Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za wyczerpującą recenzję. Czekałem cierpliwie i na test S6 i S7.

Bardzo liczyłem, że S6 podpasuje pod Nighthawki, ale przynajmniej będzie kasa na weekend majowy ;)

Swoją drogą zastanawia cena S6 - 433$. Produkt lepszy od poprzednika czyli S16, który dzisiaj kosztuje 580$.

Ciekawe skąd obniżka ceny przy wzroście jakości produktu.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aune s16 był chwalony za szczegółowość i  muzykalność a jak jest z s6 twoim zdaniem? Fajna recenzja dobrze się ją czytało . Pozdrawiam :)

Dnia 27.03.2017 o 21:06, EvilKillaruna napisał:

Można byłoby powiedzieć, że jest to druga część recenzji Aune S7, a właściwie rozbicie jednej ogromnej na dwie mniejsze. Ale też na swój sposób oba segmenty na to zasługują, mimo wielu analogii. Ich zastosowanie i możliwości są bowiem diametralnie od siebie różne, ale też potrafiące ze sobą współgrać w formie kompletnego zestawu zbalansowanego na każdą okazję co do tonalności. A ponad wszystkim – czyniąc honory nowego pana domu, zastępując flagową integrę w ich ofercie.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
7 minut temu, Palpatine napisał:

O stacjonarce.

Rozumiem, że w takie sprzęty nie ma sensu inwestować?

http://allegro.pl/m2tech-hiface-asynchroniczny-konwerter-usb-spdif-i7036385337.html

Porównywałem jego drugą wersję na coaxialu Acustic Zen Zero z odbiornikiem USB w X-Sabre i różnicy żadnej.

Jak już, to coś takiego: https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/43/271805.php

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2017 o 16:58, Palpatine napisał:

@EvilKillaruna jakich sterowników obecnie używasz w S6 po USB?

I inna sprawa, bo pojawiają się słuchy (również w Twojej recenzji), że warto spróbować poprowadzić sygnał przez złącze koaksjalne. Jak wyprowadzić sygnał koaksjalny z komputera? 

 

Obecnie S6 pracuje właśnie po złączu koaksjalnym. Po USB jednak korzysta z tych samych sterowników co Burson, a więc 3.20. Sygnał wyprowadzam poprzez SC808, jako że ma złącze separowane galwanicznie. Awaryjnie mogę też przez Essence STX, jako że obie karty siedzą w tej samej maszynie.

 

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, EvilKillaruna napisał:

Obecnie S6 pracuje właśnie po złączu koaksjalnym. Po USB jednak korzysta z tych samych sterowników co Burson, a więc 3.20. Sygnał wyprowadzam poprzez SC808, jako że ma złącze separowane galwanicznie. Awaryjnie mogę też przez Essence STX, jako że obie karty siedzą w tej samej maszynie.

Czy różnica w SQ pomiędzy usb a coax to są różnice o klasę w brzmieniu czy to są detale opisane jak w recenzji?

Innymi słowy czy warto się "szarpać" z konwerterem usb/spdif za kolejne min. 500 zł czy szkoda zachodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, EvilKillaruna napisał:

Nie jestem w stanie płynnie odpowiadać na tym forum ze względu na problemy techniczne, toteż bardzo krótko: szkoda zachodu, chyba że są problemy z USB lub brak wolnych złącz.

Dziękuję za odpowiedź. Problemów nie ma żadnych, jest czysto i bardzo dobrze. Obecnie DAC/AMP i słuchawki to zestaw z którego jestem bardzo zadowolony i jestem na etapie dopieszczania typu kable itp. stąd moje pytanie czy da się wejść na wyższy jeszcze poziom z tym czym dysponuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności