Skocz do zawartości

Nowe Forum - sztuczki, kruczki, rozkminy i bóle


paratykus

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie cały czas zarówno w wersji mobilnej jak i na komputerze taki problem. Otwieram sobie aktywność - nowa zawartość i wchodzę w ostatni nieprzeczytany post. Jeżeli temat ma więcej niż jedną stronę to po przejściu na kolejną wyskakuje biała strona z jednym banerem reklamowym u góry. Zakładam, że "indeksowanie" nowego forum już się zakończyło więc powinno śmigać normalnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dnia 26.03.2017 o 19:05, superbart napisał:

U mnie cały czas zarówno w wersji mobilnej jak i na komputerze taki problem. Otwieram sobie aktywność - nowa zawartość i wchodzę w ostatni nieprzeczytany post. Jeżeli temat ma więcej niż jedną stronę to po przejściu na kolejną wyskakuje biała strona z jednym banerem reklamowym u góry. Zakładam, że "indeksowanie" nowego forum już się zakończyło więc powinno śmigać normalnie.

Też mam nadal ten problem, ale sporadycznie, zdarza się raz dwa na sesje kilku godzinna dziś tylko raz. Gdy wyłączę adbloka wszystko chodzi mi znacznie szybciej. Styl powinien być już dostępny dla wszystkich, na dole przy zmianie języka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tapatalku jak dostaję powiadomienie o lajku czy cytowanym poście, to przenosi mnie do pierwszej strony tematu, z którego pochodzi ten post. Przed zmianami oczywiście tak nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hibi napisał:

jeszcze nie jest

U mnie jest. Można wybrać styl Black - ale po zmianie znikają np ustawione kanały własne. Ślepy jestem, jednak nic nie zniknęło:)

 

Ale tu teraz czorno!!!

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny ten czarny styl (choć białe czcionki i emoty trochę rażą) :) To teraz pozostał już tylko podstawowy problem wydajności forum :P Mam nadzieję, że z przewidywanych 24h nie zrobią się 24dni... Bo póki co na forum wytrzymuję średnio 15 min dziennie (z czego 5min obserwuję ekrany wczytywania). 

Edytowane przez Jimmi Dragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Superata napisał:

Dziś mi wszystko bardzo ładnie chodzi, nie mam praktycznie zastrzeżeń. 

pozwolę się przypomnieć bądź zapisuję się na listę oczekujących na ciemny motyw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Co znaczy muli? U mnie dziś naprawdę nie muli, na telefonie i ipadzie też normalnie chodzi. Moim zdaniem nawet wyraźnie lepiej niż stare forum. 

Kolor macie już chyba wszyscy. Co do reszty nadal pracujemy i poznajemy nowe możliwości - wszyscy my też (modzi, ja i administrator).

Coś nie tak to raportujcie mnie lub kolegom moderatorom - :) najlepiej im :) ja mam jeszcze sklep - swój w Łodzi - na głowie i 20 marek na FB.

Cierpliwości jak mówi stare przysłowie nie od razu baba spadła z wozu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muli, to znaczy:

1. Posty dodają się bardzo długo, trudno czasami przewidzieć, czy po 5 minutach się dodał, czy nie (nadal go nie widać),

2. Wyszukiwarka działa beznadziejnie, 

3. Forum/podstrony ładują się kilkadziesiąt sekund.

 

Fakt, dzisiaj chodzi nawet nieźle, ale przyjdzie godzina 19-20 i znowu będzie jak mucha w smole. 

 

edit: ten post dodawał się 1min40sec

 

Edytowane przez Gorionn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności