Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Vsonic GR09


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Część z Was już wie, że GR09 są dostępne w sprzedaży międzynarodowej. To nie do końca prawda:ph34r:

 

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie Vsonic na Aliexpress. Można je zamawiać, ale będą dostępne około 15go czerwca i wtedy będą wysyłane. Do wyboru są trzy kolory, różne obudowy i ceny. Białe i złote są ceramiczne i kosztują 399$, natomiast srebrne są opisane "silver plating", ale kopułka jest plastikowa i kosztują 319$. W pierwszej dostawie do sklepu dostępne będzie 15 sztuk, po 5 każdego koloru. Czy będą następne dostawy, tego nie wiem.

 

Kto zamawia?

 

Link

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, all999 napisał:

Część z Was już wie, że GR09 są dostępne w sprzedaży międzynarodowej. To nie do końca prawda:ph34r:

 

Słuchawki są już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie Vsonic na Aliexpress. Można je zamawiać, ale będą dostępne około 15go czerwca i wtedy będą wysyłane. Do wyboru są trzy kolory, różne obudowy i ceny. Białe i złote są ceramiczne i kosztują 399$, natomiast srebrne są opisane "silver plating", ale wydaje mi się, że są plastikowe i kosztują 319$. W pierwszej dostawie do sklepu dostępne będzie 15 sztuk, po 5 każdego koloru. Czy będą następne dostawy, tego nie wiem.

 

Kto zamawia?

 

Link

niezbyt przemyślane zastosowanie materiału dla urządzenia przenośnego (upadek, uderzenia i takie tam) cena też śmieszna 

za to gr07x kuszą są już za 190 $ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mykupyku napisał:

mam ładnych parę lat ceramiczny ząb, który kosztował więcej niż kompozytowy i tyle co gr09... wbrew pozorom odpowiednia ceramika jest bardzo trwała

nie no to luz ;) 

chińska porcelana jest najwyższych lotów w sumie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, ja bym się nie martwił samym materiałem, a raczej sposobem łączenia elementów, bo na zdjęciach te szpary nie wyglądają najlepiej. Więc bardziej niż porysowania lub ukruszenia bałbym się otwarcia kopułki.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

słuchałem ze 20h... miały na liczniku 100h...

 

no ładne są, mam podobne kafelki we kiblu

 

ale jakoś wow nie ma - może brakuje synergii z dx200, telefonem... ale wszystkie poprzednie vsonici, jakie miałem raczej grały ze wszystkim - a miałem vsd3, gr07, gr07be i gr07x

 

nadal najwyżej cenię gr07x - wydają się bardziej dociążone, cieplejsze i bardziej muzykalne - choć technicznie gr09 są jednak lepsze

 

posłucham jeszcze gr09 - zobaczymy - to nie są złe słuchawki... może po prostu słuchane po Andromedzie nie robią wrażenia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności