Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

NW A30


Ardian

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze to nie do konca na temat, ale czy z takiego a30 bedzie sie dalo pociagnac zbalansowany dzwiek do wzmacniacza a potem do sluchawek ze zbalansowanym kablem?

zwykłe LO niesymetryczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally Posted by astroid go_quote.gif

The audio chip (Not really a DAC in this case) is a proprietary Sony chip, according to some its actually the same as the one in the WM1 series, the new HX version.

 

You certainly cant get 35mw out of the A25 series so i doubt its the same as that.

 

Mark

Actually the extra power from the A30 series over the A20 series comes from the addition of 5 capacitors on the amplifier output stage to increase the power output. I think the WM series has 7 higher grade capacitors on the amplifier output stage to provide the extra power the WM series offers.

Bedzie wiecej mocy jak w a15/25

Juz sie nie moge doczekac xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bylem posłuchać jak zobaczylem ze mam kase na koncie i zrezygnowałem ;)
Po BT gra podobnie jak moja xperia xa, nie ma sensu płacić i nosić kolejny klocek.

Pewnie po jacku zjadł by xperie ale nie ma spotifaja ani ja porządnych słuchawek na jacka.

No i chodzi mocno średnio jak na to ze karte mam tylko 32gb.
Na xperia problemu z płynnością przewijania nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaktualizowałem firmware do wersji 1.10 i przewijanie albumów czy listy piosenek jest bardzo płynne, ogólnie poprawiła się reakcja ekranu :)

Edit

Usunąłem blokadę głośności w swoim odtwarzaczu. Do tego celu użyłem https://www.rockbox.org/wiki/SonyNWDestTool#Changing_destination_settings_and_sound_pressure_regulation

Po sprawdzeniu moje ustawienie było następujące:

Destination: CEW2 <103>

Sound pressure: 0 <off>

po zmianach na region usa (U) 

Destination: U <1>

Sound pressure: 0 <off>

Wszystko działa poprawnie i najważniejsze brak blokady :)

 

 

 

Edytowane przez Vulthoom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
7 godzin temu, babicz99 napisał(a):

Czy jest jakaś opcja aby ten soniacz wyświetlał czas na ekranie głównym?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Co najwyzej zmodyfikowany soft od Mr Walkman mógłby poradzić z tym "ficzerem" 

 

Po co ci zegar? Delektuj się muzyką. 

 

Mam nw a35 i jedyne co drażni to czas pracy gdy usuwam pliki z karty pamięci(drastycznie spada) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najwyzej zmodyfikowany soft od Mr Walkman mógłby poradzić z tym "ficzerem" 
 
Po co ci zegar? Delektuj się muzyką. 
 
Mam nw a35 i jedyne co drażni to czas pracy gdy usuwam pliki z karty pamięci(drastycznie spada) 
Używam walkmanow od a15 do tego do biegania i ten orientacyjny czas minutowy bardzo mi pasował, ale może masz rację

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, babicz99 napisał(a):

Używam walkmanow od a15 do tego do biegania i ten orientacyjny czas minutowy bardzo mi pasował, ale może masz rację

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Tylko gdy usuwam pliki z karty pamięci akumulator się szybciej zużywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności