Skocz do zawartości

Nowa płyta Depeche Mode


davv2704

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj DM grało koncert i zagrali "World in my eyes" :P

Going Backwards (live debut)

So Much Love (live debut)

Corrupt

A Pain That I'm Used To (Jacques Lu Cont Remix version)

World in My Eyes

Cover Me

Little Soul

Where's the Revolution

Barrel of a Gun

Walking in My Shoes

Personal Jesus

dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam biletu na narodowy. Może będzie koncert w Łodzi ;)

Byłem raz na narodowym (siedziałem daleko od sceny) i właśnie akustyka. Był klimat wiadomo, ale było echo i wydaje mi się, że po prostu na stadionie inaczej być nie może ;)

Edytowane przez davv2704
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyłożyli się po prostu ludzie którzy go projektowali. Mnóstwo koncertów na świecie jest na stadionach. U nas niestety na tym jest słabo. Faktycznie Łódź byłaby lepszą opcją.

 

Był kiedyś koncert DM ma warszawskim Służewcu. To było coś. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnią ich płytą którą uwielbiam to Playing the Angel. Wszystko co potem jakos mi nie podeszło. Spirit słuchałem jednym uchem na Spotyfi i tez mnie puki co nie przekonało. W każdym razie nie na tyle aby ruszyć do sklepu po płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnią ich płytą którą uwielbiam to Playing the Angel. Wszystko co potem jakos mi nie podeszło. Spirit słuchałem jednym uchem na Spotyfi i tez mnie puki co nie przekonało. W każdym razie nie na tyle aby ruszyć do sklepu po płytę.

Widzisz mi osobiście z Playing the Angel podszedł kawałek Precious (zresztą głównie po tym tracku kojarzę ten krążek), ale według mnie jest świetny, a w nowej płycie większość piosenek jest dobra, ale nie na tyle by być takim hitem - to oczywiście moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już wiem, co jest konieczne do normalnego odsłuchu Spirit.

Potrzebna jałkowa wersja płyty i koniecznie słuchawki, które nie grają wyeksponowaną górą. Wtedy album można zacząć słuchać i rozkładać na czynniki pierwsze, a może nawet polubić :D

 

ps.

To moja opinia. A że należę do podwyższających średnią wieku userów forum, to zawsze można moją opinię pod utratę słuchu i ogólną demencję podpiąć ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dosyć jasne słuchawki i mimo tego całkiem fajnie się słucha tego krążka :)

(może z E10K grają trochę cieplej).

Po prostu w niektórych kawałkach wokal jest mocniej przesterowany (przy okazji - na tym koncercie promocyjnym takiego efektu nie ma)

Edytowane przez davv2704
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już wiem, co jest konieczne do normalnego odsłuchu Spirit.

Potrzebna jałkowa wersja płyty i koniecznie słuchawki, które nie grają wyeksponowaną górą. Wtedy album można zacząć słuchać i rozkładać na czynniki pierwsze, a może nawet polubić :D

 

ps.

To moja opinia. A że należę do podwyższających średnią wieku userów forum, to zawsze można moją opinię pod utratę słuchu i ogólną demencję podpiąć ;)

Ja mam trochę inne zdanie, dobra muzyka zawsze pozostanie dobra bez względu na to na czym jest odtwarzana, kiepska odtwarzana nawet na najdroższym Hi End taką pozostanie - to tak ogólnie. Co do płyty DM to niespecjalnie przypadła mi do gustu , wolę starsze albumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nowe DM to dla mnie bardzo udany album. Świeżość i energia. Nowe aranżacje. W końcu czuć nowego producenta. Dźwiękowo liczyłem na lepsze doznania. Na wielu słuchawkach i kombinacjach słyszę wkurzający szum. Ale ogólnie Spirit to bardzo fajna płyta. Szczególnie do podróży w słuchawkach. Teksty tez na plus :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności