Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Monolith M1060 - Monoprice bierze się za planary!


oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ależ się rozegrały te M1060 po dwóch tygodniach, he he... :)

Dodatkowo przyszedł dziś kabelek FAW Claire XLR.

20171221_163939 (Custom).jpg

Z czasem zrobiły się jaśniejsze i dojrzalsze. Na XLRze poprawiła się kontrola i zejście basu a przede wszystkim dynamika.

Ciężko już o nich powiedzieć zamulone czy miśki.

Nadal grają miękko i ciepło ale w taki bardziej naturalny sposób.

Jestem mega zadowolony z ich zakupu. To takie mini LCD-2F za 1/3 ceny.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Chcheckitout napisał:

Nie ma oficjalnej dystrybucji u nas ? 

Ja ściągałem z ebay. Łącznie z cłem, vatem i przesyłką to jakieś 1450 zł, a teraz jest kod na -15% więc jeszcze trochę można zaoszczędzić.

m1060 są bardzo ciekawym materiałem do modowania, więc gwarancja w PL nie jest koniecznie czymś niezbędnym. No i poprawiła się ich jakość na tyle, że nie pękają od patrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Zastanawiam się nad M1060. Na Amazonię można je kupić za 310 euro. W podobnej cenie są hifman 400i (339 euro). Mam pytanie czy ktoś porównywał te słuchawki ze sobą i cz fiio x7II je napędzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vonBaron napisał:

M1060 zagrają z ziemniaka, wolałbym je od 400i.

A jak w porównaniu z meze 99 clasic? Masz może doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś porównywał m1060 do AQNHC?

Jestem zadowolony z NHC ale tak się zastanawiam nad drugą parą słuchawek... i cały czas myślę o m1060.

Jaka jest różnica w dźwięku tych słuchawek, czy mogłyby być dla siebie uzupełnieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na amazon.de masz za 309 euro to 1060 a 560 czyli zamknięte są tańsze

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zdzichon napisał:

Dzięki, ale chodzi mi o m1060c :) 

https://www.amazon.com/Monoprice-Monolith-Magnetic-Headphones-Drivers/dp/B079YZF9YS

Google boli? :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam. Jestem zainteresowany tymi słuchawkami planarnymi. Jednak po doliczeniu vatu to cena wzrasta. Szukałem na innych stronach chociaż np. tutaj https://www.monoprice.com/ ale nie wiem czy nie wysyłają tylko na terenie U.S.A

planarne.jpg

headphoness.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Amerykański amazon pobiera automatycznie depozyt na cło i Vat. Jaśniejszą stroną jest to, że nic Cię więcej nie obchodzi. Nie zatrzymają Ci towaru na cle. Płacisz i za dwa dni (zazwyczaj) masz. Mimo tych opłat, da się upolować całkiem niezłe okazje. Ja ustrzeliłem  ath-w1000z za 400 dolców, co sumarycznie dało 2000 zł. Dla uproszczenia przeglądając oferty, ceny w dolarach trzeba pomnożyć przez pięć i mamy wynik w naszej walucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marco-polo napisał:

Witam. Jestem zainteresowany tymi słuchawkami planarnymi. Jednak po doliczeniu vatu to cena wzrasta. Szukałem na innych stronach chociaż np. tutaj https://www.monoprice.com/ ale nie wiem czy nie wysyłają tylko na terenie U.S.A

planarne.jpg

headphoness.jpg

Trzeba by założyć wątek o zakupach USA - wczoraj mi znajomi wysłali paczkę gdzie zamawiałem z newegg'a gadżety - nie widzę problemu jakbyś się podpiął ze słuchawkami do takiej paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tylko kupując poprzez amazon masz pełne wsparcie pozakupowe. A co jak się słuchawki zepsują? Musisz na swój koszt odesłać do owych znajomych,  po naprawie lub wymianie przesyłka w drugą stronę (koszty), a znajomi chyba nie będą za szczęśliwi użerając się z cudzymi słuchawkami.  

Edytowane przez ph7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jeżeli nie momoprice bo vat płacić u nich i jak przesyłka dojdzie do mnie to i krajowy. To co polecicie w tym przedziale cenowym żeby miało podobne brzmienie nie muszą być planary mogą być dynamiczne. Jednak znalazłem z fajną ceną te ale nwm czy są gorsze lub lepsze fostex albo shure  SRH1840 albo jakieś sennheisery.

fostex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności