Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do wieczornych odsłuchów w łóżku


DjTechnics

Pytanie

Witam. Poszukuje słuchawek do kwoty 1000-1500 +/- do tego jakiś amp, muzyki mam zamiar słuchać ze smartfona, ze spotify. Zależy mi na pięknej scenie i wokalach oraz melodii. Góra moze byc dosc intensywna co ożywi muzyke, lecz bas i góra nie mogą męczyć. Chcialbym polozyć sie w łożku i odpłynąć hen daleko. W domu posiadam sluchawki Cal oraz kolumny klipsch RP 250f ale jakoś nie potrafią te sprzety oddac piękna i rozkoszy muzyki. Myslalem jeszcze nad Onkyo tx 8150 i zensor 3, ale wydaje mi sie ze przy tym zestawie tez nie odplyne i sluchawki beda lepsze. Niżej podaje kilka utworów przy których pływam. Lubie tez słuchac dużo polskiego rapu oczywiscie stawiam na wokal nie na bas

DARK FOLK / POP

Ambient, Psychill

Stary Vocal trance, najbardziej liczy sie dla mnie wokal i melodia

Classic Trance (od 2:15 leeeecisz :( lekarstwo dla duszy takie dzwieki)

Edytowane przez DjTechnics
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
6 godzin temu, roger987 napisał:

Użytkownik  z 12 postami zarzuca brak doświadczenia użytkownikowi z 1300 postami. Spoko.

Są tacy, którzy kilkadziesiąt lat siedzą w audio, przewalili tonę słuchawek i mają 0 postów; choć czytują nasze bzdurki i głupotki dla rozrywki.

...i na odwrót - tysiące postów nie świadczą wcale o uważnym słuchaniu i porównywaniu słuchawek

Edytowane przez audionanik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogą być otwarte?

Jak tak to wiadomo AKG Q701 i odpłyniesz,super wokale,niemęczący przekaz, scena taka że szczęka Ci opadnie...

Tudzież taniej K702....

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wracamy do tematu :-P

Ustrzelilem dzisiaj używki DT 990 Pro.

Słuchawki bardzo dobre, ale to co mi nie odpowiada to, że jest dołek na średnicy, i gra takim kocykiem, w grach też się nie sprawdza takie brzmienie, dobra średnica musi być, dajmy na to dźwięki poruszania się w grach są jakby przytlumione i bardziej odgrywane przez wysokie, tak być nie może :-P także jestem zmuszony szukać dalej.

Jeśli chodzi o basy, to jest ich w niektórych utworach zbyt dużo aż zaglusza, przykładowo psy trance...

Wysokie okey, mógłby być trochę lepiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Kocyk w 990? Polecam zmienic toster z ktorego je pedziles lub laryngologa

Z neutralnie grającego źródła średnica była cofnieta i był wrażenie lekkiego kocyka na średnicy, a słuchawki grały basem i niskim środkiem oraz skrajami pasm, środek był w tle. Tak ja to słyszałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
53 minuty temu, adikadik napisał:

Kocyk w 990? :) Polecam zmienic toster z ktorego je pedziles lub laryngologa :D

No coz, akurat zalozyciel tematu dosc trafnie opisal dt990pro - to raczej ciemne sluchawki o mocno zaznaczonej gorze, podreslonym basie i kocyku na srednicy. Nie sadze wiec by doszlo do omylkowego uzycia tostera ani tez aby to jemu laryngolog byl do czegos potrzebny.

Godzinę temu, adikadik napisał:

Kocyk w 990? :) Polecam zmienic toster z ktorego je pedziles lub laryngologa :D

No coz, akurat zalozyciel tematu dosc trafnie opisal dt990pro - to raczej ciemne sluchawki o mocno zaznaczonej gorze, podreslonym basie i kocyku na srednicy. Nie sadze wiec by doszlo do omylkowego uzycia tostera ani tez aby to jemu laryngolog byl do czegos potrzebny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, DjTechnics napisał:

Koledze adikadik radzę nabrać więcej doświadczenia, niż pisać bezsensowne posty, inni ludzie później takie głupoty czytają i glupieją.

Czepiłem się kocyka, bo jeszcze ktoś to przeczyta i zrezygnuje z tych, bądź co bądź, świetnych słuchawek (w swojej cenie). Poza tym one wymagają czegoś lepszego niż smartfon - nigdzie nie napisałeś z czego pędziłeś, więc założyłem że tosterem tudzież innym AGD.

Jak chcesz średnicy (przed wszystkim) i otwartej konstrukcji + w miarę podkreślonych dolnych rejestrów, to Senki HD56x (Ovation czy jakim im tam jest) będą rewelacyjne.

Jeśli bez podkreślonego dołu, to rzeczywiście koledzy mają z AKG 7xx rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności