Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

The best .... Metal Rock


blackromek

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie NightHawki się do metalu średnio nadają, nie ma góry - talerze schowane.
Na moje ucho R70x się rewelacyjnie w łojeniu sprawdzają - też ciemnawe, ale nic nie jest schowane i faaaajną przestrzeń mają. Co im nie zapodawałem, to było mięcho bez gubienia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, blackromek napisał:

Mnie bardzo interesuje temat audeze lcd 2 w kwestii metalu jest tyle sprzecznych opinii na ich temat

Mają w salonach TopHifi można u nich przesłuchać. Porównywałem sobie Hawki z LCD2 1v1 u nich.

Moim zdaniem do metalu nadadzą się. Ale one potrzebują sporo prądu. Jakiś dobry dac+amp mile widziane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bachankas napisał:

Dla mnie NightHawki się do metalu średnio nadają, nie ma góry - talerze schowane.
Na moje ucho R70x się rewelacyjnie w łojeniu sprawdzają - też ciemnawe, ale nic nie jest schowane i faaaajną przestrzeń mają. Co im nie zapodawałem, to było mięcho bez gubienia się.

Nie wiem jak w pierwszych Hawkach nastomiast w Carbonach talerze absolutnie nie są schowane. Są tuż za gitarami.

R70X również polecam. Choć He-400i były ciut lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie moja muzyka to 90% ciężkiego grania, więc i mój sprzęt sobie w tym wg mnie radzi.

 

Wśród zamkniętych prym wiedzie wg mnie DT150. Dorzucę M50x, z otwartych jeszcze DT990 Pro.

 

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Focalach strasznie odczuwałem dołek tam, gdzie akurat gitary dociążenie mają. Poza tym słuchawki idealne, ale właśnie w graniu gitarowych anemiczne wg mnie są niestety.

Z BD tylko 990-tek słuchałem z otwartych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do metalu ciężkiego Sonorous III, gitary i wokal z przodu, za nimi bębny i cała perka. Wszystko serwowane bezpośrednio i na dużej scenie. Emocjonujący przekaz, ale nie męczący. Rzeź która nie męczy.

W blacku i death sprawdzałem wszystkie słuchawki z podpisu i dla mnie SIII grają najlepiej:) - ale zaznaczę, że nie lubię wyeksponowanych wysokich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaworrr napisał:

Do metalu ciężkiego Sonorous III, gitary i wokal z przodu, za nimi bębny i cała perka. Wszystko serwowane bezpośrednio i na dużej scenie. Emocjonujący przekaz, ale nie męczący. Rzeź która nie męczy.

W blacku i death sprawdzałem wszystkie słuchawki z podpisu i dla mnie SIII grają najlepiej:) - ale zaznaczę, że nie lubię wyeksponowanych wysokich. 

Z DX200 piękny duet robią te Sonorousy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności