Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

R5p


michauczok

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady - imo stock DT770 są bardziej średnie niż stock T5p pierwszej generacji... ale vs T70 na skórkowych padach pierwsza generacja T5p wymięka zdecydowanie, dopiero 2-ga od razu na stocu gra świetnie - miałem przez jakiś czas ochotę 2nd Gen właśnie wsadzić do drewna :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, michauczok napisał:

No właśnie imo - dla mnie T5p na padach beyera to karykatura brzmienia.

Jeśli chodzi o niższe zakresy... tak, zdecydowanie tak, tylko, że scena, separacja, napowietrzenie itd wciąż na tyle dobre, że wolę od stock DT770 ;)

Od obu ww wolę T70 na skórkach.

 

Jak wypadają ww przy T70 w Limbie? Podejrzewam T5p.2 w drewnie wypadłyby jeszcze lepiej niż T70, a jak subiektywnie według ciebie wygląda to przy T5p I-szej generacji?

Słuchawki są na ogół średnio lubiane... na tyle, że można używki dostać prawie w cenie używanych T70... na pewno taniej niż nowe T70 :F

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Michale... zaje*iste Ci one wyszły (bardzo w moim guście). Pierwsze Twoje słuchawki przy których obiecuję nie grzebać w dampingu względem obecnego stanu - to (chyba?) włókno kokosowe w komorze bardzo pasuje! Jak zawsze wolałem zamienić je na większą ilość (rzadszej) owaty, a tutaj nie =)
Nie sybilizują na wyższej średnicy i niższej górze tak jak T70 i to mimo braku czegokolwiek przed driverem :>

Góra trochę mniej podoba mi się niż w moich Denonkach, dół ma nieco słabsze uderzenie, ale za to trochę niżej (i... pełniej?) schodzi... imo lepszy jakościowo :>
Ale co najważniejsze... średnica bezsprzecznie lepsza w prawie wszystkim co testowałem (no ok... n razie były to głównie damskie wokale)!
W końcu mam uzupełnienie dla Denonów! Denony zostaną do rocka i szeroko rozumianych "łupanek", ale wszędzie tam, gdzie zakładając zamknięte po HE-6 czułem niedosyt teraz będą Beyery! Bardzo podoba mi się ta średnica ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności