Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowe Forum - sztuczki, kruczki, rozkminy i bóle


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby forum nie muliło, to ludziom by się tak nie dublowały posty jak wyżej :) Czasami rzeczywiście chodzi dobrze, ale po chwili robi się tragedia. Ogólnie pozytywnie oceniam zmiany, tylko zróbcie coś z tą wydajnością. 

 

Pierwsza próba zapisania tego posta zakończyła się 5min zwiechą forum (próbowałem na różnych przeglądarkach, biały ekran). Masakra. Spróbuję teraz dodać po raz drugi i pewnie mi zdubluje... 

 

Druga próba to samo.... Rzeczywiście, forum chodzi jak marzenie :P Dobra, klikam po raz 3 i wychodzę. 

 

<no i zdublowało się 3 razy....>

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, all999 napisał:

 


Od momentu kiedy to napisałeś, tapatalk zaczął działać.
emoji1.png

u mnie nie :) nadal po wejściu w zakładkę "wątki w których pisałeś" mieli przez 2-3 minuty i dopiero pokazuje zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

U mnie naprawdę jest w miarę szybko, a na pewno lepiej niż na starym. Nie jestem jakoś bardziej doceniany od innych i przecież nie przez admina u mnie akurat chodzi dziś dobrze. Choć nie ukrywam też mam problemy, ale dziś nie tyczą się one mulenia ani odświeżania. Wszystkie wasze wpisy oraz nasze z grupy zarząd zbieram i co rano przekazuję do technika. Tylko on tez nagle nie zrobi wszystkiego. Styl czarny bardzo mi się podoba i wreszcie nie jest tak bardzo męcząco szczególnie dla kogoś jak ja kto spędza średnio 12 godzin przed ekranem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

U mnie naprawdę jest w miarę szybko, a na pewno lepiej niż na starym. Nie jestem jakoś bardziej doceniany od innych i przecież nie przez admina u mnie akurat chodzi dziś dobrze. Choć nie ukrywam też mam problemy, ale dziś nie tyczą się one mulenia ani odświeżania. Wszystkie wasze wpisy oraz nasze z grupy zarząd zbieram i co rano przekazuję do technika. Tylko on tez nagle nie zrobi wszystkiego. Styl czarny bardzo mi się podoba i wreszcie nie jest tak bardzo męcząco szczególnie dla kogoś jak ja kto spędza średnio 12 godzin przed ekranem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

U mnie naprawdę jest w miarę szybko, a na pewno lepiej niż na starym. Nie jestem jakoś bardziej doceniany od innych i przecież nie przez admina u mnie akurat chodzi dziś dobrze. Choć nie ukrywam też mam problemy, ale dziś nie tyczą się one mulenia ani odświeżania. Wszystkie wasze wpisy oraz nasze z grupy zarząd zbieram i co rano przekazuję do technika. Tylko on tez nagle nie zrobi wszystkiego. Styl czarny bardzo mi się podoba i wreszcie nie jest tak bardzo męcząco szczególnie dla kogoś jak ja kto spędza średnio 12 godzin przed ekranem.
Tapatalk pierwsza próba błąd - próba druga mieli, czy sie pokaże jeszcze nie wiem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

3 błędy potem samoczynny restart tapatalka - wchodzę i widzę to co wyżej.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :) Jaszcze przed chwilą miałem "507 server error", czy jakoś tak... dosłownie na 30sek. Strasznie to wszystko jest niestabilne i co chwilę łapie czkawki. 

 

Z uwag dodam jeszcze, że niektóre powiadomienia mi się dublują (głównie te o otrzymaniu wiadomości). 

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś forum chodzi bardzo fajnie, o 6:30 włączyłem, przynajmniej przeglądanie. 

Ten wpis kontrolnie, jak szybko zapisze posta. 

 

Edit:  zadziwiająco dobrze, a korzystam z tabletu, który demonem prędkości nie jest. 

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tylko nie wiem czy to problem forum był czy tapatalk. Próba napisania i wczytania na forum posta kończyła się resetem i ponownym logowaniem do tapatalka - mimo że logowanie miałem na automacie musiałem się logować jak do nowej instalacji.

Przez cały dzień korzystałem i byłem na forum bez problemu w miarę było ok, niestety dopiero wieczorem po 20 zaczęły się jaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, paratykus napisał:
Mnie dziś forum chodzi bardzo fajnie, o 6:30 włączyłem, przynajmniej przeglądanie. 
Ten wpis kontrolnie, jak szybko zapisze posta. 
 
Edit:  zadziwiająco dobrze, a korzystam z tabletu, który demonem prędkości nie jest. 


Dzisiaj normalnie szok tak zasuwa.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy to problem forum był czy tapatalk. Próba napisania i wczytania na forum posta kończyła się resetem i ponownym logowaniem do tapatalka - mimo że logowanie miałem na automacie musiałem się logować jak do nowej instalacji.
Przez cały dzień korzystałem i byłem na forum bez problemu w miarę było ok, niestety dopiero wieczorem po 20 zaczęły się jaja. 

Mam jeszcze dwa inne fora na tapatalku i inne śmigają bez problemów. Przed zmianami na forum, póki wszystko chodziło ok, też nie miałem problemów na tapatalku. Po zmianach czasem nie dało się forum używać, teraz chodzi bardzo fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z wyłączonego tapatalka wejście tu zabrało mi 4s


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Przeglądam forum bez problemu, ale napisanie posta na Tapatalku znów problem. 

Potem było gorzej jak widzicie, przeglądanie pryszcz ale napisać cos normalnie w tapatalku się nie da. 

Wyłączyliśmy blacka - kto wie być może on był powodem. Dajcie znać jak wam teraz działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gorzej. Już nawet na PC nie otworzył mi wszystkich nieprzeczytanych poza tym tematem, reszta mieli i mieli. Napisanie czegoś graniczy z cudem...tę odpowiedź pisałem dwa razy z koniecznością wyjścia z forum.

Wysłanie tego posta trwało ze 4 minuty.

Edytowane przez murderotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, murderotic napisał:

Jeszcze gorzej. Już nawet na PC nie otworzył mi wszystkich nieprzeczytanych poza tym tematem, reszta mieli i mieli. Napisanie czegoś graniczy z cudem...tę odpowiedź pisałem dwa razy z koniecznością wyjścia z forum.

Wysłanie tego posta trwało ze 4 minuty.

Teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności