Skocz do zawartości

KZ ZST


jacekin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoje dzisiaj odebrałem z poczty, wcześniej miałem inną sztukę na odsłuchu.

Gumki od razu od MEE, odsłaniające cały przetwornik i pod Toucha 4G, najlepsza synergia.

Za tą kasę to mistrzostwo, nie grają tak wyrafinowanie jak GR07, ale wstydu nie ma. Dobre uniwersalne i tanie doki.

No i fajny prezent na dzień kobit. :woot:

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No i fajny prezent na dzień kobit. :woot: "

 

"Kopernik też była kobietą !"

 

edit : żeby OTnie było to uległem hajpowi

 

ale mi wstyd

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemów z tipsami, sealem czy wygodą Siedzą pewnie w kanałach, zero efektu mikrofonowego.

Fakt kopułki duże mają, pod duże klapcochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja problemy miałem, z gumkami, z komfortem, one jak nie maja seala, to faktycznie sieją wysokimi, jak się w kanał za głęboko wpakuje, to znika przestrzeń, a komfort jest masochistyczny. Gumki basowe od xba-3 , które mi za choinke nie grały z xba-3 zalatwily temat. Rozmiar większy niż mój, wypelniacz w środku i siedzą nie w kanale, ale przed kanałem, mnie nic w ucho nie uwiera, konstrukcja stabilna, póki co. Wreszcie jest bas, ale nie kosztem przestrzeni.

Nie brak mi niczego.

Pan prowadzi mnie po zielonych pastwiskach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brak mi niczego.

Pan prowadzi mnie po zielonych pastwiskach.

oj prawda, i w portfelu nie brakuje - dziwne :)

bas fajnie wibruje bez szkody dla reszty

 

ktoś ma wyrzucić to chętnie przyjmę te mega gumeczki :) L-ki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 marca wysłane z Singapuru, 15 marca wjeżdżają do Polski.

Pewnie pobujają się po kraju ze 2 tygodnie i będę mógł w końcu dowiedzieć się o co ten cały raban ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są w Polsce to wtorek-środa będziesz miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są w Polsce to wtorek-środa będziesz miał

Liczę na to, że ze względu na charakter basu i jego ilość fajnie zgrają się z M1.

Gorzej z ergonomią. No, ale to się zobaczy za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak są w Polsce to wtorek-środa będziesz miał

Liczę na to, że ze względu na charakter basu i jego ilość fajnie zgrają się z M1.

Gorzej z ergonomią. No, ale to się zobaczy za kilka dni.

 

Też mam taką nadzieję, M1 do mnie jedzie wraz z RMA MA750, będę miał akurat wystarczająco czasu na wygrzanie i odsłuchy zanim nie dojedzie model KZ wraz z niebieskimi i czerwonymi tipsami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak są w Polsce to wtorek-środa będziesz miał

Liczę na to, że ze względu na charakter basu i jego ilość fajnie zgrają się z M1.

Gorzej z ergonomią. No, ale to się zobaczy za kilka dni.

 

a co ma być z ergonomią jak tulejka długa nic nie wadzi plus ote do tego :D marzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarły KZ ZST.
Porównując z Urbanfunami:

  1. Zdecydowanie porządniejszy kabel, no i plus, ze odczepiany. Szkoda, ze nie jest usztywniony te 10 cm od wtyku słuchawki mierząc, żeby stabilniej trzymał się wokół ucha, lata mi strasznie, ale i s ztym sobie człowiek poradzi - "związać" oba przewody pod brodą i wszystko się trzyma.
  2. Wygoda ok, porównywalna, choć łatwiej seal łapię w UFunach.
  3. Brzmieniowo bardziej mi się UFuny podobają. Nie zauważam przebasowienia KZ ZST, aczkolwiek strasznie sybilują. Góra zdecydowanie bardziej naturalna w UF i nic nie syczy.
    Wydaje mi się, że każde pasmo jest lepsze, bardziej naturalne w UF.

Porównanie kończy się tym, ze drugą parę UF zamówiłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bachankas - jeśli byś jednak zdecydował KZ ZST zostawić sobie na dłużej, to gorąco polecam "Silver Upgrade Earphone Cable Detachable...". Kolosalnie poprawia wygodę użytkowania - kabelek jest mięciutki, stabilniej trzyma się i w słuchawce i lepiej leży na uchu, całkowicie eliminuje efekt mikrofonowania, poprawia brzmienie (odrobinę zmniejsza basy i robi się przejrzyściej). Mam takie same zdanie odnośnie Urbanfunów (i też mam drugą parę :D - z tych samych względów - jakby padł kabelek). 
KZ ZST grają efektownie i bez wątpienia bardzo może podobać się ich brzmienie (trochę przerysowane wokale i czasem średnie tony się zapychają jak jest równocześnie dużo średnio tonowych instrumentów i wokali - ja to tak odbieram, czy ktoś też to zauważył?) i też zostają ze mną na dłużej. Tym bardziej z tym srebrzonym kabelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności