Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 20.03.2017 o 21:28, strong6 napisał:

Ja brałem stąd:
https://pl.aliexpress.com/item/KZ-ZS3-Silver-Upgrade-Earphone-Cable-0-75mm-Detachable-Audio-Cord-3-5mm-3-pole-Jack/32790979592.html?isOrigTitle=true
Brałem do KZ-ZS3, szedł równy miesiąc.
Dobrze pasuje do KZ ZST, właśnie go odsłu****ę.

 

Dnia 20.03.2017 o 21:58, Jaro54 napisał:

Proszę ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mikla napisał:

To koniecznie je weź na meet, ja mogę wziąć KZ ZST :)

Pożyczę UFuny od dziewczyny, sam też KZty wezmę :)
 

33 minuty temu, lolomanolo napisał:

Chyba się skuszę i sam spróbuję urbanfun , bo muszę przyznać, że trochę mnie zaskakuje opis zst jako nienaturalne itp.

 

Nienaturalnymi bym ich nie nazwał, mnie najbardziej boli to, ze mocno sybilują, trzeba się trochę EQ ratować. Góra może taka cyfrowa trochę, ale całokształtem to gdyby nie syczenie to naprawdę fajnie grają. Łot UFuny kapkę lepsze, choć może zdziebko mniej przestrzenne mi się wydają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lolomanolo napisał:

No właśnie moim zdaniem na górze też zero problemów, sybilacji itp. A powinienem być na to wyczulony, bo od trzech tygodni słucham i tylko na przemian z hołkami.

O których piszesz, bo się trochę gubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do UFunów i M50x syczą niemiłosiernie - a na to cholernie wyczulony jestem.
Problem z sealem może być na rzeczy, aczkolwiek nawet jak palcami dociskam słuchawki wgłąb kanału to słychać takie sypiące się szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bachankas napisał:

W porównaniu do UFunów i M50x syczą niemiłosiernie - a na to cholernie wyczulony jestem.
Problem z sealem może być na rzeczy, aczkolwiek nawet jak palcami dociskam słuchawki wgłąb kanału to słychać takie sypiące się szkło.

Zdecydowanie seal i kwestia doboru tipsów. Mi nie sybilowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bachankas napisał:

W porównaniu do UFunów i M50x syczą niemiłosiernie - a na to cholernie wyczulony jestem.
Problem z sealem może być na rzeczy, aczkolwiek nawet jak palcami dociskam słuchawki wgłąb kanału to słychać takie sypiące się szkło.

@bachankas może do laryngologa? Chyba jesteś jedynym, któremu sybilują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tipsy na te od UF - średnie tipsy są rozmiarowo pomiędzy średnimi a największymi i..

  • albo złapałem seala
  • albo te tipsy działają cuda
  • albo to ja wieczorami mam tak stępiony słuch

No kurka wszystko elegancko nawet bez zbijania góry. Syknięcia nadal mocno akcentowane, ale bez przekraczania "granicy szkła". Jeszcze ogarnąć tylko kabel, żeby trzymał się za uchem, i będą w pełni wystarczające mi doki. I jeszcze jakby średnica się wyostrzyła. Baja!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano będzie ostateczna weryfikacja, po całym dniu jak człowiek z deczka zmęczony i hałasu miasta się nasłucha, to mam potem troszeczkę większą tolerancję albo lekkawo głuchy jestem.

Te gumki fabryczne od KZ to dramat, bo nie dość, ze mi seala i brzmienie psuły, to nie są gładki i jak się okazuje sporo mniej wygodnie niż UFunowe, choć wydawało mi się, że poziom podobny komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, strong6 napisał:

@up - w kwestii niewygodnego kabla przypomnę o opcji "Silver Upgrade Earphone Cable Detachable..."  

najtańszy kabel za prawie 7 dolarów - połowa ceny słuchawek :D
To ja wolę kawałek czarnej taśmy izolacyjnej, żeby "złapać" kable pod brodą i wtedy jest luksus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bachankas napisał:

I jeszcze jakby średnica się wyostrzyła

Kilka stron wcześniej były wklejane i rzeczywiście wnoszą spore zmiany, gorzej z sealem, zamiast M muszę korzystać z L. Ale to oczywiście u mnie, u kogoś innego M-ki mogą być OK

https://www.aliexpress.com/item/3-Pairs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphones-Silicone-Eartips-For-KZ-ED10-ED8m/32442258101.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy między black edition a Candy edition jest różnica w dźwięku? Na reddicie czytałem, że ponoć Candy są "ulepszoną" wersją i mniej sybilują. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, redflow napisał:

Kilka stron wcześniej były wklejane i rzeczywiście wnoszą spore zmiany, gorzej z sealem, zamiast M muszę korzystać z L. Ale to oczywiście u mnie, u kogoś innego M-ki mogą być OK

https://www.aliexpress.com/item/3-Pairs-L-M-S-In-Ear-Tips-Earbuds-Headphones-Silicone-Eartips-For-KZ-ED10-ED8m/32442258101.html

Trochę w tak diametralne zmiany nie wierzyłem, ale wydaje mi się, że po prostu te fabryczne tipsy są fatalne i ciężko złapać dobrego seala, dlatego inne tyle poprawiają. Jakbym od razu wiedział, to bym zamówił jakieś, ale nawet te od UF pasują spoko (dobrze, że dziewczyna te najmniejsze wzięła, to nie ma konfliktów) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności