Przejechało się na tym sony wydając swego czasu co pół roku nowe xperie z serii z, tudzież w branży fotograficznej robiąc to samo z bezlusterkowcami. Trzeba mieć doktorat żeby się połapać w tych półeczkach, podpółeczkach, szufladkach i podszufladkach. Klajent lubi wiedzieć co posiada i lubi wiedzieć, że dobrze wydał pieniądze. 

Edytowane przez westberg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, juni0r napisał:

Uwaga teoria spiskowa: zwróćcie uwage, ze na wiekszosci zdjec KANA nie ma logotypow astell&kern. Na tych najswiezszych pojawilo sie logo AK na dole urzadzenia kolo slotow. Po necie kraza ploty ze to chinczyk jest, Alex An na to pytanie odpowiadal na swoim profilu, ze 100% korean job. Dla mnie wyglada to troche tak... Byla sobie firma KANN, ktora zrobiła grajka w dobrej cenie, ktory spokojnie moze konkurowac z ak3XX + amp. Astell zapukal do ich drzwi i ich zwyczajnie wykupil, dodal swoje logo i sprzedaje jak swoje. Kolejna rzecz to stylistyka daleko odbiegajaca od tej ktora znamy. Ktos tam wspominal ze to z powodu innego projektanta i segmentacji rynku. KANN rzekomo ma byc w segmencie performance, taki AK70 to basic, a AK380 to core. Ciekawe jak to to bedzie gralo? Bo po specyfikacji wyglada calkiem spoko. Plus na moon audio i w jakims artukule, bodajze na verge czytalem, ze dodaja do preordera karte 256gb. No ciekawe.

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

To był jednak zamach, Antoni ma racje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie GW pada na mózg, jeszcze są tacy co Anodinie wierzą...

 

Natomiast w temacie Kann - jest preorder za 3999 zł . Wiadomo, sprzęt będzie w maju ale majętni mogą się szarpnąć i sprawdzić sami co jest wart nowy sprzęt. Szkoda,że Astell wchodzi po dx200, na który sporo osób się wykosztowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, juni0r napisał:

Chyba zaryzykuje... Co znaczy, ze dzisiaj moze jutro mój ak300 idzie do komisu. Polecam :-)

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Rób swoje - ryzyko jest Twoje ! :) 

Mając parę 300/380 nie bardzo opłaca mi się wchodzić w Kanna. Elektroniki w DSD raczej nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to miałem zamiar kupić AK300 z AK380 AMP ale to wydatek 6k a Kann 4k jak wypadnie brzmieniewo tego nie wiem ale kupując DX200 też nie wiedziałem a jednak było warto 

Słuchałem przez kilka dniu AK240 i strasznie mi się spodobało jego brzmienie choć trochę brakowało mi mocy  jeżeli Kann zagra równie dobrze co AK240 tylko z większą mocą to zostanie ze mną na dłużej a przynajmniej do momentu zapowiedzi jakiegoś nowego dapa ;)

Ciekaw też jestem ja wypadnie w porównaniu z DX200 bo jednak będę musiał wybrać między nimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności