Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

odtwarzacz do muzyki filmowej


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

chciałabym prosić o pomoc w wyborze odtwarzacza mp3. Z góry zaznaczam, że nie jest on dla mnie, ja jestem kompletnym laikiem w tym temacie, dlatego też zdaję się na Państwa pomoc.

Chciałabym zrobić niespodziankę komuś bliskiemu, który do tej pory słuchał muzyki tylko z telefonu, a komu zależy na dobrej jakości dźwięku. Odtwarzacz będzie wykorzystywany do słuchania wył. muzyki filmowej. Jeżeli chodzi o budżet, to chciałabym zmieścić się w kwocie 500 PLN, jeśli mogą Państwo polecić coś dobrego i tańszego - świetnie, jeśli jednak np. za 580 PLN można kupić jakiś hit hitów wśród takich odtwarzaczy, też poproszę o informację. 

Dobrze byłoby aby odtwarzacz był już wyposażany w słuchawki, bo odpadłby kolejny wydatek ... Jeśli to nie możliwe, może mogą Państwo polecić jakieś dobre słuchawki w cenie która nie zwali z nóg? Z góry bardzo dziękuję za wszystkie polecenia!

 

PS: Czy lepszy jest odtwarzacz mp3 czy mp4? Naczytałam się już niezliczonych ilosci forów, blogów i zdjęcia są podzielone. Część osób poleca odtwarzacze FiOO (ten jakoś wzbudzaoje zaufanie) część iRivers inni iPoda, Cowna - jestem totalnie zdezorientowana, a tak bardzo chciałabym dobrze wybrać i zrobić fajną niespodziankę, tak żeby dzwięk był dynamiczny, przestrzenny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki mógłby być maksymalny. koszt odtwarzacza razem ze słuchawkami to wtedy jakiś fajny komplet bym polecił i czy to dla kobiety czy mężczyzny. I najważniejsze jakie słuchawki dokanalowe czy zwykłe pchelki? I rozumiem że sprzęt nowy stan sklepowy? 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez michalkorona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, bardzo dziekuje za odpowiedz! :)

Jezeli chodzi o cene to mysle ze na odtwarzacz i sluchawki nie moge sobie pozowlic. Chcialabym wydac 500-550 zl max. Co do sluchaek niestety nie znam sie jakie, wiec czekam na sugestie :)

Sprzet nowy, bo to jednak prezent. I tak jak juz bylo w temacie powinen fantastycznir odtwarzac muzyke filmowa. Aaa i jest on dla chlopaka :) dziekuje bardzo i przepraszam za zwloke w odp. Ale nie dostalam powiadomienia ze ktos zaintersowal sie moim postem :)

Edytowane przez Annaanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z odtwarzaczy to polecam w tym budżecie Fiio X1 I albo Xduoo X3 i to tego nie zostaje wiele na słuchawki więc można tanio a dobrze kupić VeMonki plus/VeMonk Espresso.

 

Możemy też kupić tańszy Xduoo X2 i do tego kupić lepsze słuchawki dokanałowe np Ostry Kc06 i SoundMagic E50/e80 albo nauszne Samsung Level On/Somic V2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za polecenia :)

A ktora opcje Pan poleca jako lepsza?  Mnie osobisciw wydaje sie ze mize zainwestowac juz w lepszy odtwarzacz, bo jakies super sluchawki zawsse moge dokupic jako kolejny prezent, a na razie moze wystarcza te tansze skoro tez dadza rade?  Natomiast co do odtwarzaczy to Fiio czy Xduoo? Czy ktorys jakos szczegolnie sie wyroznia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak oba są fajne ale wziąłbym Xduoo X3 plus Ve Monk Espresso myślę że na początek wystarczy. Tu polecam żeby chłopaka zainteresować później zainstalowaniem rockboxa na tym odtwarzaczu tu jest o tym temat : http://forum.mp3store.pl/topic/138005-xduoo-x3-rockbox/

 

Natomiast o sam odtwarzacz i słuchawki pisz do http://forum.mp3store.pl/profile/50800-bigmaras/ on sprzedaje i te słuchawki i odtwarzacze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem tego samsunga ale ponoć gra dobrze. Ja bym poczekał jeszcze na opinie kogoś kto go słuchał bo może lepiej kupic za te pieniądze same słuchawki bo ja np zrezygnowałem z odtwarzaczy na zewnątrz bo uzywam telefonu ze Spotify i to mi wystarcza w pełni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności