Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Rozprawiacie o kabelkach i różnicach w brzmieniu, a czy wersja "karbą" i kolorowa (pro) też grają inaczej? W sieci znalazłem recenzję, która twierdzi że tak:
http://www.thephonograph.net/kz-zst-pro-colorful-review/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ros napisał:

Rozprawiacie o kabelkach i różnicach w brzmieniu, a czy wersja "karbą" i kolorowa (pro) też grają inaczej? W sieci znalazłem recenzję, która twierdzi że tak:
http://www.thephonograph.net/kz-zst-pro-colorful-review/

 

Obawiam się, że przy ich kontroli jakości, to biorąc nawet dwie słuchawki z tej samej serii może okazać się, że pojawią się takie różnice w brzmieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dałem d....

Zamówiłem na ebayu JVC spiral dot size L z prośbą o zamianę, tylko byłem pewien, że prosiłem o rozmiar ML, a okazało się jednak , że M, a te już mam od BigaMarasa.

Ktoś zainteresowany?  silikony nieużywane opakowanie otwarte tylko do sprawdzenia zawartości.

 

 

Edytowane przez sirJax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarły do mnie KZ ES3, lepsze niż ZS3 to oczywiste,  ale z nimi (ES3)właśnie najlepiej pasują spiral dot, bo nie osadzają się tak głęboko jak w ZST, czy ZS3.

Edytowane przez sirJax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy ich brzmienia, czy to rozwinięcie ES3, czy tylko sztuka dla sztuki.

Dziś porównałem sobie ZST vs ES3, zdaje się, że w ZST dźwięk się lepiej "odrywa" niż w ES3.

ZST jednak brzmią lepiej, nie wiem czy to wyższy model od ES, ale brzmi lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie, bo może ktoś będzie  wiedział...

Na YT w recenzjach KZtów niektórzy używają takiej a'la plasteliny na korpusach sluchawek do lepszego uszczelnienia małżowiny.

Co to takiego, czy jest to może Blue Tack jak do kolumn podstawowych, czy coś innego.

Co byście polecili? 

P.S.

Pytam, bo w  moim przypadku taka poprawa seala by się przydała.

 

 

 

 

 

Edytowane przez sirJax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sirJax napisał:

Mam zapytanie, bo może ktoś będzie  wiedział...

Na YT w recenzjach KZtów niektórzy używają takiej a'la plasteliny na korpusach sluchawek do lepszego uszczelnienia małżowiny.

Co to takiego, czy jest to może Blue Tack jak do kolumn podstawowych, czy coś innego.

Co byście polecili? 

P.S.

Pytam, bo w  moim przypadku taka poprawa seala by się przydała.

 

 

Możliwe, że to jest Sugru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wszystkie KZ-ty (więc i ZST) mają średnicę pina 0,75mm. Niewielka różnica w cenie - TRN 8 Core:
https://aliexpress.com/item/TRN-8-Core-Silver-Plated-Cable-HIFI-Earphone-MMCX-2Pin-Connector-Use-For-TRN-V10-V20/32931930272.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.78c0348ezr1ZQ7&isOrigTitle=true
 

Edytowane przez strong6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności