Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iTunes nie wykrywa iPoda


Patriotpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Nabyłem niedawno iPoda Touch 5g. Wszystko działa idealnie, poza tym, co najważniejsze. Mianowicie, gdy podłączam go do komputera (windows 7) system wykrywa go prawidłowo (chyba... urządzenie windows widzi jako "iPod"), ale iTunes zupełnie nie reaguje. Sprawdzałem aktualizacje, iOS najnowszy możliwy, sterowniki najnowsze, iTunes najnowsze, używałem innego kabla, restartowałem system, iPoda, reistalowałem iTunes z usunięciem wszystkich pozostałych produktów Apple, zerowałem ustawienia na iPodzie, przeistalowywałem sterownik, wtykałem kabel do wszystkich wejść usb jakie posiada komputer... i nic... Czy ktoś wie, co mogę zrobić, żeby zgrać muzykę na swojego iPoda? Bo jednak iPod bez muzyki to trochę bieda z nyndzom...
Pozdrawiam,
Patriotpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w systemie w folderze,,mój komputer" widnieje jako urządzenie tak. Zdjęcia można zrzucać bez itunes więc ten folder jest do zdjęć o ile działa.

Spróbuj na innym komputerze o ile możesz a jeszcze lepiej u kogoś kto ma maka.

PS jeszcze możesz uruchomić ipoda w trybie awaryjnym i sprawdzić czy wtedy itunes go widzi, jeżeli widzi to reinstalacja systemu za sprawą itunes.

Jak to zrobić znajdziesz w poradnikach w internecie.

 

Jeżeli nadal Itunes nie będzie go wykrywał to nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w systemie w folderze,,mój komputer" widnieje jako urządzenie tak. Zdjęcia można zrzucać bez itunes więc ten folder jest do zdjęć o ile działa.

Spróbuj na innym komputerze o ile możesz a jeszcze lepiej u kogoś kto ma maka.

PS jeszcze możesz uruchomić ipoda w trybie awaryjnym i sprawdzić czy wtedy itunes go widzi, jeżeli widzi to reinstalacja systemu za sprawą itunes.

Jak to zrobić znajdziesz w poradnikach w internecie.

 

Jeżeli nadal Itunes nie będzie go wykrywał to nie mam pomysłu.

Po pokazaniu się ikonki iTunes i symbolu kabelka na ekranie iPoda, windows nie może zainstalować sterowników urządzenia.

Zapomniałem dodać, że jeśli chcę użyć iPoda jako pilota do iTunes, nie ma żadnego problemu, urządzenia łączy się natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności